| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Włosy
Autor Wiadomość
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 13:08   Włosy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może był taki temat..Raczej był jak tak to sorry i go usuncie..

Mam brzydkie włosy..Nie , że łamliwe , czy jakieś inne ale mi one nie pasują..Czasem się czuje jako jedyna osoba która ma włosy " nie z siebie " :/ W ogóle byłam wiele razy u fryzjera wyglądałam super..Ale przyszłam do domu i oczywiście na drugi dzień już nie mam tak pięknie ułożone i oczywiście już musze robić kitke..I tyle z mojego strzyżenia..A gdy miałam długie to bardzo żadkie.. I w ogóle chciała bym je rozpuścić ale wyglądam okropnie i w ogóle mi nie pasują chyba żadne..Milion kosmetyków i odżywek oraz szamponów..I cały czas tylko kitka i kitka..To już dla mnie nudne..Cąła moja uroda jest cały czas taka sama..Ja chce coś zmienić ale co jak mi się nie spodoba?! I napewno nie będzie mi pasowac i będę znowu musiała nosić nieszczęsną kitke..Próbowałam cieniowanie , grzywka na bok itp.. I dalej to samo..NUDA! :/

Myślałam o zapuszczeniu..włosy mam .. tak można powiedzieć , że po ramiona ale nie zabardzo..pod koniec szyi..Ale nie chce mi się tak długo czekać..Nie chce być cąły czas taką samą panienką :/

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 13:37   

Przepraszam, co my Ci możemy poradzić na to, że Twoje włosy Ci się nie podobają?
Idź do fryzjera ułożyć. Przyglądaj się jak on/a to robi, ewentualnie poproś o jakieś rady i sama rób sobie takie fryzury. Albo zgol na łyso. Razz [jedna moja koleżanka tak zrobiła biggrin]
My Ci raczej nic poradzić nie możemy. Zrób dwie kitki, trzy, pięć. Warkocz, warkocze etc. Zrób sobie jakieś pasemka.. no nie wiem. Przypatrz się, jak robi fryzjer fryzurę, która Ci się podoba i do boju - metoda prób i błędów.
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 14:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie.... Smile Np. moja znajoma ma włosy ' po mamie '. Jej mama ma rzadkie włosy i ona tak samo. I nic nie da się poradzić Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 20:57   

chcesz moje? mają jakieś 70cm jest ich pełno [trzy razy więcej niż mamusia mam] są brązowe proste i układają sie jak chcesz

prosze bardzo bo mam ich dość

[odpowiedź tak samo debilna jak temat;)]
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 18:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co my ci tu mozemy pomóc? Ale moze pooglądaj i fruzjera jakiś ciekawy album z fryzurami i sapytaj mamy czy taką mozesz se frryzurkę zrobić no i gotowe:DDD

Moze używaj jakis szamponów,aby twoje włosy były bardziej puszyste?

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |