| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
jak wy do tego podchodzicie???
Autor Wiadomość
pi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to takim dziewczynom tylko pozazdroscic intelektu heh...jak mozna w ogole wiezyc w takie bzdury..

_________________
Miłość jest egoizmem we dwoje.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 20:33   

najgorsze jest to że skutki takiej bezmyślności okazuja się potem fatalne. szkoda że nie istnieje żadne lekarstwo na głupotę.
Powrót do góry
pi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no dokladnie, heh ale medycyna idzie do przodu moze za jakies 100lat takowe zstanie wynajdzione hehe Wink

_________________
Miłość jest egoizmem we dwoje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 17:26   

Lol.
Co do tego nie zachodzenia w ciążę podczas pierwszego razu - kiedyś czytałam nawet w gazecie, że to prawda. Oczywiście wiem, że to nie jest prawdą, tylko do ich głupoty przyczyniają się właśnie takie pisemka, plotki i rady niedoinformowanych koleżanek. Wink
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:35   

tak to jest jak się czyta głupie pisma typu Bravo.
zapewne teraz odezwą się czytelniczki tego magazynu, ale mam o tym piśmie swoje zdanie.
Powrót do góry
babe Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Lut 2005
Posty: 13
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pianki i globulki sa beznadziejne- odradzam. dyskomfotr, czesto podrazniaja, wystepuja uczulenia. lepiej z gumka a pozniej w razie wpadki po do ginekologa, 60 zl zalatwiacie i do apteki postinor Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Coupe Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 15
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam dopiero i 15 lat więc jeszcze ma na "to" czas ,poco teraz (byćmoże przypadkiem) wpakować się w kłopoty Mr. Green młodocianym tatusiem nie chciałbym być Razz Ale zdaża się :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O seksie poczytajcie sobie w książkach znanego seksuologa Lwa Starowicza i możecie (ale nie musicie) luknąć na książkę pt. Sztuka Kochania Michaliny Wisłockiej, a nie czytać jakieś tam Bravo. Razz

To na tyle...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Coupe Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 15
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh nie czytam Bravo (nie lubię takich gazetek bleh........) ,a książki tego Pana już przejżałem. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aj no seks to chyba cos waznego i trza sie do niego przygotowac a nie potwierdzac sfoje glupie domysly czytajac tego typu gazetki... to bardzo wazny moment na moje w zyciu kazdego czlowieka... i nie powinno robic sie tego byle zaliczyc kolejna panienke:/ chociaz czasem mozha sie pomylic myslac ze to jush jest ta wlasciwa osoba:/ hyh... kiedy ja jush bylam zdecydowana ze to wlasnie ten facet i kcialam z nim to zrobic on stwierdzil ze przestal mne kochac<lol2> ale nie chodzilo mu o seks bo zafsze powtrzaal ze nie mam sie z tym spieszyc ze on poczeka bo mnie kocha ale wrazie co nie mam sie obawiac bo bedzie pieknie... i jush z nim tego nie przezyje;((( a tak bardzo bym kciala;((( teraz to wiem...;(

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W gazecie bravo swoje udzialy ma Rydzyk, ktory takimi poradami chce spowodowac zwiekszanie sie liczby obywateli,a nie zmniejszanie. Patrzcie to dopiero porzadny polak Razz, z jeszcze niesprawdzonych zrodel doszly mnie sluchy ze siedzi w tym rowniez Lepper z cala lewica jak i prezydent, to byl glowny powod z jakiego sie nie pojawil przed komisja sledcza (cykor i ...... (nie bede pisal) :p)

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Mar, 2005 22:17   

zapomniałeś wpomnieć o Talibach z PGR'u w Klewkach Wink Wkońcu to znajomi "pierwszego mulata" III RP.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |