| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
wykształcenie sie sutków
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 23:56   wykształcenie sie sutków Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam takie małe pytanko, w jakim czasie po rozpoczęciu się rozwijania piersi zaczynają wykoształcać sie sutki?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 11:08   

nie jestem pewna, ale chyba na cały rozwój piersi zaczyna się od zmian wyglądu sutków. Co prawda, nie są one jeszcze takie yhm... "właściwie", ale potem nabierają kształtów. Nie wiem, czy są jakieś bariere i 'daty', ale to chyba raczej sprawa indywidualna. Wink

edit: między 16-20 rokiem życia, piersi uzyskują swój indywidualny kształt oraz wielkość, otoczki spłaszczają się, a brodawki uwypuklają Wink
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 12:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ie nie tyle co uwypuklają to jeszcze ciemnieją Wink
a kiedy? praktycznie od razu następują jakieś mało widoczne zmiany, a co do dokladnej daty to jak sie podaje zawsze =p kazdy organizm własny rytm ma Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 14:52   

mi sie jakis kwartał temu sutki sie zrobily takie eeh biggrin troche w sumie jaśniejsze i wogule mają "ładny" kształt :] a ja jeszcze nie miesiaczqje.
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm...Nie jestem pewna,ale myślę,że wtedy kiedy zaczynają rosnąć. Kształtują sie od momentu kiedy zaczynasz dojrzewać i wtedy kiedy zaczynają ROSNĄĆ. Ale powiększać się zaczynają gdy będziesz miała tak ok. 16 lat..Ale to zależy od organizmu itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 18:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ajeczka11 napisał/a:
Ale powiększać się zaczynają gdy będziesz miała tak ok. 16 lat..Ale to zależy od organizmu itp.

Ajeczko, wcale nie powiedziane kiedy sutki zaczną się powiększać. Sutki powiększają się przez cały okres rozwoju piersi, czasami mocniej, czasami mniej. Raczej nie idzie tego zauważyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm....... Rozwoj piersi chyba zaczyna sie od sutków... Tzn czytałam że najpierw zaczynaja rosnac sutki, a potem piersi a potem juz sie całe powiekszaja ( tzn cos takiego) mam taka ksiazke na temat dojrzewania i tam sa stadia rozwoju piersii wogole duzo jesli chcecie to moge napisac tylko nie dzisiaj bo mama małe urwanie głowy na gg he he.... No ale to jesli chcecie...

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Lut, 2005 22:51   

a ja będe inna i powiem że z sutkami wg. mnie tak samo jak z piersiami
czyli każdej rosną inaczej i w innym czasie ale i tak ostatni najwazniejszy etap wykształcania sie do spełniania swej roli jest wtedy gdy kobieta zajdzie w ciąże, i to bez względu na to czy ma już duży biust i rozwinięte sutki czy nie, i to dla mnie jest ten ostateczny etap
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |