| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Pryszcze na rzołędziu.
Autor Wiadomość
blixon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 2
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 18:15   Pryszcze na rzołędziu. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od pół roku na dole mojego rzołędzia zaobserwowałem około 30 bardzo malutkich białych pryszczyków. Co to może być ?

Jutro zamieszczę zdjęcie tych kropek.

Proszę o szybką odpowieź !!!!!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 22:15   

Może lepiej bez zdjęcia Confused a po za tym to chyba cos wiecej niz pryszczyki
Powrót do góry
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z poprzedniczka-zdjęcia lepiej nie zamieszczaj. A jeśli chodzi o te pryszczyki to możesz zgłosic sie z tym do lekarza Exclamation

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
blixon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 2
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z ta fotka to tylko żartowalem Wink

a co do tych pryszczy to nie sa to nawet pryszcze tak jakbmy male biale plamki.w innych tematach pisze ze to moze byc od dojrzewania. mam 17 lat. proszę pomuszcie co to może byc ? zaczynam sie martwic.

nie wysylacje mnie tak odrazu do lekarza !!!!!
prosze o odpowiedz experta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 22:53   

blixon napisał/a:
nie wysylacje mnie tak odrazu do lekarza !!!!!
prosze o odpowiedz experta

Ten tekst mnie normalnie rozwalił. Brawo!!! Laughing
Hah, ostatnio coraz więcej rzeczy mnie śmieszy... nie ma to jak dobry humor Laughing.

Ale spoko, żeby nie było że się nabijam, kiedy tu... poważny problem jest.
Na Twoim miejscu poszukałbym w sieci jakiejś strony, na której są poruszane problemy dojrzewania, i tam spróbował zapytać. Kiedyś nawet obiła mi się o oczy taka stronka, na której na pewno padały odpowiedzi dużo bardziej "expertowe" niż mógłby to uczynić ktokolwiek z forum :]. Jeśli znajdę to podam adres... o ile strona w ogóle jeszcze istnieje... Ale nie gwarantuję, że znajdę :].
Powrót do góry
babe Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Lut 2005
Posty: 13
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 02:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no mi sie wydaje, ze to sa plemniki, bo juz dawno ich nie uwalniales, wiec chca zobaczyc swiatlo dzienne Laughing Laughing Laughing Laughing
a tak na serio to idz do lekarza, bo mozesz miec problemy pozniej Cool Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 08:54   

Tak jak juz wspomniał Himitsu, poszukaj w sieci jakieś stronki,na której są specjaliści od tego Wink Może snajdziesz też nr. telefonu do takiego lekarza,który sie tym specjaizuje(czasem w gazetach jest cos takiego)
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cuż sama nie wiem...Wejdz na www.google.pl albo inna wyszukiwarke i wpisz o co ci chodzi a znajdziesz profesjonalną odpowiedz;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 16:01   Re: Pryszcze na rzołędziu. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

blixon napisał/a:
Od pół roku na dole mojego rzołędzia zaobserwowałem około 30 bardzo malutkich białych pryszczyków. Co to może być ?

Jutro zamieszczę zdjęcie tych kropek.

Proszę o szybką odpowieź !!!!!!!



Jeśli mówisz o żołędziu to on powinien być idealnie gładki !
Wiec radze Ci iśc do lekarza
Przez net nei jestem w stanie okreslic co to moze byc ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 16:37   

Sorkim,zrobie offtop Smile
Ta część penisa to TA ŻÓŁĄDŹ a nie TEN ŻOŁĄDŹ bo żołędzie rosna na drzewie Razz
zajrzyj tu http://www.przychodnia.pl/porady/faq.php3?d=13&sub=&id_faq=461
Powrót do góry
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te małe jaśniejsze bąbelki to prawdopodobnie tzw kaszaki lub prosaki. Poszukaj sobie po internecie pod tymi hasłami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prosaki to maleńkie, białawe twory, wielkości ziarnka maku lub prosa, umiejscawiają się tuż pod naskórkiem. Są to zwykle torbiele gruczołu potowego lub łojowego. Torbiel taka powstaje najczęściej na skutek nadmiernego rogowacenia wydzieliny zatrzymanej w wyniku zaczopowania ujścia mieszka włosowego. Prosak jest twardy (wygląda jak malutka biała kuleczka). Najczęściej występuje na twarzy (policzki, czoło, powieki), czasami może pojawić się na narządach płciowych lub na powierzchni blizn.

Podobnie do prosaków wyglądają kaszaki. Występują one w postaci pojedynczych lub mnogich, okrągłych, twardych torbieli (mogą mieć wielkość od ziarna grochu do gołębiego jaja) najczęściej w obrębie mieszków włosowych lub gruczołu łojowego. Kaszaki są pokryte skórą i nie wykazują cech zapalnych, na szczycie kaszaka może być widoczny rogowy czop. Kaszaki umiejscawiają się na owłosionej skórze głowy, na twarzy, na karku, za uszami, na tułowiu, w okolicy narządów płciowych. Leczenie powinien przeprowadzić chirurg, gdyż kaszak należy usunąć wraz z jego torebką. Nie zmuszajcie kosmetyczki aby po rozpoznaniu kaszaka usunęła go - może to być mało efektywny zabieg.




Jezeli masz male biale kropeczki pod napletkiem (czy jak to tam sie zwie, jednym slowem na penisie Very Happy ), to nie pekaj w wieku dojrzewania sporo osob tak ma, to z czasem znika. A jak chodzi ci o cos innego to do lekarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh moze to byc tez grzybica ktora nie zawsze przenosi sie za pomoca sexu - wytarczy basen i/lubk higienu - nawt u facetow Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg nie strasz blixona, ja mysle ze to to co napisalem w poprzednim poscie, wiec nie ma co sie przejmowac Razz, a jak mozna zlapac grzybice na zoledziu bedac na basenie? to nie wiem co by bylo trzeba tam wyrabiac Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co to blixon? a co trzba robic na basenie? to co wszyscy inni? kapapac sie - grzybica paznokci nieczym nie roznic sie od grzybicy narzadow plciowych......poprostu plusakasz sie i bakterie sie pzrzenosza......
eee no nuz wiem to blixton...nie doczytalam..........nie strasze...bo na to sie nie umiera a recz jest bardzo czeste (u bab napewno) i wystarcza jedna tabletka od lekarza...


Ostatnio zmieniony przez frigg dnia Sob 26 Lut, 2005 20:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |