| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Czy sie wstydzicie...?
Autor Wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

arekk, jest jeszcze inna mozliwosc czy moze po przebraniu sie wchodzicie do basenu? To by wszystko wyjsanilo Mr. Green , czego sie wstydzic w koncu czy ma sie normalne gacie, kapielowki czy bokserki to i tak zaslania to co trzeba Twisted Evil
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 18:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gladiatorpl, sorki ze dopiero teraz wysylam posta ale mialem bana na kompa Sad . Nie mamy basenu w ogule-chodzi wlasnie o to ze zamiast normalnych slipek czy bokserek wszyscy chlopcy przychodza w kapielowkach i tak jest od 1 klasy. Dla mnie dziwne ale sie dostosowalem ale chyba chodze do jakiejs dziwnej budy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm.... rzeczywiscie jakas dziwna buda, jeszcze bym zrozumial jakby sie wstydzili w bokserkach przychodzic, ale zeby w kapielowkach? Smile
a tak pozatym starczy Gladiator, a dla dziewczyn Gladi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2005 11:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście dziwny zwyczaj przychodzić w kompielówkach...Niedługo zaczniencie przychodzić pewnie w stringac męskich!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2005 17:41   Re: Czy sie wstydzicie...? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

arekk napisał/a:
U mnie w szkole (3 kl gima) jest taki dziwny zwyczaj- zaden z chlopakow przebierajac sie przed wf nie przychodzi w bokserkach czy w slipkach ale w kapielówkach takich jak na basen. Czy u was w budzie tez tak jest? Czy wstydzicie sie byc w szatni w normalnych slipkach? Ja osobiscie sie nie wstydze ale dostosowałem sie do innych i tez w dni kiedy jest wf chodze w kąpielówkach.


o bosh~~ co to za szkola? ;d
my normalnie sie przebieramy... u nas takl to jest ulozone ze dziewczyny przechodza przeznasza szatnie i nie a problemu... ofszem nie kazdy ma sie czym chwalic ale przeciesz to nie jest powod do wstydu ze jest tak a nie inaczej zbudowanym ;p
Na obozach harc spie w bokserkach i koszulce (nie ma sensu brac pizamy ;p ) i jak jest alarm w nocy (nie mundurowy) to wstaje, wkładam stopy do butow i ide na plac apelowy... i nikt sie nie napala ani nie brzydzi tym ze chodze sobie w bokserkach ;p pelny looz ;d

_________________
REGULAMIN!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 14:00   

A u mnie jak ktoś właśnie nie wstydzi się przebierać to juest troche uwazany za szpanera... jak ktos ma jakies zwykłe slipki to jest git a następnego dnia jest w boxerkach i szpanuje, ale mnie to wkurza Mad
Powrót do góry
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj stary jakies co wy takimi pedalami jestescie ze sobie patrzycie po dupach co kto ma ubrane? :/ co za roznica czy mam zwykle majtki czy bokserki ? ja osobiscie wole bokserki bo mnie nie gniata
i niby dlaczego szpan? czy to ze wiekszosc nosi majtki oznacza ze ja nie moge ubrac bokserek? wes mnie nie rozmieszaj^^

o ja [cenzura] ;d

_________________
REGULAMIN!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol kąpielówki:D u mnie w budzie to mamy szatnie razem z prysznicem i czasami nawet niektórzy na golasa biegają co dopiero mówić o kąpielówkach
a tak to każdy w gatkach biega

_________________
I WANT TO BEND YOU OVER A PING-PONG TABLE AND FORCE YOU TO READ HARPER'S BIZAAR WHILE I VIOLATE A SERIES OF YOUR ORAFICES. I'LL COUNT EACH PLUNGE OF MY INVADER IN GREEK. YOU'LL COME SO HARD YOUR NOSE RING WILL MAGNETIZE. I GUARANTEE IT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 16:05   

Francesco0 ty sie nie ryj, bo ja też powiedziałem że mnie to wkurza i to NIE JA szpanuje tylko wkurza mnie to że jak ktoś ma boxerki to lata w nich tak aby wszyscy widzieli, nawet dziewczyny, a nawet przedewszystkim Mad
Powrót do góry
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widac jestes poprostu zazdrosny o to ze dziewczyny sie "napalaja" tym ze ktos wyskoczy w bokserkach... i taka jest prawda ;p
a jesli naprawde cie to wkurza to powiedz kumplom ze pajaca z siebie robią~~ (jesli faktycznie prezentują swoja bielizne), jak koles bedzie mial jakies wonty i ci cos przygada to podchodzisz do niego... popychasz na sciane, piescia w głowe, kopa w brzuch (...) az was nauczycielka nie rozdzieli... hyhyhy

a tak naprawde szczerze to przestan zwracac na to uwage, jesli zalezy ci na opini dziewczyn to badz prawdziwym gentelman'em ;] to zawsze dziala, dziewczyny predzej czy pozniej to doceniaja ;]

_________________
REGULAMIN!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
alf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 4
PostWysłany: Sro 09 Mar, 2005 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas każdy ubiera się tak jak chce i mu wygodnie.
W gimnazjum mamy basen. W męskiej szatni przebieramy się normalnie(tzn. ubieramy/zdejmujemy kąpielówki) i nikt się niczego nie wstydzi. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 11:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja to w ogole sie wstydze i mam krotkie spodenki pod dlugimi, gorzej jak bedzie lato
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 17 Mar, 2005 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren napisał/a:
w kąpielówkach?! ye... ja chodze dopiero do 6 podstawówki ale u mnie czegoś takiego nie ma i nigdy o czymś takim nie słyszałem... a co? przez slipy przecież nic nie widać przez boxerki też nie chyba ze macie takie duze....
RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz dalej sie nie wypowiem....RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz


Taa... Ty to masz wszczegolnosci... PIEKNE BOKSERKI!!! Mr. Green Jest kilka osob zeby to potwierdzic, ale niestety nikt nie zobaczyl wiecej a podobno byly jeszcze seksowniejsze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 08:12   

Miracle napisał/a:
Aren napisał/a:
w kąpielówkach?! ye... ja chodze dopiero do 6 podstawówki ale u mnie czegoś takiego nie ma i nigdy o czymś takim nie słyszałem... a co? przez slipy przecież nic nie widać przez boxerki też nie chyba ze macie takie duze....
RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz dalej sie nie wypowiem....RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz


Taa... Ty to masz wszczegolnosci... PIEKNE BOKSERKI!!! Mr. Green Jest kilka osob zeby to potwierdzic, ale niestety nikt nie zobaczyl wiecej a podobno byly jeszcze seksowniejsze Wink

Eno, eno ;> Razz
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 22 Mar, 2005 08:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabr nie wnikajmy : >
może oni 'ubią' 'pokazywac' albo wiesz Wink
no niewazne, ich sprawa : >

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |