| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa Zelandia
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Lut, 2005 22:38   Nowa Zelandia

Zawsze bardzo interesowała mnie Nowa zelandia, są tam wszystkie strefy klimatyczna, a widoki przepiekne... moje marzenie to wyjazd tam... wkleje tu troche zdjec ktore znalazłam w necie:














Stolicą Nowej Zelandii jest Wellington, jest to państwo wyspiarskie polozone na oceanie spokojnym, 1600 km na poludniowy wschod od Australii, obejmuje 2 wyspy polnocną i poludniową. Mowi się tam po języku angielskim.
Przejdź na dół
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 00:02   

Ja tam wolę Australie,mają ciepło,mało miast,względny spokój.No i mają fajne samochody(vide Ford Falcon XBGT).
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 09:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

za to maja kupe zwierzat, ktore jak cie ugryza to umierasz Smile a w nowej zelandii krecili 'wladce pierscieni' Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 11:22   

frigg napisał/a:
a w nowej zelandii krecili 'wladce pierscieni' Smile

I to był dobry wybór, bo NZ jest cudem natury... :]
PS. Skoro Śródziemie wygląda tak wspaniale, to wyobraźcie sobie, jak muszą wyglądać Nieśmiertelne Krainy O_o. Ślinka cieknie na samą myśl O_o.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym bardzo chciala zeby powstal sillmarilion - ale to bardzo zagmatwana ta ksiazka jest (milony imion itp) wiec pewnie nie byl;a bym zadwolona z filmu bo kupe by wycieli Smile ale nowa zelandia swietnie sie sparwdzila jako srodziemie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 13:06   

Mi się starsznie podoba Australia i Nowa Zelandia, jak bede mieć kasę w przyszłości to na 100% pojade biggrin Mają tam takie śliczniutkie widoki Rolling Eyes
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 13:21   

Christine fan... przeciez Australia to praktycznie to samo co Nowa Zelandia... no tak jakby jest blisko i podobny klimat. W Nowej Zelandi są wszystkie strefy klimatyczne Swiata!!! to jest najlepsze... no i niestety tez ma pelno zwierzat ktore jak ugryza mozna mrzec ale poprostu trzeba byc czujnym ... no przeciez te widoki.. ah co ja bym dała zeby tam pojechac:)
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 14:29   

frigg napisał/a:
ale nowa zelandia swietnie sie sparwdzila jako srodziemie Smile

Popieram w 100%.
frigg napisał/a:
ja bym bardzo chciala zeby powstal sillmarilion

Wątpię, żeby to było możliwe... bardzo wątpię Rolling Eyes.

dorota93 napisał/a:
Mi się starsznie podoba Australia i Nowa Zelandia, jak bede mieć kasę w przyszłości to na 100% pojade biggrin Mają tam takie śliczniutkie widoki Rolling Eyes

HAH!! A ile taki inters musi kosztować... głowa boli od samego myślenia... =='
A jeszcze ile jest na świecie miejsc równie pięknych, a nawet piękniejszych... i troszkę mniej pięknych, ale też pięknych Razz.
Powrót do góry
XoXo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Lut 2005
Posty: 3
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rzeczywiscie piękne zdjęcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stokrotka napisał/a:
Mi się starsznie podoba Australia i Nowa Zelandia, jak bede mieć kasę w przyszłości to na 100% pojade biggrin Mają tam takie śliczniutkie widoki Rolling Eyes
Ja tez maze zeby pojechac do Australii, cos mnie tam ciagnie, mozliwe, ze przez swoja niedostepnosc, bo jest daleko(29h lotu) Sad I przez to nienamowie ojca Mad
Agnieszka napisał/a:
Christine fan... przeciez Australia to praktycznie to samo co Nowa Zelandia...
Australia bardziej kojarzy mi sie z pomaranczowym piaskiem, upałami i aborygenami, a Nowa Zelandia z deszczem i zimnem. Very Happy Wieci, ze w N/Z mozna zjechac z osniezonej gory na sama spalona w sloncu plaze Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas w szkole byl mezczyzna (ze sie wyraze) z nowej zelandii (wysoki ciemny blondyn, lat 19). Przyjechal na tydzien. Przez radiowezel szkolny przeprowadzalismy z nim wywiady. Mi sie najbardziej podobalo to :
Dzieci: Can you say "chrząszcz"?
Alex: ch..ch..chsieść

Nigdy nie marzylam op tym, aby pojechac do nowej zelandi, le po obejrzeniu tych zdjec naprawde mi sie zaczyna podobac.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 05 Sie, 2006 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzcie zbierzemy kase i wszyscy sie tam wybierzemy Mr. Green Bedzie taniej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
michal88 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 67
PostWysłany: Wto 16 Mar, 2010 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

myslę że hobbita też tam będą kręcić!
byłoby super Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sro 17 Mar, 2010 21:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Empty

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |