| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Ulubiona rasa
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 17:58   

Powywalałam wasze offtopy i będę to robiła regularnie, bo to nie śmietnisko.

Odnośnie kostek...
Kiedyś, parę lat temu grałam bez kostek Wink Uczyłam się całej filozofii RPG, wtedy kości były zbędne. Teraz jest inaczej Wink
Boże, kostki do nosa. Super, gratuluję. To pewnie podnosi klimat sesji, nieprawdaż?
Przejdź na dół
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E tam, klimat. Pan feanor poprostu oszukuje, przykleja no...tego,Alien, do jedynki, i zawsze mu wypada sześć oczek, bo kostka się przykleja do stołu!Shocked

Przejrzałem cię!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 15:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wugarne, nic nie wnoszące posty i posty obrażające użytkowników zostały usunięte, mam nadzieję coś takiego się nie powtórzy. Temat czysty!

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wietrzniak xD Air Genasi xD
anyway moja ulubiona rasa? Ludzie i Drowy w sumie. Niziolki tez bardzo lubie jako lotrzykow :>

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 23:21   

iście najciekawsze są drowy (nie mroczne elfy lecz drowy) bo to takie milusio pragmatyczne
elfy to pedały dlatego to jedyna rasa ktorej odgrywanie mi nie wychodziło...
co do najmocniejszej rasy to smieszne boje , czyż smok nie jest taka...albo deva jaki...ale to pytanko o system a gra w jakimkolwiek systemi zabija klimat,
dawno przestałem grac jako gracz...wole byc MG bo jako gracza nie moglo mnie nic zaskoczyc...jedyne o co pytam graczy na poczatku to rasy i imiona postaci...i odtad tak sa nazywani gracze nie wojtek czy zuzia ani tez drizzt ktorych to jakos sie pelno zrobiło...ale unikatowe wymyslone na poczekaniu,
nie mam ulubionej rasy bo wszystkie sa genielane w swym uroku...kazda potrafi trzymac klimat...jedynie elf nie nadaje sie do gry z prostego wzgledu prawdzi elf nie robi nic bo jest zbyt dumny i kazda gra elfem miazdzy jego klimat (sorry ale Legolas nie ejst wyjatkiem)

gdybym był zmuszony - ulubiona rasa drzewiec czy inny ent, eh scena z Pratchetta chyba z wyprawy czarownic trzy drzewce rozmawiaja i zauwazyli ze nagle jeden z nich zniknął...ile trwala ich rozmowa ...20 lat? biggrin (zamienili zdanie o pogodzie czy cóś)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |