| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Na temat - My, czyli jacy jesteśmy
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 12:24   

PRZEPRASZAM, ŻE SIĘ WTRYNIAM DO TEGO DZIAŁU, ALE JUŻ TO NAPISAŁAM W S.O. I NIKT CHYBA NIE NAUWAŻYŁ, WIĘC PISZĘ TUTAJ:
UPRZEJMIE PROSZĘ O ZAŁOŻENIU NOWEGO ROZDZIAŁU, BO DRUGI, O MNIE CIĄGNIE SIĘ JUŻ DŁUGO!!! DZIĘKUJĘ I JAK JUŻ WSZYSCY ZDĄŻĄ SKAPOWAĆ, PROSZĘ O USUNIĘCIE TEGO POSTU.
Przejdź na dół
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 12:40   

3 rozdział

Nasza paczka

Rodzice dali mi szlaban na wychodzenie po 22.30
Weronika i inne dziewczyny bardzo to przeżyły ale one do mnie o puźniejszej porze przychodziły.
Pewnego razu rodzice specjalnie wcześniej odemnie zasneli a następnego dnia zapytali sie czy była nasza banda odpowiedziałam:
Tak i Nie
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 12:46   

WERONIKA, ALEW TY DALEJ PISZESZ O MNIE!! WŁAŚNIE TEGO CHCIAŁAM UNIKNĄĆ, CZY TO TAKIE TRUDNE??!! PROPONUJĘ USUNIĘCIE TRZECH OSTATNICH POSTÓW.
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy o tym samym myślimy, ale ja pakując Agę do książki miałam na myśli, że łatwiej jest pisać w swoim imieniu. Trudno wczuć się w inną osobę.
Zobaczcie okładkę i przeczytajcie uważnie tekst. Nie piszcie na razie dalej. Jak wszystkie przeczytacie to napiszcie, co o tym myślicie. Tu napiszcie. Później usunę te posty.
http://www.dziecionline.pl/okladka.htm

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc


Ostatnio zmieniony przez ToJa dnia Czw 23 Wrz, 2004 11:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 13:27   

no okładka świetna tylko może inny kolor nie wiem niebieski lub zielony
Powrót do góry
xxx7


Dołączył: 27 Lip 2003
Posty: 28
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

okładka ładna, nawet nie trzeba by nic zmieniać.. Twoje opowiadanie też jest świetne Smile hmm..a czy ja tez moglabym cos napisać?

_________________
Myśleć! Myśleć! Myśleć!
- Puchatek stukal się łapką w głowę, ale na próżno - nie przychodziła mu do niej żadna, nawet najmniejsza myśl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Okładka bardzo ładna, tło pasuje do niej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 14:24   

Oczywiście, wszyscy mogą.
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Olka7 napisał/a:
okładka ładna, nawet nie trzeba by nic zmieniać.. Twoje opowiadanie też jest świetne Smile hmm..a czy ja tez moglabym cos napisać?

Nene już odpowiedzia - wszyscy mogą.
A opowiadanie jest nie tylko moje Smile Wszystkie je pisałyśmy (Nene, Iśka, Weronika i ja).

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 20:22   

a co do książki to panienka_wieżba to jest już temat o mnie Weronice
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 05 Lis, 2003 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E..... DZIEWCZYNY ja mam ptynia, dlazceog niektóre z was w pewnym momencie zaprzestały pisać ksiązki. Jeżeli żadna z nas juz nie będzie chciała tego robić i po prostu wszystkie odsuną się od niej to stracimy nasza powieść , która jest bardoz obiecująca, oczywiście ja nikogo do niczego nie zumszam, i jeżeli po prostu żadna z was opróc mnie nie będzie już chciałą jej pisać to prosze bardzo zamknijcie książkę (temat)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Weronika
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 15 Lip, 2004 08:49   

WŁAŚNIE Nene Iśka panienka_wierzba, Mrówcia i Ja ! Podciągnijmy Książke! Ja z panienką_wierzbą i mrówcią już podciągamy!Ależ Również Inni mogąsie dołączyćI Proponuje Napisać 4 Rozdział
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 15 Lip, 2004 09:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Wero ] trza pociągnąc tę książkę dalej, już tyle jej napisałyśmy, że powinnysmy ją skończyc, a może kiedyś umówiłybyśmy sie tak na gg, założyłybsmy wspólną rozmowe i umówiłybysmy sie co do treści?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 16 Lip, 2004 12:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też się zgadzam... Coś tam kiedyś napisałam... ale nikt nie dokończył Sad ... Weźmy się w garść i wreszcie to skończmy ! biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sory ze ja sie wam wcinam w ten temat .. ale musze to napisac :p . A więc .... chciałabym wam bardzo pogratulowac ...wspaniała ksiazka ... mam nadzieje ze ktoras z was skonczy jako pisarka Wink . Ale naprawde switnie piszecie ... Czekam z niecierpliwoscią na dalszy ciąg biggrin .
Życzę powodzenia ! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 16 Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |