| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
phpBB SuX
Autor Wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam i tak uważam, że nasze jest lepsze/ładniejsze/przyjaźniejsze/cieplejsze Mr. Green

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 13:29   

Scatman napisał/a:
Lol~~ ale przeciesz nie musi tak wygladac. Tu chodzi o interfejs i opce. Moze wyglądać tak - www.diablo.g4ce.pl/board

NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
Nikt nie chce innego forum, moze ma mniej funkcji,a le jest kochane i milusie i słodziusie i ja je kocham tak jak wszyscy, ledwo się zarejestrowałeś, a już byś wszystko chciał zmieniać, to forum ma takze innych użytkownikót, którzy twierdza tak jak ja
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 13:43   

Raany, wszyscy się oburzają, a przecież Scatman tylko wysunął propozycję. Nic więcej.
elfkaNenar napisał/a:
a już byś wszystko chciał zmieniać

Wszystko...?? =='

I śmieszą mnie opinie, że phpBB jest niezastąpione i najlepsze. [cenzura] Jasiu - po prostu wszyscy się do tego przyzwyczaili i to wszystko. Gdyby się zmieniło na IPB czy jakiekolwiek inne nic wielkiego by się przecież nie stało.

Od razu mówię, że pomysłu Scatmana ani nie popieram, ani nie odrzucam. Wisi mi to, jak będzie wyglądać Froum - ważne żeby ludzie się nie zmienili Wink.
Powrót do góry
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też wolałbym IBP.. no ale cóż... niech jest jak jest Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 11:07   

A czemu nas tak namawiasz?! Ja wolę to forum, jest takie przytulne... Ok są ,,lamerskie,, fora ale to jest świetne (lamerskie-sctaman wie o co chodzi) Rolling Eyes
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Scatman napisał/a:
Cytat:
"Invision Power Board od dnia 27 września br. stało się płatnym skryptem forum."


IPB 2.0.1 ofszem ale są jeszcze darmowe 2.0.0 i 1.3, które IMHO sa lepsze niz najnowsza wersja phpBB^^


Chyba nie doczytałeś do końca. Może IBP jest lepsze, ale przestanie takie być. Powtarzam Ci, że na płatne mnie nie stać, więc IBP zatrzymało się dla mnie na 2.0.0 a phpBB nadal się rozwija i w końcu przeskoczy IBP. Co wtedy? Znowu zabawa w zmiany, babranina z bazą danych, itp. Dzięki, ale to wątpliwa przyjemność Razz

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ok. to bylo tylko moje skromne zdanie ;] ja poprostu nie znosze phpbb i tyle ;p
mozna zamknac temat...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |