| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozruszać dział
Autor Wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Sob 15 Mar, 2003 14:39   Rozruszać dział Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmmm nie wiem co napisac. Można by tutaj pisać o miejsach w waszych miastach gdzie się możn dobrze pobawić ja np. mieszkam w Krakowie i jest obok carefoura duzy budenk który nazywa sie Atomic tam można się rozerwać i uciec od wszystkiech problemów np. zagrać w kregle jest również Fantasy Park w centrum handlowym Plaza tam równiez można sie rozerwać może w Krakowie jest jescze coś ale ja chodzę tylko do tych parków rozrywki.A zapomniałabym są jeszce rózne sale dla dzieci ale tam starsi się nei zabawią np. Ani Kino, Bzikoland również w Fantasy Parku są sale zabaw dla dzieciaków jak i w Atomicu. A ajk jest w waszych miastach? Question Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yenk
Junior
Junior


Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 61
PostWysłany: Nie 16 Mar, 2003 12:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to masz sie fajnie... ja mieszkam na zwyklym osiedlu... ale naszczescie mam swojego ukochane rolki i asfalt:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Nie 16 Mar, 2003 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

yenk ja tez mieskzam na zwyklym osiedlu do carefoura mam nawet blisko ale na nogach tam raczej nie chodze najwyzej jezdze z siora ona ma parwko a do plazy mam nawet daleko po drugiej stronie wisly wiec nie jest tak zle. A w twoim miescie jest jakis park rozrywki??

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yenk
Junior
Junior


Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 61
PostWysłany: Pon 17 Mar, 2003 14:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w miescie jest wiele miejsc w ktorch mozna sie rozerwac... normalnego parku rozrywki raczej nie ma... mieszkam na osiedlu i tu nic nie ma... no a zeby dojechac do centrum, (albo calkowicie na drugi koniec miasta) trzeba zabulic.. pozatym zeby wejsc do parku rozrywki tez trzeba zabulic... nie kazdego stac Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 09:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mieskam w katowicach i jest piec minut doi centrum a w centrum jest PALERMO, w chorzowie jest PIRAMIDA [do chorzowa jest ok 10min] jest park i asfalt w nim,a w niedziele sa tam jakies festyny mozna isc do cinema city lub imax' a to akurat jest blisko mnie Wink

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina Załęgowska
Gość
PostWysłany: Pon 04 Sie, 2003 18:20   

HA ,HA,HA BARDZO ŚMIESZNE OHYDA!!!!!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil Mad Crying or Very sad Rolling Eyes Rolling Eyes Question Surprised
Powrót do góry
Sami
Gość
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2003 18:47   O Gdańsku

Droga Szalona!To co napisałaś zupełnie nie nadaje się do "Do śmiechu",ale z chęcią odpowiem ci na twoje pytanie .Otóż ,mieszkam w Gdańsku dokładnie obok wielkigo centrum handlowego Alfa Centrum . naprzeciwko Alfy jest budowany hipermarket Real.Jest dużo ścieżek rowerowych . Wiele z nich prowadzi do plaży która jest bardzo blisko.po drugiej stronie jest park Oliwski,gdzie są bardzo dobre drogi do jeżdzenia na rolkach i deskorolce(polecam!)Trochę dalej jest las Oliwski a trochę bliżej hala Olivia w której odbywają się koncerty i mecze z których najbardziej znany to walka Michalczeskiego.Warto też wpaść do Gdańska Głównego,zwłaszcza w okresie letnim ,kiedy odbywa się Jarmark Dominikański lub jak kto woli Jarmark Świętego Dominika.Na plaży odbywają się różne festyny .Dlatego kocham moje miasto!
Powrót do góry
Weronika
Gość
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2003 18:58   

Sami możliwe że coś będzie śmeszne
A ja Mieszkam we Wrocławiu biggrin .
Mam koło siebie rynek biggrin .
Ale nic tam zabardzo ciekawego nie jest biggrin .
Ale jest rampa i inne zabawki i huśtawki tam i tak zwana pajęczyna kwiorzerczego pająka biggrin .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |