| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Fallout
Autor Wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fallout... Fallout, hmmm. Wypaśna gra. Mam 2 I tactics, planuję kupić 1 jeszcze. Po za tym pomysł zrobienia Fallout'a 3 jako FPP wydaje mi się ciekawy, jako że lubię TESIII: Morrowind... Możliwe że skopią coś, np grafikę, gdyż te 2d są fajne. Podoba mi się Tactics, szkoda tylko że skopano parę rzeczy, np. profit ,,gładka gadka'' jest niepotrzebny, lecz zapomniano go usunąć z F2. Takich ,,kfiatkoof'' jest więcej, lecz wszystkich nie pamiętam. Ciekawe tylko czy handlarz w New Reno którego można zabic bez jakichkolwiek konsekwencji to błąd gry, czy celowe zamierzenie twórców...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozesz zabic kazdego handlarza bez zadnych konsekwencji, trzeba tylko umiec :P
tactics smierdzi, bo to po prostu splycone jagged alliance
polska wersja dowolnego fallouta to herezja :P oryginaly sa 100x lepsze

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 20:31   

Heh, przypomniałeś mi te "perełki" w rodzaju "Ta [cenzura] jest moja" albo "Giń ty cipo" (czy coś w tym stylu).
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E tam. I tak po za domem gadam co chce, rodzice mi nie przeszkadzają w graniu a jak dziecko gra czy coś to se włączy filtr języka i se bedzie pykać. Nie widze problemu. A co do tego ,,Tylko trzeba umieć'': Jak zabić handlarza w NCR (RNK [pl]) którego pilnuje czterech uzbrojonych żołnierzy? I to w broń szybkostrzelną. Jakby coś: to była ironia... Ale jakby ktoś wiedział jak to poproszę o wskazówki. Jeszcze coś. Nie wiem gdzie to napisać: czemu nie ma fora o innej, równie zaj******j grze troiki(no, niemal troiki), a dokładnie: Arcanum. to zarąbista gra. Klimat Steampunk'a i unikalne środowisko a zarazem pomysł na tą całą mieszankę to zupełnie unikalne uniwersum. Czekam na foro o tej grze.



PS. A co tam, zareklamuję się ;P: moje forum o falloucie: www.gourl.org/Fallout.pl i forum kolegi na temat Gothic 1: www.gourl.org/G1Mastr.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crakken napisał/a:
A co do tego ,,Tylko trzeba umieć'': Jak zabić handlarza w NCR (RNK [pl]) którego pilnuje czterech uzbrojonych żołnierzy? I to w broń szybkostrzelną. Jakby coś: to była ironia... Ale jakby ktoś wiedział jak to poproszę o wskazówki

podchodzisz do handlarza, podrzynasz mu gardlo shivem [w wersji 'normalnej' to sie zwie chyba ice pick, nie pamietam, wole wersje z 'Big Mod'] i czekasz az sie wykrwawi, jak koniecznie chcesz mozesz tak zalatwic reszte.

arcanum nie lubie, tak jak nie lubie calego steampunkowego klimatu.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Emmm... mam wersje pl fallouta, wiec czy mogłbyś podać nazwę tej broni po ,,polskiemu''? Z resztą, nie wiem może się mylę, ale to liczy się jako atak, więc gra przejdzie w tryb walki, przyjdą żołnierze i zmasakrują postać. I to najprawdopodobniej już w następnej turze, gdyż pierwszy żołnierz stoi już w namiocie handlarza. A co do arcanum mnie akurat podoba się połączenie fantasy i dzikiego zachou. Np, moja postać to krasnolud-technolog walczący(głównie) bronią białą(w zanadrzu mam jeszcze ręcznie skonstruowane karabiny sampowtarzalny i snajperski). Ale się nie rozpisuje bo to będzie straszny offtop.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie znam polskiej nazwy, ale tak na oko to bedzie to po prostu 'kruszarka/kolec do lodu'

i uzywasz tego przez inventory, nie w trybie walki [i dlatego jest to najlepsza bron w grze :P], straznicy sie nie rusza. A nawet jezeli, to ja mam magnum .357, they will be dead before you can sey 'schmuck'

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 17:18   

W polskiej wersji Fallouta 2 bdzie to równiez Shiv.Mozna go kupic w San Francisco.
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ou, thx, big thx. W końcu bede mieć lekką broń wsparcia bez bulenia forsy. Heh, podoba mi sie pewna inna broń tegoż handlarza: Wiatrówka ,,Czerwony Kapturek'', kurde cienkie toto. Chyba atak ma jeśli sie nie myle 1-2. Śrut śmiesznie wygląda. Gośc ma też sporo dynamitu. Dobra, dzięki jeszcze raz za rade.


PSx. A co do Arcanum to zakładam new temat o nim.
PSt. A wie ktoś od czego zależy szansa wygrania w karciankę: Tragick: The Garnering?

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 11:12   

W moim poście chodziło o to, że te teksty są drętwe i badziewne, a nie o to, że wulgarne.
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 11:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A, jeszcze jedno. Mam pyt. co do enklawy. mianowicie nie poruszam sie razem z fabuła, tylko ot tak se i tyle. Podróżóję, podróżoje, ale za nic nie mogę znależć enklawy. podał by mi ktoś jej położenie względem jakiegoś punktu? (Np. od New Reno 13 pól w lewo i 12 dół. przykład taki tylko.) Prosiłbym o odpowiedź.

PS.
Cytat:
(..) rozpieprzyc reaktor w gecko (...)
Jak mnożna to zrobić? probowałem gdzies tam dynamit ale tylko buchło i mnie zaatakował robot;P

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crakken napisał/a:
A, jeszcze jedno. Mam pyt. co do enklawy. mianowicie nie poruszam sie razem z fabuła, tylko ot tak se i tyle. Podróżóję, podróżoje, ale za nic nie mogę znależć enklawy. podał by mi ktoś jej położenie względem jakiegoś punktu? (Np. od New Reno 13 pól w lewo i 12 dół. przykład taki tylko.) Prosiłbym o odpowiedź.

na polnoc od san francisco. I dobrze ci radze - przejdz gre ze trzy razy, potem sie baw w 'zwiedzanie'

PS.
Cytat:
(..) rozpieprzyc reaktor w gecko (...)
Jak mnożna to zrobić? probowałem gdzies tam dynamit ale tylko buchło i mnie zaatakował robot;P[/quote]
use the control panel, luke!

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

thx. po raz kolejny. Big thx. Dzięki za rade. Poradnik do fallouta ma ponad 30 stron. W wakacje se przejdę.
Jeszcze jedno. Które polecenia prowadzą do wybuchu reaktora? Faktycznie to panel. Próbowałem kilku procedur ale mi sie ni udało;P.
A, mam JESZCZE jeden problem... Zdobyłem już shiv'a ale nie wiem jak go dokładnie użyć...

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |