| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czym jest prawdziwa przyjazn
Autor Wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 11:18   Czym jest prawdziwa przyjazn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie bedzie opowiadanie ale jakby ujecie przyjazni... czym jest wedlug was prawdziwa przyjazn?

To troche tego co ja mysle, dopiszcie swoje opinie na ten temat!!

Siłą prawdzziwej przyjaźni... To o niej chce napisac... cos mnie natchnelo tak. Na czym ona polega wedlug mnie? Jest to jedna z najpotezniejszych sil. Po milosci ejst chyba najsilniejsza. Jest tak ogromna ze potrafi przetrwac wszystko... kazda klotnie... . Tkwi ona w zaufaniu wzajemnym. W zrozumieniu... . W checi pomocy. Przyjaciel nigdy Cie nie opusci...nie zostawi na pastwe losu samego z problemami... Prawdziwy przyjaciel woli zginac niz pozwolic tobie zginac. Zawsze mozesz z nim pogadac... mozesz wyzalic sie, wyplakac, ponazekac. Zawsze znajdzie czas...i sposob. To osoba ktora nigdy nie powie ci zebys przestal sie zalic, w kazdej sytuacji sprobuje pomoc, pocieszyc... ale nie bedzie mowic tego co chcesz uslyszec tylko to co uslyszec powinienes...jesli wiecie co mam na mysli...Chodzi mi o to ze nie bedzie mowic "on cie lubi" gdy z drugiej strony on mowi "ale z niej idiotka"...wiem ze troche dziwny przyklad... ale jasny;] Przyjaciel to ktos kto mimo wlasnych problemow znajdzie dla ciebie czas..

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ... nie mozna tego bylo wkleic do PRZYJAŹN MIŁOŚĆ
tam chyba lepiej by pasowało = =

zreszta zapraszam
Kliku kliku klik Razz
klik tu tu :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |