| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
manifestacja
Autor Wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 15:17   manifestacja

dobra, umieszcze to tu a więc potrzebuje pomocy ale takiej no eee pomocy bardziej rzeczowej tzn nie wirtualnej
bo organizuje ze znajomą [cały świat pozdrawia moją JaninęSmile] manifestacje przeciwko cyrkowi bo w naszym mieście będzie cyrk
ogólnie będzie pod nazwą Cyrk jest śmieszny nie dla zwierząt i potrzebowałabym pomocy albo jakiś materiałów. wiem że znajde je w necie ale chodzilo mi o to że ktoś może poprostu już byłby chętny to bym prosiła... tzn nie wiem projektowanie ulotek propagandowych itd itd itd hasła no takie potrzebne rzeczy
jeśli ktoś jest z olsztyna lub okolic i chciałby wziąśc udział tzn przyjść pod Uranię gdzie owy cyrk aktualnie przebywa to też tak jakoś się zgłosić poproszę
tematyka to warunki trzymania zwierząt w cyrkach / prawa zwierząt / futra i tym podobne
Przejdź na dół
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 19:27   

hmmm... ciekawe Kradziejka i przyznam ze bardz pozyteczne, chetnie wazielabym udzial w tej manifestacji ale mieszkam troche daleko od Olsztyna... no ale moze by sie cos wykombinowało. Co do ulotek moge poszukac zdjec, ale Ty napewno tez mozesz to zrobic. Wkazdym razie jestem chetna do pomocy.
Powrót do góry
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda że tak daleko...
Ale jak coś to mogę zająć się projektowaniem plakatów,ulotek i później na meila ci przesłać niewiem jak chcesz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 10:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kluku-klik Oto strona empati na ktorej znajdziesz różne informacje i takie tam ;]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:54   

http://www.album.astral.pl/album/fotos/1225/49/1407/18.jpeg

http://www.album.astral.pl/album/fotos/1225/49/1407/17.jpeg
Powrót do góry
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej, Kradziejko! Jestem chętna do pomocy Smile Ale... Manifestacja, to chyba nie 2 osoby, co? Wink


PS. A może by tak zrobić coś na większą skalę? Np. strona internetowa, jakiś łańcuszek mailowy? Jestem w redakcji gazetki szkolnej w mojej podstawówce, więc mogłabym ewentualnie coś napisać... Poza tym mogłabym rozdawać ulotki w mojej szkole. Kiedyś robiłam taką akcję przeciwko transportom koni na rzeź. Tylko, że wtedy zbierałam podpisy.

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |