| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Nauka, mama , DÓÓÓÓÓÓŁ!
Autor Wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 21:11   Re: Nauka, mama , DÓÓÓÓÓÓŁ! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sami10 napisał/a:
Ostatnio troche opuściłam się w nauce . to znaczy zawsze byłam ... to znaczy według mamy byłam ideałem , a teraz jak będę miała średnią poniżej 5,0 i zachowanie niższe niż wzorowe to mnie mama [cenzura]! teraz mam takie przejściowe problemy a jak obliczyłam na kalkulatorze moją średnią to wyszło mi że mam 4,8 . mama będzie na mnie wściekła! a pozatym już rzutem na taśme dostałam to wzorowe . pomóżcie! czy to przejściowe czy trwałe?

z checia bym pomogl, ale spazmy smiechu spowodowaly ze leze na podlodze kultywujac tradycyjnego, staropolskiego rotfla.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 21:20   

Hehehehehe, ja z trudem uzyskuję poprawne, na średnią też bym się chętnie zamienił (gdybym mógł). No i chciałbym jednak nie pisać w tym roku maturki.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 21:42   

a ja sie jej nie moge doczekac...i mieć to juz wreszcie ze soba...wiedziec czy moge balowac pół roku czy pół roku w domu z kolejna nadzieja
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 17 Mar, 2005 09:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj nie czepiajcie sie...Po porstu sie pomyliła...
Sami pamietam te czasy kiedy miało się średnią 4,8 ; 4,9 Razz Prawda jest taka,że zazwyczaj z biegiem lat ma sie coraz gorszą średnią...Lenistwo i wyższy poziom...Ale nie przejmuj się,przecież do końca roku szkolnego jeszcze duuuużo czasu,masz czas się poprawić.Poza tym nie rozumiem Twojej mamy przecież 4,8 a 4,9 to neiduża różnica a i tak kwalifikujesz się na pasek... Neutral

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Czw 17 Mar, 2005 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myslę, że to opuszczenie w nauce jest stałe, no chyba, że bedziesz się bardzo uczyć! Z każdym rokiem coraz trudniej zdobywa się dobre oceny. Ja też w nauce się opiściłam. Z średniej 5,11 spadłam na 4,3. Jest to naturalna rzecz, że z wiekiem ma sie coraz gorsze oceny. Porozmawiaj na spokojnie z mamą. Wytłumacz jej, że się naprawde starasz!

Pozdrawiam

P.S. Jeśli Twoja mama ma takie ambicje wobec Ciebie, to jakie Ona miała oceny w szkole?

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Mar, 2005 19:24   

sadze, ze twoja mama nie jest glupia, zeby zadac sredniej 7.8 ;]
co do nauki - haha, moj brat mial w 1 liceum srednia 5,0 a w drugiej 3,5 biggrin ;] i jakos zyje i ma sie dobrze. najwyzej cie mam okrzyczy, do tego nikt nie umarl, nie? a wiesz, nie przeyjmuj sie tym tak. gdyby kazdy sie przejmowal, to nie byloby na swiecie leserow i byloby nudno, gdyby kazdy mial srednia 5.0 Neutral
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Mar, 2005 19:36   

Po pierwsze: stałe to to na pewno będzie, jeśli nie weźmiesz sie do nauki, tylko bedziesz siedzieć przed kompem
po drugie: nie rozumiem twojej mamy,przeciez jak bedziesz miałą 4,8 czy 4,9 to tak czy saik załapiesz sie na pasek
po trezcie: po co komu zachowanie wzorowe? Razz przecież b. dobre nie jest złe jak to sie mówi
po czwarte: uczysz sie dla siebie a nie dla mamy, więc powiedz jej to Smile Rozumiem, gdybyś miała średnią 3 lub mniej, to wtedy mama by mogłą być zła i wrzeszczeć na Ciebie, ale ze średnią 4,8 ? Neutral
Powrót do góry
pablo11 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 5
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz.Mam identyczny problem.Zachwanie moge mieć jeszcze bardzo dobre Confused Na mnie podziałała tak miłość.Odkochałem sie.Musiałem.Robiłem to przez prawie rok. Mr. Green Ciekawe.Może pójdzie mi lepiej.MI sie też odechcialo uczyć.Wszystko mnie zanudza.Może to i to.

_________________
Cześć.Bardzo chciałbym mieć fajną dziewczynę.Nie wiem jak to zrobić.Jestem bardzo nieśmiały i wogóle nie umiem sie z rzadną fajną poznać.Doradźcie.Jak to zrobić.PLIIIISSSSS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4165517
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 12:13   

ekhm Pablo mysle ze probem zstał juz rozwiklany wiec proponuje zamknac temat.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 12:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mialam 2,8 na polrocze i mialam sie wziac za nauke ale wlasnie z 2 tyg temu stwierdzilam ze ide do prywatnego liceum wiec jescze to polrocze se odpuszcze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |