| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Komunikacja miejska
Autor Wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 00:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe EU ale przecie na nocne sa okresowe Wink wiec o taryfie to tu nie baudzo mowa, z reszta ta akcja z tego co ustalilysmy dzial sie wlasnie w czasie, kiedy na krotko ZTM zrezygnowal z tego - znazcy okresowe nei dzialaly na nocnych, tylko trza bylo kupowac osobny. wtedy wlasnie dziekie tlumy kanarow jezdzily.

a co do zatrzymywania sie ostatnio jak wracalismy autokarem z zajec jakis tam, pan kierowca zatrzymal sie wlasnie z piskiem opon i powiedzial, ze mamy siadac bo mu sie autokar chwieje jak tyle osob stoi i nie ruszy jak nie usiadziemy na miejscach Wink

a co do tloku, to ja wspolczuje panom z wiesbusow, one zawsze zapchane namaxa sa przynajmniej te kolo mnie 709 i 727, u mnie na przystanku czasami nie da sie wsiac do takiego, ale osobiscie jeszce nie widzialam zeby pan kierownik zastrajkowal.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 08:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nidhogg napisał/a:
hehe EU ale przecie na nocne sa okresowe Wink wiec o taryfie to tu nie baudzo mowa, z reszta ta akcja z tego co ustalilysmy dzial sie wlasnie w czasie, kiedy na krotko ZTM zrezygnowal z tego - znazcy okresowe nei dzialaly na nocnych, tylko trza bylo kupowac osobny. wtedy wlasnie dziekie tlumy kanarow jezdzily.

Wiem, wiem, ze okresowe obowiazuja tez na nocnych. Ale jak ktos nie ma okresowego a akurat musi jechac, to placi chyba podowojnie (normalny-4,Cool.
chwieje jak tyle osob stoi i nie ruszy jak nie usiadziemy na miejscach Wink


nidhogg napisał/a:
aco do tloku, to ja wspolczuje panom z wiesbusow, one zawsze zapchane namaxa sa przynajmniej te kolo mnie 709 i 727, u mnie na przystanku czasami nie da sie wsiac do takiego, ale osobiscie jeszce nie widzialam zeby pan kierownik zastrajkowal.

Oj tak, jedna z najbardziej obleganych linii do Piaseczna. Dziwne, ze do tej pory kolej nie ubiegala sie o swoj kawalek tortu w tychże przewozach. Ale nie ma sie co dziwić, skoro tablica porannych odjazdów z Piaseczna do W-wy prezentuje sie nastepujaco: 4.45 5.45 6.14 6.33 6.46 7.32 8.14, gdy analogiczny rozklad ZTM (tylko dla 709) wyglada tak: 7 | 00 07 14 21 28 35 42 50 58. Wiec jak tu mowic o konkurencyjnosci... Osobna kwestia - mieli sie dogadywac co do obowiazywania biletow ZTM w pociagach podmiejskich. Ale jakos marnie im to idzie Sad Choć sytuacja z polaczeniami kolejowymi moze sie niebawem zmienic, ponieważ od poniedzialku wchodzi nowela rozkladu jazdy (stworzona juz nie przez Zarząd PKP ale przez samorządowe Koleje Wiejskostoleczne Razz). Mialem juz okazje zapoznac sie z linia Warszawa-Zyrardow-Skierniewice i musze powiedziec ze przynajmniej dla tej linii postep jest widoczny!

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 11:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o wlasnie, hehe popatrz, bo mnie wlasnie glownie ta trasa interesuje, jako ze do ciotki jezdze do radziwilowa mzaowieckiego Smile
i wlasnie ostatnio strasznie ubolewalam, bo jak nie zdarze na pociag o 17 z hakiem to chyba nastepny i ostatni jest 21 cos (w kierunku do wawy) bo jakos tak bylo ze w ciagu 2 miesiecy ostatnich pokasowali polowe pocuagow z tej linni. czy to sie wlasnie zmienilo ?
juz przemilczam fakt, ze mogliby jakies ladniejsze pociagi puscic, bo te strasznie halasuja.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nidhogg napisał/a:
o wlasnie, hehe popatrz, bo mnie wlasnie glownie ta trasa interesuje, jako ze do ciotki jezdze do radziwilowa mzaowieckiego Smile
i wlasnie ostatnio strasznie ubolewalam, bo jak nie zdarze na pociag o 17 z hakiem to chyba nastepny i ostatni jest 21 cos (w kierunku do wawy) bo jakos tak bylo ze w ciagu 2 miesiecy ostatnich pokasowali polowe pocuagow z tej linni. czy to sie wlasnie zmienilo ?
juz przemilczam fakt, ze mogliby jakies ladniejsze pociagi puscic, bo te strasznie halasuja.

Tak, zmienilo sie troche na lepsze. Kilka pociagow dodali rano dla dojezdzajacych do stolicy. Ponadto jak byl z Radziwillowa ostatni pociag 20.15 bodajze, to teraz ostatni bedzie kolo 23 (22.45 ze Skierniewic). Zauwazylem tez kilka zmian w srodku dnia. Na chwile obecna nie pamietam, ale dzis bede juz znal dokladnie wszystkie zmiany to dam znac.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CO ZA DZIEN! Troche posypalo i system komunikacji usiadl Neutral Ale po kolei. Do szkoly na 8.10, totez na 7.53 udaje sie na Ursynow Pln. na 503. Zawsze do Dolnej dojezdza w 7-9. Ale nie dzis. Ide na przystanek, jestem tam kolo 7.48, lukam kupa ludzi. Jak sie okazalo od jakis 15 minut nie podjechal zaden (sic!) autobus. To prawda Rosola byla troche przysypana, aczkolwiek dalo rade jechac (prywatne samochody jakos jezdzily). 7.53 nic. 7.58 nic. 8.00 nic! 8:04 nadjezdza 401!!!!!! Mysle co jest do cholery, 401 na Ursynowie Pln.!!?? Przeca ono jezdzi kolo SGGW. Ikarus 280, przyjechal troszke zapchany, wbilo do niego jeszcze wiecej ludzi, bylo naprawde ciezko. Jako ze stalem kolo kierowcy to zapytalem co jest powodem kursu objazdowego ("Czyzby jakas nowa trasa zjazdu do zajezdni?"). Kierowca tylko na to: "Prosze Pana co ja poradze? Nowoursynowską od Ciszewskiego autobusem nie przejade, nie mam innej mozliwosci jak jechac tedy". Dodam ze moja uwaga byla jeszcze skierowana milym glosem, czego nie moge powiedziec o uwagach innych pasazerow. Daleko ta 401 nie dojechalem, bo tylko do Nowoursynowskiej. Czas: 8 MINUT!!!!!! (przy wysiadaniu spogladalem na zegarek, mijala 8.12. Coz zrobic, trzeba jechac czyms dalej. Ku mojemu zadowoleniu o 8.15 podejchalo 503 (to co planowo winno tu byc 8.14, bo niskopodlogowe). Ale moje pytanie: gdzie sie podzial kurs 7.53 z Ursynowa Pln.? Dodam ze mojego 401 nie wyprzedzalo 503, potem takze nie nadjechalo! Czyzby jedna byrgada zaginela gdzies w zaspach? A jednak dalo sie dojechac planowo, co udowodnil Pan z Neosia. Na Dolną dojechalem o 8.25, czyli po 11 minutach drogi (normalnie 5 minut)! W szkole o 8.35 Neutral 25 minut spozniony. Z tego miejsca chce podziękować ZDMowi za kapitalny wybor firmy odsniezajacej ulice. ZDM dedykuje tez moje spoznienie do szkoly.

Nidhogg/Frigg (i inne osoby ze stolicy), mieliscie dzis podobne przygody?
Czy w innych miastach tez dzis odchodzily takie akcje?

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 14:40   

U mnie w Mikołowie[woj. śląskie] nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z komunikacją miejską, prywatną też nie, drogi główne mokre, lokalne białe w pełni przejezdne.


Ostatnio zmieniony przez EU07 dnia Czw 31 Mar, 2005 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Śnieg jest, ale strasznie dużo go nie ma więc komunikacja działa normalnie Mr. Green

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie zawsze fascynuje dlaczego jak jak jade z nowego swiatu (tylko 122 mi pasuje) to on nigdy ale to nigdy nie jest na czas a w zimie to norma, ze wypada jeden czy dwa kursy....kazdy inny numer podjezdza z mniejszym lub wiekszym opoznieniem ale 122 nie podjezdza w ogole...chyba ze 30 minut uznamy za spoznienie....
a co do zimy....to chyba norma ze w trakcie trwania zimy zima zakakuje drogowcow...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
(...)
a co do zimy....to chyba norma ze w trakcie trwania zimy zima zakakuje drogowcow...

Oj tak, zawsze zaskakuje biggrin Ponadto piaskarki i pługi są jak UFO. Podobno istnieją...biggrin

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm no ja az tak nie mialam, jako ze i autobusem daleko nie jade, 179 przyjechalo chyba puntualnie - bo i tez nie za bardzo ma sie gdzie zgubic, natomiast 107 sie spoznilo, ale to tez nic nowego, bo ono czesto przyjezdza miedzy rozkladami, w zwiazku z czym musze przyznac ze zaspy mnie nie dotknely za bardzo, a na odcinku romera-surowieckiego-do statoila na ursynowie jakos bylo spokojnie jechalam chyba normalnie.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |