| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
13-nasto latki - magazyny i gazety(prasa)
Autor Wiadomość
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 00:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej dobra ludzie żeby nie było że wyjeżdżam na 13 mimo że jej nie znam to pobuszowałam po stronce i normalnie padałam ze śmiechu ale jak zobaczyłam to
hehehe według tej durnej gazety to jest prawdziwy metal bosh teraz juz wiem skad sie biora te wszystkie kindermetale czytaja 13 i inne te smieci hehe nie no to jest straszne prawdziwy metal bwahahahahaahaha
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 11:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nio rzeczywiście nezłeRazz

Widziałm ten sam w kumpeli gazecie(heh...)

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Dopelfish^ Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Mar 2005
Posty: 6
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Radze zajzec na ich forum - mozna zaliczyc niezle jazdy - http://www.magazyn13.pl/forum/
Do smiechu doprowadzil mnie chocby ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 17:01   

kabama napisał/a:
ej dobra ludzie żeby nie było że wyjeżdżam na 13 mimo że jej nie znam to pobuszowałam po stronce i normalnie padałam ze śmiechu ale jak zobaczyłam to
Obrazek hehehe według tej durnej gazety to jest prawdziwy metal bosh teraz juz wiem skad sie biora te wszystkie kindermetale czytaja 13 i inne te smieci hehe nie no to jest straszne prawdziwy metal bwahahahahaahaha


a ty jesteś aż taka mroczna aby sie z tego naśmiewać? wiesz to działa w dwie strony;/
Powrót do góry
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ine mroczna nie jestem i jakos nie specjalnie chce taka byc bo to jest cool metalowe...
w sumie nie widziałam metala w ten sposób ubranego no chyba że kinder co biegają i nazywają się metalami Razz dlatego to mi sie wydaje zabawne ja tam osobiśnie metalem nie jestem ale w ukazany przez 13 sposób to sie tez nie ubieram....
nie no fakt moze troche przesadzam (przesada moja mocna strona... niestety...) ale sama powiedz czy widok dzieciaka uwazajacego sie ze jest super metalem itd itp nie jest zabawny? sam fakt ze za wszelka cene chce przynalezec do jakiejs subkultury jest zabawny... zeby nie bylo ze jestem jakas zakompleksiona badz wywyzszajaca sie... po prostu to jest dla mnie zabawne(cholera powtarzam sie)... no dobra to bylo troche glupie ale po prostu bylam pod wplywem emocji a wtedy nie mysle logicznie... ale dobra koniec wyjasnien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Mar, 2005 17:23   

nielubie stwiedzeń oni są kurduplaści a ja jestem fajna, sory
Powrót do góry
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Sro 02 Mar, 2005 23:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w ktorym momencie powiedziałamże jestem fajna tez sama miewam różne zaburzenie i jakos nie chce mi sie wierzyc ze ty taka swieta i zawsze wszystkim współczujesz pocieszasz i tępisz zło a jak ci sie cos nie podoba to co sie czepiasz tak trudno przejść na inna strone i nie czytac moich postow a poza tym jak tak bardzo cie wnerwiam to jest jeszcze opcja ignoruj to moze ci naprawde ulzyc i nie bedziesz musiala czytac postow "zakompleksionej z zaburzeniami psychicznymi uważającą się za super metala i nabijającą się z normalnych ludzi super tru hewi metaloofy" jeszcze jakies waty chetnie poslucham
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 08:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i zeszliście z tematu... Nie ładnie, nie ładnie Twisted Evil
No więc zamykam <
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |