| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Golarka vs maszynka do golenia :>
Autor Wiadomość
lucek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 5
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 22:08   Golarka vs maszynka do golenia :> Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uzywa ktos tego pierwszego? Bo z maszynka to chyba kazdy sie zetknl. Moglby ktos wypisac na zasadzie porownania alety i wady golarki? Czy mozna sie na sucho golic (bez pianek etc), czy skutecznie usuwa zarost itd... z gory dzieki Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 23:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja uzywam golarki intuition albo wosku..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 09:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienko : > to jest pytanie raczej dla facetow (patrz dział), ale ja uzywam maszynki na żyletki ^^.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 09:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oops nie doczytalam :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 12:38   Re: Golarka vs maszynka do golenia :>

lucek napisał/a:
Uzywa ktos tego pierwszego? Bo z maszynka to chyba kazdy sie zetknl. Moglby ktos wypisac na zasadzie porownania alety i wady golarki? Czy mozna sie na sucho golic (bez pianek etc), czy skutecznie usuwa zarost itd... z gory dzieki Wink

Wg. mojego chlopaka (Razz jak to brzmi Laughing) o wiele lepsza jest maszynka. Ponoc probowal tego i tego (jak mial kozia brodke) ale jednak lepiej uzywa mu sie maszynki.
To jednak kwestia gustu. biggrin

Pozdrawiam
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

maszynki elektryczne maja to do siebie ze sa niedokladne i nieporeczne, przy mocnym zaroscie trzeba siedziec z dziadostwem dobre 15 minut zeby sie porzadnie ogolic, kiedy z brzytwa czy zwykla maszynka starczy spokojnie 5-10. No i latwiejsze w transporcie, oraz nie wymaga zrodla zasilania, co na takim np splywie kajakowym czy innym cholerstwie jednak sporo znaczy.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z tego co słyszałem od kuzyna to są nieskuteczne nie golą dokładnie i można mieć jakieś uczulenia Question ale nie używałem nigdy takiej bo od niedawna się golę więc może jak ktoś z chłopaków używał to niech napisze Arrow tata mi tylko mówił że jak się nosi baki to wygodnie się je przycina maszynką el. albo taką do włosów Cool

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
maadzia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 31
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

osobiscie to golę sobie tylko łydki Laughing
(no i............... Laughing )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6317494
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

madzia tak samo jak ja piszesz tu.. a chodzilo o to czym faceci sie gola:d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 09:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cos niepelne te wasze odpowiedzi Razz od golarki mozna dostac uczulena (zazwyczaj plamki w miejscach golenia) ale tylko gdy z golarki korzysta inna osoba, z golarki powinna korzystac jedna osoba bo inaczej czesto wystepuja podraznienia skory
No i tyle

a juz nie radze napewno zeby ta sama golarka facet golil twarz a dziewczyna intymne miejsca, bo wtedy to moze wystapic jakis totalny przewrot twarzy Razz, ale osobiscie nie byle mtego swiadkiem wiec mozecie probowac Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale te czerwone kropeczki to zazwyczaj podraznienia spowodowane sucha skura ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maadzia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 31
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 13:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niemoge z bki qrde jakie problemy =) użyjcie wosku=)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6317494
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 13:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

maadzia faceci se maja twarzyczki golic waskiem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karabin Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 30
PostWysłany: Sob 25 Cze, 2005 08:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam sie gole maszynka do golenia i nawet to lubie robic, zajmie mi najwiecej 10 min i robie to co tydzien i nie narzekam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 15:56   

nigdy nie używałem elektrycznej ani zyletek, wole jednorazówki i na sucho bo z pianką za dużo zachodu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |