| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
wiadro z niespodzianka & altruista's finest
Autor Wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 18:50   wiadro z niespodzianka & altruista's finest Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dlugo [jakies 7 sekund] zastanawialem sie czy zamiescic tutaj to cos. Konstrukcja wykonana w stanie odmiennej swiadomosci przez grupe niepelnosprytnych odszczepiencow z wadliwym DNA [czytaj: kilku znajomych i mojej skromnej osoby].
Skladniki n' shit:
-duze naczynie [kufel 1.5 litra, miska, wiadro, wanna - zalezy od ilosci chetnych]
-zawartosc barku [w moim przypadku: Debowa woda ognista, sir Edwards, jack daniels, old smuggler, kilka wodek poslednich krajowych, sok pomaranczowy]
-mr muscle cytrynowy
-spirytus z retryfikacji lubelskiej
zrob to sam:
do naczynia wlewamy wedlug potrzeb [liczmy 2/5 objetosci] alkoholi, dopelniamy sokiem, po czym dodajemy odrobine [wartosc odrobiny regulowana wlasnym widzimisie] spirytusu oraz mala ilosc [naprawde mala. Nie wiem co sie stanie jak dasz wiecej niz kilka kropel, i nie chce sie dowiedziec] mr muscle. Zamieszac czymkolwiek, chocby i szpadlem, i przystapic do konsumpcji
jak to dziala?
mieszanka jest, hmm, oszalamiajaca. Smak, um, uderzajacy. Polecam jako jednorazowe doswiadczenie, sklania do abstynencji.

I z rzeczy normalnych avec lubianych przez moja skromna osobe, czyli altruista's finest:

The ultimate whisky on the rocks
do szklanicy do short drinkow wlac 1/4 objetosci szklanki Teacher's albo Old Smuggler's whisky w temperaturze pokojowej, dodac 5 kostek lodu z gazowanej Piwniczanki [jak kogos stac to cudow w stylu Perier, mnie nie stac, a i piwniczanka doskonale sie spisuje, szczegolnie gazowana] i saczyc z blogim usmiechem na twarzy.

screw me, aka mexican screwdriver
tequila Olmeca srebrna + sok pomaranczowy w stosunku 1/3 wlac do szklanicyt do long drinkow, wrzucic plasterek pomaranczy i saczyc z radoscia

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 23:44   

Kurczę szanuję cię (szczerze) za to, że ci się chce drinki robić- dla mnie za dużo roboty (poza tym lubię czyścioszkę- z wódką jak z kobietą, najlepsza czysta).
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |