| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
dziewicA w ciązy?!?!
Autor Wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:04   

pomiędzy 1mm a 10cm jest 100x różnicy. i komu mam teraz wierzyć ? sam nie sprawdzę bo nie mam jak Razz
Przejdź na dół
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:08   

No wiesz czy gdyby miała 10 cm byłoby ją tak łątwo przebić przy pierwszym stosunku czy wogule samym członkiem? to by się jakiś kij jeśli nie nóż przydał i coś do zeskrobywania resztek Razz
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:24   

elfkaNenar napisał/a:
No wiesz czy gdyby miała 10 cm byłoby ją tak łątwo przebić przy pierwszym stosunku czy wogule samym członkiem? to by się jakiś kij jeśli nie nóż przydał i coś do zeskrobywania resztek Razz


po co kij ?! wystarczyłoby mnie o to poprosić Wink a tak na serio to te 10cm jest na mój rozum niemożliwe. no chyba że jakiegoś mutanta a nie dziewczyny.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:32   

inspektor_nr4 napisał/a:
elfkaNenar napisał/a:
No wiesz czy gdyby miała 10 cm byłoby ją tak łątwo przebić przy pierwszym stosunku czy wogule samym członkiem? to by się jakiś kij jeśli nie nóż przydał i coś do zeskrobywania resztek Razz


po co kij ?! wystarczyłoby mnie o to poprosić Wink a tak na serio to te 10cm jest na mój rozum niemożliwe. no chyba że jakiegoś mutanta a nie dziewczyny.

No wiesz błona jest jest tak od razu... a więc tylko kij by pomógł...
A tak PS. co sądzi Kinga o twoi opisie^^?
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blona jest oddalona moze z 1 cm od wejsca max 5 ...
jest cieniutka 1mm

A co do opisu ... OMFG ;P <rotfl> nie no spoko
Kocham świnki :> ( ale jaja Razz )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:36   

Kinga skoro by tak było to ja już swoją przebiłam tamponem...
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe nei no gabrze najprawdopodobniej chodzilo, ze jest na glebokosci 10 cm, co tez prawda nie jest, skoro jest na granicy przedsionka i pochwy znazcy ze jest plytko (1-2 cm), a grubosc - tak jak bodajze elfka pisala - cecha osobnicza, ale raczej w mm niz w m mierzona Wink skoro to fald blony sluzowej - to grube to to byc nie moze Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe elfka sama pisalas gdzies tam, ze tamponem sie nie za bardzo da przebbic, chyba, ze startujesz z super maxi....
jest rozciagliwa i ma otworki, ktore sie rozciagaja... jak pisalam ja z kolei - porownaj sobie srednice pzrecietnego tampona a srednice rzecietnego penisa Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:48   

Ja!? Chyba nie ja... a moze nawet, sama nie pamietam co pisze... ale no w sumie tak, podczas okresu jest abrdziej rozciągliwa Smile a co do rozmiarów to też masz rację...
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ale jeżeli miałby już nastąpić poród to co? to dziecko "wylałoby" się przez te dziurki :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nidhogg napisał/a:
hehe elfka sama pisalas gdzies tam, ze tamponem sie nie za bardzo da przebbic, chyba, ze startujesz z super maxi....
jest rozciagliwa i ma otworki, ktore sie rozciagaja... jak pisalam ja z kolei - porownaj sobie srednice pzrecietnego tampona a srednice rzecietnego penisa Wink




koncowka postu mnie rozbroila Razz rzeczywiscie mozna zauwazyc roznice miedzy jednym a drugim Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sami10 napisał/a:
no ale jeżeli miałby już nastąpić poród to co? to dziecko "wylałoby" się przez te dziurki :/

wiesz tylko jest taka sprawa, zeby nastapil porod - musi dojsc do zaplodnienia, zaplodnienie na ogol dokonuje sie w trakcie/po stosunku seksualnym. a stusunek sesualny wiarze sie z utrata dziewictwa na ogol...
natomiast jesli zaplodnienie dokonalo by sie bez przewania blony - jakims cudem sperma dodstalaby sie do pochwy, a plemniki dotarlyby tam gdzie maja dotrzec, podejrzewam, ze wtedy robi sie naciecie blony dziewiczej operacyjne (podobnie jak czasami moze sie zdarzac przy zbyt grubej blonie dziewiczej) - mysle jednak, ze sa to na tyle rzadkie przypadki, ze jakos nikt sobie specjalnie glowy tym nie zawraca.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sleepingbeauty Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 1
PostWysłany: Pią 18 Mar, 2005 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem , żeto brzmi nie wiarygodnie ale dziewica może zajść w ciąże...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2965976
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 19 Mar, 2005 01:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to zostalo juz rozwiazane....wszyscy juz wiedza ze jest to teoretycznie mozliwe, przy checiach/pechu tez...wiec temat zamykam....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |