| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Wasz styl
Autor Wiadomość
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 17:27   Wasz styl Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie, jaki jest wasz styl? Jak się ubieracie?

Czerwona rączka zwykle odziana jest w ortalion Mr. Green Twisted Evil lub czasem w jeans.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natura skate'a zmusza mnie (tzn. jakby co to ubieram się tak dobrowolnie =P) do noszenia stosunkowo luźnych rzeczy, w których czuję się swobodnie i dobrze. Aczkolwiek jeansy też bardzo lubię Mr. Green

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:05   

Dziewczynka się wtrąci, ale u mnie w szkole wszyscy chłopcu udają skate biggrin Trochę się im nie udaje o po pierwsze są za bardzo dziecinni :/ Ale już ich taki charakter, a przecież wiadomo że chłopcy dojrzewają później od dziewczyn biggrin
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:07   

Dorota moge się założyć, że za kilka lat przynajmniej 3 z tych skate zapuści włosy i będzię tępić wszystko co ze skate wziązane, znam na wielu przypadkach =)
Powrót do góry
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
Dorota moge się założyć, że za kilka lat przynajmniej 3 z tych skate zapuści włosy i będzię tępić wszystko co ze skate wziązane, znam na wielu przypadkach =)

Normalnie strach się bać Mr. Green
Ale faktycznie, często tak bywa, że Ci udawani pseudo skateci próbują szpanować jacy oni guru, a deskę widzieli może raz czy dwa razy w życiu.

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:21   

U mnie w szkole są tacy którzy tak szpanują na cholerę.... Wszyscy ich wytykaja palcami, nauczyciele ,,gnębia'' Co do Elfki to jeden skate już planował zapóścić włosy biggrin

Dorotka Kwiat
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Styl? Oczywiście necro doom grimm metalowo, noobsko, mangowo, patriotyczny Smile.
Noszę głównie szatańskie ubrania, z napisami typu: Zło, zjem Cię, diabeł tu był, czyż mangowe lolitki nie są kawaii, etc ;P

A tak na serio:
Noszę głównie czarne ubrania, koszulki metalowe, na to czarny polarowy swetr na zamek, jeansy i jest ;D Chociaż jestem też wielkim fanem golfów - w ten sposób bardzo lubię sobie włózyć od czasu do czasu jakiś golfik. Szczerze mówiąc niezbyt lubie wszelkiego rodzaju bluzy, które miałyby w jakiś sposób wisieć na mnie ;P....

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 20:37   

Podoba mi się jesli chłopacy noszą jeansy takie cieniowane ale nie przesadnie, proste nie zwierzane. Do tego jakas bluza fajna i jest git... nie wiem dlaczego ale lubie jak jakis chlopak ma żel na włosach. Nie chodzi mi o przylizywanie ale o takie stawianie jerzyka cos takiego.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 21:26   

Agnieszka12 napisał/a:
nie wiem dlaczego ale lubie jak jakis chlopak ma żel na włosach. Nie chodzi mi o przylizywanie ale o takie stawianie jerzyka cos takiego.

Przyznam Ci rację, że to ładnie i atrakcyjnie wygląda, ale potem taki chłopaczek fajnie bez tego żelu wygląda. Razz Na takich mówię "żeluś". Wink [bez obrazy, bo do żelu nic nie mam, w sumie to fajnie czasem wyglądają meny Razz]

Ja natomiast lubię, jak facet ubiera się tak, jak mu się podoba. Nikogo nie udaje, ma własny styl, a nie taki jak połowa miasta. Wink
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tenchion napisał/a:
Styl? Oczywiście necro doom grimm metalowo, noobsko, mangowo, patriotyczny Smile.
Noszę głównie szatańskie ubrania, z napisami typu: Zło, zjem Cię, diabeł tu był, czyż mangowe lolitki nie są kawaii, etc ;P

A tak na serio:
Noszę głównie czarne ubrania, koszulki metalowe,


hehehe a czy noszenie koszulek metalowych (bo jak mniemam sa to zespoly metalowe a nie koszulki ze stali) nie jest prawie rozwnoznaczne z koszulka 'zlo'? bo chyba zespoly metalowe o kwitakch i milosci bozej nie spiewaja...no chyba ze 'tymoteusz' Wink chyba ze ja znam nie te co trzeba zespoly Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smile


Ostatnio zmieniony przez Mała dnia Sro 05 Paź, 2005 18:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 22:29   

Mała napisał/a:
Czasem lubie odbiegać od moich ciuchów na codzień i ubieram sie troche inaczej. W sumie lubie to w czym czuje sie dobrze.
Jeansy, najlepiej szersze troche,w obcisłych czuje sie w sumie też dobrze, ale jednak wole luźniejsze, mogą być anwet troche za duże. Na nogi w sumie w zime to glany, lub jakieś tam butki inne. W wiosne trampy, jak i w lato, czy tam sandałki ^^. Gacie nosze ee, albo bokserki damskie, albo stringi:P Co tam ukrwyać byle wygodnie. Co do bluzek to na sportowo i wygodnie najlepiej. Jakaś na krotki rękaw a na to bluza. Najwygodniej i najlepiej:) A tam, w sumie to nie mam szczególnego stylu. Jednak najlepiej czuje się w rzeczach niezbyt obcisłych i wygodnych:)


czy to nie był temat dla facetów?Smile^^
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hahaha:P
zawsze przejawiałam skłonnośćiRazz rotfl.
nie no bo wziełam pokaz ostatnie tematy od mojej wizyty i nie patrzyłam jakie to forum:P
a tam ^^ ja to co chwile takie wpadki łapie. norma u mnie Scratch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 10:50   

Ja lubie jakies bojówki lub czarne jeansy Do tego najlepiej polarek (ja mam kolekcja polarówRazz) tylko szkoda żę do nich się chwyta wszytsko od kruszek po włosy :/ koszulka to jakaś farbiona, lecz planuję zakupić jakąś ze slipknota bo z tej nowej płyty będą fajne nowe wzory, a później możę coś z In Flames... Mr. Green jednak lubie się ubierać na ciemno, nie lubie się jakoś wyróżniać wyglądem, lecz jeśli coś mi się podoba to bronie swojej racji Wink I nie dam sobie w kasze dmuchać, lecz problemu rozwiązuje pokojowo Razz
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
z tej nowej płyty będą fajne nowe wzory
Co do tego, to polecam koszulke z Iowa (mam osobiście) oraz koszulke ppl=shit Smile

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |