| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpaczona!!!!!!!!!!!11
Autor Wiadomość
pindzia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2005
Posty: 1
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 21:53   Rozpaczona!!!!!!!!!!!11 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Mam problem z którym nie mogę żyć. Otóż wczoraj założyłam pierwszy raz w życiu tampon ale na noc , obudziłam sie nad 4.00 rano i poszułam ze mam mokre majtki no to mówie sobie "no pieknie przerąbane" ale jak poszlam do kibelka to wszystko było okis i nic nie zabrudziłam tylko ze moje majtki byly mokre ,moze przez tampon zrobiłam siku w nocy??a moze to jest to ze przestałam być dziewicą?Jakie są objawi gdy blona dziewicza zostaje przebita? Ja czytałam ze przez tampon blona zostaje nie naruszona tym bardziej ze załozyłam mini i dla czego miałam morą piżame i majtki??(powiem ze to nie pachniało amoniakiem )wiec moze to nie był mocz, powiedzcie mi czy ja juz nie jestem dziewicą??prosze o pomoc bo jestem załamana SadSadSadSad;(;(;(;(
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 22:03   

Dziewictwa nie straciłaś, bo porównaj wymiary tampona i członka, a po za tym podczs okresu błona podobno jest bardziej elastyczna. Co do tego, że masz mokro to raczej się nie posikałaś, bo by była duża plama i by zapach dziwny się unosił... poporstu moze miałaś jakieś sny o podtekście erotycznym, albo no nie wiem, na pewno tampon na pęcherz nie uciskał
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Mar, 2005 22:13   

dziewicą to ty napewno jesteś...jak jesteś załamana to sie wyprostuj

"najpierw trza coś zepsuć by móc naprawić"
Powrót do góry
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 08:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podpisuje sie pod elfka...
A tak nawiasem mowiac to niewzkazane jest nosic tampon na noc, bo jak to w ktorejsc z moich madrych ksiazek wyczytalam moze dojsc do ZWT [zespol wstrzasu toksycznego]. Obiawami tego sa podobne obiawy jak przy grypie. Naleza do nich wysoka goraczka, wymioty, biegunka, zawroty glowy, omdlenia itp.
Ryzyko tej choroby mozesz zmniejszyc poprzez:
* Uzywania na noc podpaski zamiast tamponu
* Zawsze stosujac tampon o mozliwie najmniejszej chlonnosci [oczywiscie spelniajacy twoje oczekiwania Wink ]
* Zmieniajac tampon regularnie co 4-8 godzin. Tylko pamietaj ze NIGDY nie mozna nosic tamponu wiecej niz 8 godzin!

Nom to chyba tyle co pamietam z tej madrej ksiazki...dostalam ja na prelekcjach [czy cos w tym stylu] dwa lata temu...nom myslalam ze sie nie przyda, a jednak... Razz

Pozdrawiam Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Malutka=] Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 20
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 10:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Błony dziewiczej napewno nie przebiłaś, bo błona w czasie miesiączki staje się bardziej elastyczna, a po za tym tampony są już troszkę długo na rynku światowym i jak by przebijały błony dziewicze to by je wycofano ze sprzedaży...
A co do tamponów to ja ich nie polecam. Wiadomo, że z krwią miesiączkową uchodzą różne bakterie, i jeżeli używamy tampona to wszystko zostaje przez parę godzin w naszym ciele, a z podpaską jest odwrotnie, uchodząca krew jest na zewnątrz naszego ciała...

_________________
Brak podpisiku... Razz:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 10:56   

może źle włożyłas tampon?
Zeby dobrze włozyc to musisz go nie czuc.A jak bys straciła dziewictwo to poczułabys bardzo mocny ból.
A majtki byly mokre w jakim sensie?Byla krew?A moze sie zwyczajnie posikałas,a siki nie lecą z błony Razz
a jakbys se błone przebiła to oprócz tego bolu to bys miała duużo krwi na majtkach ;-) it o przy zakłądaniu tamponu


Ostatnio zmieniony przez Malutka=] dnia Sob 12 Mar, 2005 12:06, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 11:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem tak jak inni Wink Napewno jesteś dziewicą i tym sie nie przejmuj! Podejrzewam że moze tampon sie ssuną albo źle został nałożony:) Wiec pownino być z toba wszystko oki!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 12:29   

Niekoniecznie się czuje ból, ale jest to często
Po za tym no cóż do snu tampon też można zakładać jak się spi tak jak ja czyli z 6,7 godzin zespół wstrząsu toksycznego hmmm... jej objawy nie wyglądają na niego =)
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 12:52   

ale błony dziewicze są róznie a niektore dziewczyny nawet jej nie mają =)
a co do tej choroby-przejrzałam bravo i pisze,że ma sie wymioty,zawroty głowy,wysoka goraczke...
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malutka=] napisał/a:
A co do tamponów to ja ich nie polecam. Wiadomo, że z krwią miesiączkową uchodzą różne bakterie, i jeżeli używamy tampona to wszystko zostaje przez parę godzin w naszym ciele, a z podpaską jest odwrotnie, uchodząca krew jest na zewnątrz naszego ciała...

Po pierwsze to z krwia miesiaczkowa moga uchodzic na zewnatrz jedynie te bakterie, ktore zyja w pochwie - czyli te pozytecne, ktore zakwaszaja srodowisko. Krew miesiaczkowa pochodzi z macicy i z zalozenia w niej zadnych abkterii nie ma (zakladajac oczywiscie ze nie masz zapalenia macicy).
Krew z zalozenia jest jest jalowa, podobnie jak srodowisko macicy.
Baketrie wlasnie namnazaja sie na podpasce - i nei sa to bynajmniej bakterie pochadzace z organizmu. I wlasnie dlatego bakterie namnazaja sie na podpasce a nie na tamponie, ze moga sobie na niej siedziec.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
ale błony dziewicze są róznie a niektore dziewczyny nawet jej nie mają =)
a co do tej choroby-przejrzałam bravo i pisze,że ma sie wymioty,zawroty głowy,wysoka goraczke...


to juz lepiej nic nie robic niz szukac porad w bravo

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 19:43   

Gladiatorpl napisał/a:
Gabra napisał/a:
ale błony dziewicze są róznie a niektore dziewczyny nawet jej nie mają =)
a co do tej choroby-przejrzałam bravo i pisze,że ma sie wymioty,zawroty głowy,wysoka goraczke...


to juz lepiej nic nie robic niz szukac porad w bravo

Ale w tym wypadku to prawda:P

Cytat:
Jezeli nagle podczas miesiaczki poczujesz sie zle, nawet jesli bylas wczesniej calkiem zdrowa, lub wysytapi wysoka goraczka (...) pojawia sie wymioty, biegunka, bole glowy, bol gardla, zawroty glowy, zaslabniecia, bole miesni, wysypka na skorze przypominajaca poparzenie sloneczne, powinnas na wszelki wypadek usunac tampon i natychmiast zglosic sie do lekarza badz szpitala

/z ksiazeczki "Mamy jeszcze pare pytan" rozdawanej na prelekcji w 2 kl gim/

co do samego problemu - jej, twoje cialo czesto bedzie cie jeszcze zaskakiwac. warto sie przygotowac na roznorakie niespodzianki, ale tez na wszelki wypadek robic sobie jakies badania kontrolne czy cus. Wink
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 08:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Olcia napisał/a:
Podpisuje sie pod elfka...
A tak nawiasem mowiac to niewzkazane jest nosic tampon na noc, bo jak to w ktorejsc z moich madrych ksiazek wyczytalam moze dojsc do ZWT [zespol wstrzasu toksycznego]. Obiawami tego sa podobne obiawy jak przy grypie. Naleza do nich wysoka goraczka, wymioty, biegunka, zawroty glowy, omdlenia itp.
Ryzyko tej choroby mozesz zmniejszyc poprzez:
* Uzywania na noc podpaski zamiast tamponu
* Zawsze stosujac tampon o mozliwie najmniejszej chlonnosci [oczywiscie spelniajacy twoje oczekiwania Wink ]
* Zmieniajac tampon regularnie co 4-8 godzin. Tylko pamietaj ze NIGDY nie mozna nosic tamponu wiecej niz 8 godzin!

Nom to chyba tyle co pamietam z tej madrej ksiazki...dostalam ja na prelekcjach [czy cos w tym stylu] dwa lata temu...nom myslalam ze sie nie przyda, a jednak... Razz

Pozdrawiam Mr. Green


bla bla bla bla
wlasnie mi sie skonczyl wczoraj chyba jeden z okresów i jak od ponad roku uzywam na kazdy okres tamponów jakos jeszcze ZWT nie dostałam =/
wszystko zalezy od higieny
osoby nie używajace tamponów również mogą zachorować
mężyczyźni, kobiety i dzieci
ale przedewszystkich zwiększone ryzyko zachorować jest u kobiet, które używają tamponów i NIE przestrzegają podstawowej higieny podczas miesiaczki
wyjmowania tamponów w pore, podmywania sie, takich tam, wiecie mycie rąk i wogóle
a co na noc? tez nosze, niczym to sie nei rozni od noszenia podpasek na noc.
Zakladasz przed snem, ściągasz jak sie obudzisz (nie musi być od razu) przynajmniej sobie nie zachlapiesz łóżka jak Ci bokiem podpaski wycieknie abo co.
Za tamponami będę stała murem Wink.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 10:41   

"Kobieta nie goni za męszczyną, bo kto to kiedy widział,
żeby pułapka goniła mysz?"
Julian Tuwim
Powrót do góry
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 10:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej a powie ktosik co to jest ten tampon ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |