| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
:(
Autor Wiadomość
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 18:50   :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wf...Jutro mam a chyba dzisiaj dostałam okresu..Znaczy leci mi wydzielina ale jakaś taka..Pomarańczowo-jasno brązowa..i to kropeleczka tylko .. to mogę ćwiczyć , czy mnie przeleje? A nie powiem , wuefiście ze nie moge cwiczyc na trudnych ćwiczeniach bo jestem ten tego..Bo to facet! a jak usiąde to on będzie się darł :/ a mama poszła dzisiaj do pracy..na całą noc bo w szpitalu pracuje..I rano raczej nie zdaze jej powiedziec ze dostalam i zeby mi napisała zwolnienie Sad...co robić..Tacie nie powiem w 100%

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 18:58   Re: :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

akasia napisał/a:
Wf...Jutro mam a chyba dzisiaj dostałam okresu..Znaczy leci mi wydzielina ale jakaś taka..Pomarańczowo-jasno brązowa..i to kropeleczka tylko .. to mogę ćwiczyć , czy mnie przeleje? A nie powiem , wuefiście ze nie moge cwiczyc na trudnych ćwiczeniach bo jestem ten tego..Bo to facet! a jak usiąde to on będzie się darł :/ a mama poszła dzisiaj do pracy..na całą noc bo w szpitalu pracuje..I rano raczej nie zdaze jej powiedziec ze dostalam i zeby mi napisała zwolnienie Sad...co robić..Tacie nie powiem w 100%



A więc ... mozliwe ze nie masz sie czym przejmowac bo plamienie moze do jutra zniknąć
zresztą mozesz sobie założyć jeszcze jutro podpaske i nie powinno być zle

A co do taty ... to mozesz mu powoiiedzieć poprostu " tato ... moglbyś mi napisac zwolnienie ze jestem niedysponowana?" i już ... a jak bedzie sie dopytywał to nie musisz nic mowic jesli nie chcesz powinien sie domysleć Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:09   Re: :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ćwiczenia to lepiej ćwiczyć ponieważ właśnie na taki stan najbardziej pomagają właśnie ćwiczenia!! biggrin Wink noo chyba ze nie masz ochoty to lepiej powiedziec panu wf-iscie ze jestes niedysponowana ze choidz o problemy kobiece. Nie boj sie !! na pewno zrozumie!! No chyba ze jest to moja fizyczka Razz Razz Razz Razz Smile Smile Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie no..ja jakoś się nie przełamie wiec nawet mnie nie nakłaniajcie..Cóż taka już ma natura Sad..

Tylko , że nie wiem czy założyć podpaske grubsza czy chudsza..Bo jak chudsza a potem mi w szkole poleccccci.. Sad a jeszcze mam 2 wf..nie wiem..a rano nic nie bedzie wiadomo bo w nocy zazwyczaj nic mi nie leci..dopiero potem się rozkręca..

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:11   Re: :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aaaa i nie myslcie ze jestem chlopakiem!! jestem dziewczyna tylko zle zaznaczylam przy rejestracji !! Z gory przepraszam !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nigdy mu nie powiem!! Obcemu facecie!! Jak tacie nie powiem to tym bardziej muuuu.. :]

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie okres. To tylko plamienie swiadczace o tym ze twoj organizm prygotowuje sie do pierwszego okresu i mozesz dostac zaniedlugo chociaz czesto sa 2-3 plamki przed 1 okresem.Jak sie tak martwisz to zaloz sobie wkladke a jak nie masz to cienka podpaske i wszystko bedzie spox.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zwsze używam podpaski always ultra nie pamietam jak sie nazywa bo nie mam juz opakowania ale wiem ze na rogach (zawsze po tym sprawdzam) maja łososiowy kolor na opakowaniu !!
Mowie ci bardzo dobra jest !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

laniade napisał/a:
Ja zwsze używam podpaski always ultra nie pamietam jak sie nazywa bo nie mam juz opakowania ale wiem ze na rogach (zawsze po tym sprawdzam) maja łososiowy kolor na opakowaniu !!
Mowie ci bardzo dobra jest !!


Wiem o ktore ci chodi. Always ultra plus. Ale po co jej podpsak jak to tylko plamienie??? Wystarczy dobra wkladka. No chyba ze tak sie strasnie tym stresuje to niech sobie kupi Always ultra light. One sa najmniej chlonne tzn. na skape miechy chociaz dalej uwaam ze wystarczy jej tylko wkladka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:20   

No wiesz jak mówiłą Miracle mogą to byc tylko plamienia... ale jesli sie boisz to radze zalozyc grubszą podpaske bo pierwsze miesiaczki potrafią byc obfite przynajmniej ja tak miałam... wiec jak zalozysz grubsza bedziesz miala wiekszy komfort.
Powrót do góry
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:25   Re: :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak się boisz to weź tą podpaskę co ci mówiłam ja miałam jak na razie z 4 miesiączki też się tak bałam ale to będzie tylko na początku !!
I tak przecież miesiączkę bedziemy miały prawie połowę życia (nooo chyba ze bedziesz zyla 200 lat) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale to jest moja 2 miesiączka nie pierwsza Wink

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wazne ile wazne zebys ty sie czula swojsko biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

akasia napisał/a:
Ale to jest moja 2 miesiączka nie pierwsza Wink


No to mow tak od razu!!! 2 miesiaczki z reguly takie sa. Mozesz miec okres bezowulacyjny. A masz w terminie??? Zrob najlepiej tak. Zaloz sobie ta Always ultra light a miej na wszelki wypadek przy sobie chlonniejsza chociaz watpie ze bedzie ci grubsza potrzebna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale co z tym wf? Przecieknie? MoŻe coś mi się stanie..Jak się zmęcze? Jakie ćwiczenia są dopuszczane..? A jak bedzie mi prześwitywać podpaska..A jak np. powiem "skłamie" , że zapomniałam stroju..A jak mi postawi 1? Ech..nIE CHCIAła bym być chłopcem..Ale oni mają lepiej..Nie zachorują na jakąś chorobe ani nie boli ich brzuch przy wytrysku czy tam oni coś mają w nocy ..zapomnialam nazwy mogą swobodnie sobie robić co chcą..wf basen itp..gdy rodzi kobieta moze jej cos się stać..a chłop - nie rodzi..to tak na marginesie..ale do wszystkiego idzie sie przezwyczaić..Proszę nie komentować tego , że ja chce mieć operacje i się zmienić na chłopaka..eheh..

Ja używam subtelle za 6zł chyba..Małe opakowanie..Są cieniutkie ale chłonne..I nigdy mi sie nie zdazyło żeby przeciekły.. Ja nie wiem czy mam w terminie..bo to dopiero 2 będzie a dostałam 25 stycznia

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |