| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mam bardzo dluge miesiaczki pomocy
Autor Wiadomość
blueshadow Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Mar 2005
Posty: 7
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 14:14   Mam bardzo dluge miesiaczki pomocy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mma 13 lat i miesiaczkuje od 4 miesiecy . Miesiaczke mam mniejwiecej co 5 tygodni i trwa ona nawet po 11 dni (nawet nie musze nosic podpasek wystarczą grubsze wkladki ) !!!! Moje qmpele tez miesiaczkuja od niedawna ale u nich miesiaczka trwa nadluzej 6 dni !! co mam zrobic blagam nie wysylajcie mnie do lekarza
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To normalne w tym wieku. Możliwe że wszystko się unormuje. Jak narazie nie masz się co martwić. Poobserwuj jeszcze i możesz iść do ginekologa żeby sie upewnić. Ale chyba nie ma po co.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 15:34   

Porozmawiaj z mamą, ale wydaje mi się,że skoro miesiączkujesz od 4 miesięcy to wszystko sie jeszcze unormuje Wink
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myśle ze wszystko jest w porządku jeśli nie masz zbyt obfitego okresu przy tak dlugim jego trwaniu. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na poczatku miesiaczki moga takie byc...Moga tez byc malo obfite. I jest to całkowicie normalne.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uwazam tak jak reszta. W tym wieku to normalne. Nie martw sie. Jesli cie to niepokoi to powiedz mamie ona napewno ci to wszystko wytłumaczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 19:30   

Pierwsze wyjatkowo dlugie miesiaczki to normalka. Jednak, gdy z czasem sie nie unormuje (nie skroci) to powinnas udac sie do ginekologa. Narazie jest ok. Wink
Powrót do góry
zygusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Mar 2005
Posty: 25
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 09:58   Nie martw się! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 7 dni i to jest normalne. I u ciebie wszystko się unormuje zobaczysz;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pamiętam że moja pierwsza miesiączka trwała aż 10 dni .. równiez bardzo się wtedy wystarszyłam i miałam obawy że coś ze mna jest nie tak ale muszę cie uspokoić Wink Miesiączkujesz od całkiem niedawna więc takie długie miesiączkim mogą Ci się zdarzać. Często pierwsze 3-4 miesiaczki są nie tylko nieregularne ale także potrafią być bardzo krótki lb bardzo długie nawet po kilkanaście dni. Po jakimś czasie powinn sie to unormowac a jesli tak się nie stanie powinnaś zgłosić sie do ginekologa. Ja miesiączkuje od ponad 2 lat i teraz moja najdłuśza miesiączka trwa 6 dni a kiedyś bywało tak że miała nawet 8 dni czy 10 (na początku jak już pisałam) Nie martw się Wink głowa do góry i poprostu czekaj aż się wszystko unormuje;]

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej! Głowa do góry! Mi obecnie miesiączka juz 2 tydzień leci! Najpierw od poniedziałku do niedzieli było normalnie duzo a od poniedziałku do dziś leci jeszcze takie niewiadomo co;)
Mam nadzieję ze z czasem ten mój okres sieskończy! I życze ci powodzenia pa!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 11:27   

takie niewiadomo co to juz koniec miesiaczki, jesli sie nie myle Razz a jak jest tego malo to mozna nosic wkladki i w sumie uwazac, ze juz sie miesiaczka skonczyla. chyba, ze to jest inne niewiadomo co, no to nie wiem:P
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen to chyba to pierwsze niewiadomoco Smile

mama mówiła mi że lada dzien sie skończy i przynisła mi z apteki wkładki więc je nosze...

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 11:43   

no to wlasnie Wink Razz ha, jednam mam dopre informacje :]
Powrót do góry
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 15:36   [color=red]nie martw się ja miałam 21 dni miesiączkę [/color Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie przejmuj się ja mam 16 lat a zaczełam miesiączkować dokładnie rok temu również zdażały mi się niereguralne miesiączki trwały one najpierw 14 dni krwawienia(moj pierwsz cykl) potem po 8 dniach znowu się pojawiła i trwała jeszcze 21 dni( to był mój drugi cykl w życiu) wystraszyłam się i poszłam do ginekologa i pani powiedziała mi że po tych 21 dniach powinno się już unormować a nawet mogę nie mieć miesiączki przez jakieś nawet 2-3 miesiące ewentualni miałam przyjść znowu. ale potem miałam 15 dni przerwy i przez 3 dni krwawienie potem 5 dni przerwy i 1 dzień krwawienia i znowu 3 dni przewy i 12 dni krwawienia potem 17 dni przewy tydzień i potem nie miałam przez 2 miesiące po czym niałam 7 dni i wszystko przybrało nornalny tryb taki jak powinien być i teraz misiączkuję tak jak moje koleżanki więc niemusisz się przejmować twoje 14 dni przy moich 21 to "pryszcz" a jeśli to zacznie się powatżać to poprostu pójdź z mamą do ginekologa to wcale nie jest takie straszne ewentualnie lekarz zapisze ci leki najpierw normalne a jeśli się nic nie zmieni to będziesz leczona hormonalnie. jesteś jeszcze młoda i krutko miesiączkujesz po pewnym czasie wszystko wroci do normy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 19:22   

malina - notujesz sobie ile trwaly, czy masz taka super pamiec?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |