| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jedna mała sprawka!
Autor Wiadomość
Nina

Dołączył: 31 Sty 2003
Posty: 9
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 17:48   Jedna mała sprawka! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanko. Moja koleżanka mówiła mi że jak się ma wydzielinie koloru brązowego to znaczy że niedługo będzie okres. Czy to prawda??? Prosze odpowiedzcie! Exclamation Confused
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SONIa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Maj 2003
Posty: 30
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TAK!!

_________________
SONIa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze ped okresem pojawiaja sie takie uplawy, ale w wielu przypadkach tak sie dzieje... Co nie znaczy ze okres dostaniesz juz jutro Smile Moze mu jeszcze troche zejsc zanim do ciebie zawita.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 30 Lip, 2003 10:31   upławy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, najczęsciej tak bywa chodx nie zawsze jesli twoja kolezanka nie dostanie w ciągu kilku miesięcy po tych brazowych upławach okresu to musi zgłosić sie do ginegologa gdyz może byc taka możliwosc ze te upławy sa oznaką choroby a nie okresu.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 18:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kiedyś słeszałem jak moja koleżanka mówiła o wydzielinie koloru brązowego, a nazajutrz mówiła że ma okres

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 10:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja tylko 1 raz miaam taki zupełnie brązowy kolor i to było tak pod koniec wakacji terazjuz zaczyna sie pażdziernik co sie dzieje?Sad

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pon 06 Paź, 2003 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja miałam taką wydzielinę 3 tygodnie przed miesiączką
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2003 06:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja miałam taką wydzieline pewnego wieczoru...a na drugi dzień dostałam okres...Nemeia-seryjnie!

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2003 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale wy mnie chyba nie do konca zrozumieliscie Rolling Eyes Chodzi Wam o to,że ma sie raz wydzieline np. 2 miesiace przed okresem ,potem ma sie znowu białą a potem (po np. 2 miesiacach) dostaje sie okres czy ze dostanie sie tak tydzien przed i bedzie lecial cały czas brązowy? Jestem zdezorientowana Crying or Very sad

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2003 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mróweczka! może ja jestem jakaś cieżkokapująca ale teraz to ja już Ciebie zupełnie nie rozumiem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2003 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lilly nie powiedzialam ze nie dostanie sie okresu nastepnego dnia, tylko napisalam ze wydzielina wcale nie znaczy ze sie go dostanie juz jutro. U kazdego bywa inaczej Smile

Mroweczka... opanuj sie Smile Nie trzeba histeryzowac, wszystko jest w jak najleprzym porzadku. Niedlugo dostaniesz okres i dlatego wydzielina zmienia kolor i konsystencje. Spokojnie!

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 15:13   tak Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

naprawde kolezanka mowila ci prawde gdy ma sie wydzielinie to znaczy ze za niedlugo bedziesz miala okre ale to nie bedzie jutro ani po jutrze zazwyczaj wydzielina pomjakazuje sie okolo 5 tygodni przed miesiaczko ale roznie to bywa kazdy ma swoj organizm ktory inaczej funkcjonuje ...

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |