| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Mam bardzo dluge miesiaczki pomocy
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen napisał/a:
malina - notujesz sobie ile trwaly, czy masz taka super pamiec?

Nie no,chyba notuje Wink . Hm...Widocznie w kalendarzyku nie zaznacza tylko puerwszego dnia,ale też kolejne(tak jak ja Razz ) Wink .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 22:27   

malina jesteś naprawde super ale pogubiłam sie w połowie;)

a co do tematu? normalka szpoko jest jakby powiedział the best ziom in the świat
Powrót do góry
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 11:27   kalendażyk Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

notuję w kalendażyku bo w ten sposób łatwiej zaobserwować jakiekolwiek anomalie a po drugie przez to mogę mniejwięcej określić kiedy będę mieć znowu okres. Zresztą każda dziewczyna powinna prowadzić kalendażyk bo podczas wizyty u ginekologa lekarz może się spytać o poprzednie 2-3 cykle( jak przebiegały, jaką miały długość)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 12:30   Re: kalendażyk

malina160 napisał/a:
notuję w kalendażyku bo w ten sposób łatwiej zaobserwować jakiekolwiek anomalie a po drugie przez to mogę mniejwięcej określić kiedy będę mieć znowu okres. Zresztą każda dziewczyna powinna prowadzić kalendażyk bo podczas wizyty u ginekologa lekarz może się spytać o poprzednie 2-3 cykle( jak przebiegały, jaką miały długość)

nom pytalam tylko z ciekawosci (ja na kalendarzu nad biurkiem zaznaczam kropke wielka [pytajnik albo "x"] kiedy sie zaczyna i mi to wystarcza Razz a jak szlam do lekarza to tylko przepisalam byle jak do specjalnego kalendarzyka Razz)
Powrót do góry
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w pamiętniku na pierwszej stronie przyklejony mam do okładki mały kalendarzyk i w nim zakreślam x każdy dzień czerwonym kolorem zakreślam dzni obfite, niebieskim normalne a czarnym słabe w ten sposób zaznaczam długość okresu a następny obliczam sobie i zaznaczam kołeczkiem. w ten sposób się nie gubię i wiem np. że pierwszy dzień mam normalny lub słaby potem następne 2-3 góra 4 dni mocne potem 2-3 normalne a potem słabe; wtedy łatwiej mi planować kiedy jechać na basen, użyć tamponów mini czy tamponów normal czy poprostu podpasek, lubię mieć wszystko pod kontrolą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja to w ogole jestem inna( Razz ) w kalendarzyku zaznaczam koleczkiem dni i obok tego haczyki (im bardziej obfity okres tym wiecej). I zaznaczam od początku do końca choć fakt,można zaznaczać tylko pierwszy dzień Wink .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najlepiej według mnie jest zaznaczać sobie każdy dzień okresu bo może zdażać się tak jak mi że miałam jedno dwu trzy a nawet cztero dniowe przerwy podczas okresu to wtedy lepiej(łatwiej zaznaczać) i wogule jest bardziej przejrzyście bo mi dość często się zdażalo że np, 2 dni miałam 2 dni nie miałam a potem znów miałam np, 4 dni.

_________________
każdy problem można rozwiązać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 20:10   

Ja mam w miare regularne, wiec narazie zaznaczam tylko poczatki. Razz Jesli jednak bedzie sie cos dzialo, to pewnie bede trzaskala jak dlugo i te [cenzura] - poki co nie ma potrzeby.
Powrót do góry
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 20:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masz rację garielen skoro masz regoralne to jest jaknajbardziej niepotrzebne ale zwłaszcza na początku (1-4 cykl) często może się tak dziać ja mam już rok ale dopiero jakieś 3-4 okresy temu to się skończyło ale mi tak jest wygodniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gineolog to jedyna rada ;p polecam Ci to roziwazanie bo jest chyba najpewniejsze a poza tym mozecie cos na to poradzic ;p kilka badan i masz regularne, bezbolesne i siedmiodniowe miesiaczki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |