| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
De ja vu
Autor Wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 18:46   De ja vu Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie jeśli przekręciłem coś w tym wyrażeniu. Mianowicie: Mieliście jakieś ciekawe przypadki de ja vu? ja np. dziś podczas obiadu: W telewizji leci reklama Mcdonaldsa(ta o strefie dobrych cen), mama coś tam mówi o szkole, z widelca próbuje zsunąć ziemniaki bez dotykania ich. I właśnie wtedy. A wy? może podczas jakichś niecodziennych zajęć? Piszcie.
____________________________________

PS. Sorka jeśli w złej kat. ale nie wiedziałem gdzie to upchnąć.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 18:51   

Mi się coś takiego nie dzieje.
A taki temat już był w dziale psychologia o nazwie "Czy wam się też tak dzieje?".
Pisownia "Deja vu" z języka francuskiego oznacza już widziane[w dosłownym tłumaczeniu]
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 18:52   

http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=6741
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ups. no to sorki za dublowanie tematu;P Nie zauważyłem tego. Uznajcie to za odświerzenie i napiszcie troche żeby pusto nie było, potem to usuną albo przeniosą do archiwum nie wiem po co, wiem że chaotycznie ale prawdziwe ;P.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam tak czesto w szkole.. szczegolnie na lekcjach z wych... osoby .... , ...., ... ! ja rozumiwem ze mozna sie nie nauczyc, nie wiedziec czegos ale hamstwa to ja nie zniese.. hyhy:) albo na gegrze siedzi moja anemiczna baba, gada cos cicho ze w 2 lawce jej nie slysze, ten jej zmulony wyraz twarzy .. 2 razy w tyg mam wrazenie ze juz to kiedys bylo..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 23:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zdarza sie ;p ale to normalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też często jest. Dzieje się tak(udowodnione naukowo) poniewz jedno nasze oko widzi ulamek sekundy szybciej niz drugie i dlatego czasami mamy wrazenie,jakby to się już kiedyś wydarzylo Wink .
Temat zamykam.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |