| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
zarost na twarzy
Autor Wiadomość
magik1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 7
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 19:28   zarost na twarzy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 16 w maju 17 lat. Goliłem się kilka razy może 4. Od ilu lat rośnie zarost na twarzy?? ale tak intensywnie, teraz mi rośnie bardzo wolno Sad.
Jaka pianka jest najlepsza do golenia ??
Czy pod brodą urośnie mi zarost jeżeli teraz nie mam ?? Mójemu kumplowi rośnie pod brodą.
Prosye o rady
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 19:40   

Hmm.... facetem nie jestem ale może coś powiem
Mniejszy czy większy zarost jest u każedego inny, każdy inaczej sie rozwija. Co do pianki to mój ojciec używa i chwali Gilette (nie wnikajmy jak sie pisze chyba każdy wie o co biega Razz)
No to tyle Smile
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 19:47   

To zalezy glownie od tego w jakim wieku zaczales sie golic...
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 19:48   

KAzdy inaczej dojrzewa i kazdemu kiedy indziej rosnie broda. Z obserwacji moich wynika ze chyba dobra jest wilkinson. Moj tata zawzse uzywa i dziadek.
No to tyle bo sie nie bardzo znam na meskich sprawach.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 19:49   

w mojej budzie koles z 3 kl gimnazjum ma juz zarost..
dobry jest nivea żel zamieniajacy sie w pianke..przynajmniej moj ojciec to uzywa.ale ty wybierz jakis dobry dla rodzaju swojej skory
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie w 3 klasach juz wielu ma :p a moj facet musi sie co 2 dni golic ale w sumie to nie wiem kiedy zaczal... a teraz ma 20 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie (3 gimnazjum) juz kilku chlopakow ma zarost, ale kazdy dorasta w swoim tempie ^^ Czym sie gola to nie wiem, nie siedze w ich lazienkach Wink
Ale co do tego ze Ci nie rosnie intensywnie to ja bym sie cieszyla... Chlopacy (zwlaszcza mlodziez) strasznie wyglada z brodami i postarza i mi sie osobiscie nie podoba. A im rzadziej musisz golic to chyba tym lepiej dla Ciebie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Therius Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 20:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wink do mojego gimnazjum chodzą takie okazy, które się coprawda niegolą, ale wyglądają jak stare dziadki.... tylko wąsy mają czarne...ide se raz korytarzem i idzie ten synek...niewytrzymałem i mu powiedziałem: ogol sie wreszcie...a na następny dzień jush był bez wąsa...i dlatego apeluje: kto może niech siem goli!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 08:03   

Im częściej się golisz, tym częściej (więcej) odrasta zarost (tym samym silniejszym). ;> z resztą, ja tam nie wiem, czy facet-małpa jest atrakcyjny (a taki jeden chodził do szkoły :> miras biggrin).
W mojej klasie (2 gimnazjum) hm... jeden (?) się goli, a reszta nie musi bo są "łysi" :> I chwała im za to.
Natomiast z konsultacji z moim facetem (oh, jakżeż to poważnie brzmi!), który ma tyle lat co ty, too powiem, że w Jego klasie kilka osób mają zarost, a reszta takie byle co. ;]
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 08:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnei w klasie tot am tez maja niektorzy
a faceci z wasami nie sa zli (aa i jeszcze brodki takie malutkei Wink ) tylko nie takie 'meszkowate' tylko juz brodowate i wąsowate
a kiedy zacznie rosnac Tobie? to indywidualna sprawa Twojego organizmu

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 12:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie w klasie akurat zaden nie goli sie.. ale faceci z mojej klasy sa opoznieni w rozwoju o wiele lat ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz zapamiętać ,że każdy dojrzewa i naczej! Golić sie zaczniesz kiedy tego zechcesz! Nie jest powiedziane że każdy zaczyna się golić w wieku np. 15 lat! Zaczniesz się golic kiedy poczujesz taką własną potrzebęWink

Powodzenia!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
magik1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 7
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz goliłem się miesiąc temu może nawet dłużej, wtedy miałem długie wąsy oraz dość długą brode, no i pekaesy... Przez ten czas goliłęm się jeszcze kilka razy, ale strasznie wolno mi zarost rośnie Sad strasznie mnie to wkurza :/ mam 17 lat prawie.
Chociaż koledzy w mojej klasie to nie mają jakiegoś widocznego zarostu w sumie...

no ale dzięki za rady
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

magik1 napisał/a:
pierwszy raz goliłem się miesiąc temu może nawet dłużej, wtedy miałem długie wąsy oraz dość długą brode, no i pekaesy... Przez ten czas goliłęm się jeszcze kilka razy, ale strasznie wolno mi zarost rośnie Sad strasznie mnie to wkurza :/ mam 17 lat prawie.
Chociaż koledzy w mojej klasie to nie mają jakiegoś widocznego zarostu w sumie...

no ale dzięki za rady

HEJ! Ale to nie znaczy,ze twoi koledzy nie mają zarostu! Może pooprostu golą sie. Ale jeśli ci wolno rośnie broda to norma! Może niedługo zacznie ci rosnąc szybciej;)

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

magik1 to ze sie musisz rzadziej golic to powod do radosci.. jescze bedziesz kiedys narzekal ze codziennie sie musisz golic..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |