| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mutacja
Autor Wiadomość
ty12 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 3
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 21:27   Mutacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam dopiero 12 lat i już przechodzę MUTACJĘ. Co ze mną jest nie tak. Czy można mieć tak wcześnie MUTACJĘ !!!!????
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 21:29   

bój sie jakbys miał w wieku 8 lub 17 lat Wink
Masz mutacje w bardzo dobrym wieku i sie ciesz! Razz
Powrót do góry
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kazdy dojrzewa inaczej, jedni szybciej, inni wolnej. Mi sie zaczela mutacja w 6 klasie (12 lat? xD) wiec nie masz sie czym niepokoic.

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e to spoko wiek Razz raczej nie jest to wczesnie wiec nie masz sie czym przejmowac
Gabra czemu jak ma sie w wieku 15lat to jest problem?

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 21:31   

Gladiatorpl napisał/a:

Gabra czemu jak ma sie w wieku 15lat to jest problem?

łojezu popieprzyło mi sie biggrin.
zedytowałam.
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

17 to chyba tez nic zlego Razz chociaz juz gorzej Razz, moze troche dziwnie brzmi chlopiecy glos w tym wieku ale to chyba nic zlego Razz, a jak dziewczynie przeszkadza ze chlopak ma mutacje w wieku 15,17 no to nie wiem Razz w koncu leci na niego czy na glos? Smile
Jest tez sporo facetow ktorzy caly czas maja chlopiecy glos, i dopiero po 30latach ostrego palenia maja "twardy" glos Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po prostu szybko dorastasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mutacja glosy przychodzi zwykle miedzy 13 a 15 roku zycia,
ale kazdy dorasta w swoim tempie.Niektorzy szybciej( tak jak ty) a niektorzy wolniej...
Nie musisz sie martwic. Wink

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 10:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ty12-a ja ci zazdroszcze wczesnej mutacji bo mi sie zaczela jak mialem prawie 15.Teraz mam 15 i 4miesiace i dalej pieje jak kogut i w zasadzie mi wstyd ze nie muwie jak stary.Najgorzej jest jak sie chce powiedziec cos tak zeby wyglondalo powaznie a wyjdzie wiadomo jak. Uwazam po sobie ze wczesna mutacja to powod do dumy ze szybko dojrzewasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 12:43   

arekk napisał/a:
ty12-a ja ci zazdroszcze wczesnej mutacji bo mi sie zaczela jak mialem prawie 15.Teraz mam 15 i 4miesiace i dalej pieje jak kogut i w zasadzie mi wstyd ze nie muwie jak stary.Najgorzej jest jak sie chce powiedziec cos tak zeby wyglondalo powaznie a wyjdzie wiadomo jak. Uwazam po sobie ze wczesna mutacja to powod do dumy ze szybko dojrzewasz.

Jejku, zaakeptuj to, że ją masz i ciesz się, że ją w ogóle masz. Powiem Ci tyle, że chodzę do klasy 2 gimnazjum, z czego 90% chłopców aktualnie "pieje" albo skrzeczy. Wink
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

arekk ja na twoim miejscu strzelibym sobie w leb, jak mozesz zyc i wytrzymywac z takim wstydem? Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodze do 3 kl gima i wolbym zebym mial mutacje w drugiej bo pewno bylbym teraz po.A jesli mi sie szybko glos nie zmieni to jak niedlugo pojde do lo i jesli dalej bede pial (moze jako jedyny w klasie) to bedzie przechlapane. A w ogule to zejdzcie ze mnie bo i tak juz mam na tym tle kompleks.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 11:53   

arekk napisał/a:
Chodze do 3 kl gima i wolbym zebym mial mutacje w drugiej bo pewno bylbym teraz po.A jesli mi sie szybko glos nie zmieni to jak niedlugo pojde do lo i jesli dalej bede pial (moze jako jedyny w klasie) to bedzie przechlapane. A w ogule to zejdzcie ze mnie bo i tak juz mam na tym tle kompleks.

Jeżeli podchodzisz to tego, że to źle, to jest rzeczywiście źle. Jeśli koncetrujesz się na tym, to choćby Ci bilrboardy pisano, że jest okej, nadal będziesz swoje miał. -__-" Z resztą jeśli w LO mają patrzeć na to, że mutacja=out, po mutacji=lajt no to jest coś zdeczka nie tak, nie sądzisz? Confused
Sam sobie stwarzasz kompleksy, zamiast cieszyć się, że masz mutacje i przynajmniej nie będziesz całe życie brzmiał jak baba.

Ps. A mutacja rzadko trwa rok, zazwyczaj dużo więcej Razz
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak idziesz do liceum ktore przyjmuje wszystkich niezaleznie od puntkow to na 100% beda sie z ciebie smiali Razz idz do najlepszego liceum to nie beda Razz bo to juz inne podejscie ludzi Smile

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Paulinaaa Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 3
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 12:17   OK Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |