| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Pytanko
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

potwora mysliisz ze lepsze jest zostanie dziewica i trzaskanie do konca zycia lodow? moze i czasem w ramach zastepstwa, ale to nie oznacza ze lepsze, i wydaje mi sie ze wieksza satysfakcja jest z tego jak oboje partnerow czuje przyjemnosc jednoczesnie, moze nie przy pierwszych paru razach ale z czasem to mija..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol- po 1 nie wiem czemu sie tak oburzylas skoro ja tylko wyrazilam swoja opinie i w sumie nie tylko swoja bo bardzo duzo dojrzalych, doswiadczonych ludzi, ktorzy maja juz porowananie itd uwazaja ze oral jest przyjemniejszy od normalnego stosunku- ja nie przecze ze sex daje wieksza satysfakcje itd itd ja mowie ze jest przyjemniejszy w odczuciu fizycznym wiec sie tak nie irytuj od razu ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

potwora po prostu nie rozumiem czy masz na mysli ze oral zamiast sexa, czy czasami tak czy co.. ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 23:10   

Temat obrzydliwy.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 23:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

otwieracz dlaczego obrzydliwe, lepiej niech dziewczyna zapyta niz ma sie rozczarowac przy pierwszym razie bo oczekiwala nie wiadomo jakiej przyjemnosci.. szkoda tylko ze w wieku 12 lat.. bo co to za milosc w tym wieku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 23:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
otwieracz dlaczego obrzydliwe, lepiej niech dziewczyna zapyta niz ma sie rozczarowac przy pierwszym razie bo oczekiwala nie wiadomo jakiej przyjemnosci.. szkoda tylko ze w wieku 12 lat.. bo co to za milosc w tym wieku?


To mialo byc do mnie :/??

Otwieracz widac, ze dziecko z Ciebie niesamowite ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 01:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja przyznam racje otwieraczowi (widac wiek pozwolil mu na zrozumienie nietaktu zawartego w waszych postach ;P )- zrobiliscie/lyscie z prostego pytania niemalze instrukcje co lepsze....kazdy lubi co innego i kazdy dojdzie sam co lubi.....byle by z 'glowa'
macie ochote dziewczyny na wymienienie sie blizszymi info na temat wlasnych upodoban macie gg, maila czy pw....Smile....ja nie mam ochoty wiedzic co ktora z was lubi pod tym wzgledem, mysle ze innych tez moze to nie interesowac a tych ktorych interesuje moze sie do was odezwac wlasnie za posrednictwem pw....
odpowiedz na pytanie zostala juz zamieszczona.....wiec temat zamykam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |