| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
golenie
Autor Wiadomość
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Wto 19 Lis, 2002 13:37   golenie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzę do I gimnazjum w mojej klasie wszystkie dziewczyny gola sie pod pachami i na nogach, a ja nie. Czy powinnam? Chcialabym, bo to owłosienie nie wygląda ładnie, ale nie wiem jak zapytac mamę....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 19 Lis, 2002 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma odgórnego nakazu golenia się Smile. To, czy się golisz czy nie to wyłącznie Twój wybór. Dziewczyny, które się golą robią to ze względów estetycznych i higienicznych. Jeśli owłosienie Ci przeszkadza i uważasz, że niezbyt estetycznie wygląda - wtedy bez problemu możesz je zgolić.

Acha! Golenie nie jest jedyną metodą pozbywania się owłosienia. Spróbuj żeli i pianek depilacyjnych - są skuteczne i znacznie przyjemniejsze w użyciu.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jk
Gość
PostWysłany: Czw 21 Lis, 2002 16:06   odpowiedz

biggrin ojejku jej nie wiem czym sie martwisz!
moze ty nie poczebujesz goliś włosów pod pacham,i?jak nie masz takiej potrzeby to tego nie rób!
a co do nog. to mysle że to ty poinnas zdecydować!ale musisz wdziąc pod uwage, to że jak zaczniesz to juz nie skończysz
Powrót do góry
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Pią 22 Lis, 2002 15:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam co golic pod pachami, jk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ktosik

Dołączył: 16 Lis 2002
Posty: 4
PostWysłany: Sob 04 Sty, 2003 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

apropo golenia ...
gole sobie nogi od 2 lat, pod pachami rowniez - a jak to jest goleniem owlosienia w miejscach intymnych? ostatnio probowalam sobie ogolic "obrzeza" ale do teraz mnie strasznie swedzi. co mam robic, aby sobie tam ogolic? Crying or Very sad Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 07 Sty, 2003 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo trudno golić te miejsca. Po goleniu będziesz miała wszystko zaczerwienione a gdy zaczną włoski wyrastać ponownie - najlepiej chodzić bez majtek Smile, bo noszenie majtek dostarcza nieprzyjemnych doznań. (Z tym chodzeniem bez majtek żartowałem oczywiście Wink ).
Dlatego jeśli koniecznie musisz golić - używaj bardzo delikatnej pianki lub żelu do golenia. Nigdy nie gol używając tylko wody lub mydła.

Przetestuj jednak lepiej pianki do depilacji włosów - znacznie przyjemniejsze.

Stosując jednak jakiekolwiek środki chemiczne staraj się za wszelką cenę nie dopuścić do kontaktu z wargami sromowymi. Najlepiej golić się w wannie lub pod prysznicem - wówczas łatwo spłuczesz piankę.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2003 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem dziewczyna która się nie goli nie wygląda najlepiej, jestem estetą i kobieta która nie ma wydepilowanych nó czy pach kojaży mi się z symbolem niechlujstwa

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 07:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesz bananj a mam 12 lat a nawet jak bym chciala to by mi nie pozwolila mama

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

blanka powiedziała
wiesz bananj a mam 12 lat a nawet jak bym chciala to by mi nie pozwolila mama

jeśli twoja mama depiluje sobie pach to znaczy że uważa to za dobrą rzecz więc i tobie napewno by pozwoliła

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dona
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 18:27   

Nie powinnaś się sugerować tym co robią twoje koleżanki. Jeśli chcesz się golić ( choć moim zdaniem jesteś jeszcze za młoda) to się ogol, aczkolwiek ja bym ci odradzała. Może spróbuj porozmawiać o tym z mamą lub starszą kuzynką lub siostrą.
Powrót do góry
SaB!Na Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 4
PostWysłany: Sro 11 Paź, 2006 13:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie pytałam o zgodę mamę poprostu zaczęłam się golić Very Happy
Zaczęłam bo miałam już tak widiczne owłosienie że szok:D
Ale najpierw pod pachami bo się już w szkole ze mnie śmiali a potem zaczęłam nÓżki:-D Smile Very Happy Smile Very Happy

Poprawiłam błędzik ; )- Inversja

_________________
*Kochaj,szalej nie pytaj co dalej,całuj i grzesz miłością sie ciesz*=*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4788326
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |