| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Czego się boicie/ baliście
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja się panicznie bałam zawsze i boję cały czas...wojny...Wiem,że dla niektórych to się może wydawać oczywiste,że wojny nie będzie ale ja cały czas się boję jak pomyślę o tym...Albo gwałtu...Też się starsznie boję Rolling Eyes Bo przecież...w ogóle mi sie myśleć o tym nie chce może to niektórym wydawać się śmieszne ale nie dla mnie...JUż wolałabym chyba być na miejscu zabita niż zgwałcona...
Dobra nie smutajmy sie Smile Życie jest piekne Razz

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 20:47   

mroweczka napisał/a:
A ja się panicznie bałam zawsze i boję cały czas...wojny...Wiem,że dla niektórych to się może wydawać oczywiste,że wojny nie będzie ale ja cały czas się boję jak pomyślę o tym...Albo gwałtu...Też się starsznie boję Rolling Eyes Bo przecież...w ogóle mi sie myśleć o tym nie chce może to niektórym wydawać się śmieszne ale nie dla mnie...JUż wolałabym chyba być na miejscu zabita niż zgwałcona...
Dobra nie smutajmy sie Smile Życie jest piekne Razz


a wiesz że gwałty mogą być przyjemne? mówie ci to ja oglądająca dużo prawdziwych histori o gwałtach, jak patrze na te laski to one sie normalnie cieszą z całowania:D
[i to mówi ta która ma rape me w podpisie?Wink]
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 20:59   

No wiesz co do gwałtu to nic jak młody i ten tego... ale stary, obleśny, nie umyty, smierdzący, pijany facet, ktory jest cholernie niewyrzyty to to sobie wobraź aż ciarki przechodzą. Ja tam jestem za samemu wybieraniem z kim, gdzie kiedy i jak...
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 19:13   

Ja się strasznie boje gwałtu, mojej kumpeli koleżanka została zgwałcona i zabita. To było straszne choć przy tym nie byłam Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 17:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się nie boję gwałtu (podobnie jak morderstwa, strzelaniny i tych, że tak powiem filmowych sytuacji), bo czuję jakby to było daleko mnie... ktoś został zgwałcony - słyszy się w telewizji... ale ja? ja jestem bezpieczna. Wiem to mylne myślenie, ale w moim miasteczku nie dzieja sie raczej takie rzeczy, jest tu spokojnie, wiec sie nie boje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 18:12   

A u mnie w mieście chodzi bardzo wiele tego typu band wiec jest czego się bać, ale ja tych z mojego osiedla dupków nie boję Wink Swojeskie bandziory Wink
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:
Ja się nie boję gwałtu (podobnie jak morderstwa, strzelaniny i tych, że tak powiem filmowych sytuacji), bo czuję jakby to było daleko mnie... ktoś został zgwałcony - słyszy się w telewizji... ale ja? ja jestem bezpieczna. Wiem to mylne myślenie, ale w moim miasteczku nie dzieja sie raczej takie rzeczy, jest tu spokojnie, wiec sie nie boje Wink


zwykle osoby myslące 'mnie to nie dotyczy' 'mi się nigdy cos takieigo nie przytrafi' zostają np. zgwałcone, tak masz racje to mylne myślenie Wink
co ma się stac i tak się stanie (nie wierze w przeznaczenie Wink) ale nie warto zamykać sie w zlotej klatce =p

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mrufka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Lut 2005
Posty: 14
PostWysłany: Czw 24 Lut, 2005 10:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie nawidze gryzoni: myszy, szczurów, chomików,itd nawet jak są w klatce. ale nasze polskie pająki są kuul!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nike007 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 24 Lut, 2005 11:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie boja i bede się bała gwałtu. Dla mnie to jest nawet gorsze od śmierci, kiedy to się już staje to jest poprostu tragedia. Ten ból psychiczny...
Jeszcze czego sie bardzo boje to dorącenia... Boli mnie gdy ktoś z bliskich mnie odtrąca. A gdyby naprzykład moja kochana mama powiedziała że mnie nie kocha że mam się wynosić z domu nie wytrzymałabym psychicznie.
Może to jest dla was chore ale ja się tego strasznie boje...

_________________
Słowami nie określe tego co czuje,
i wciąż myśle że coś zepsuje.
Ze coś pujdzie nie tak,
i znów zostane sama jak wrak.
Chce byś wyszeptał słowa,
dzięki którem mój smutek się schowa.
Byś słał uśmiech swój,
I był cały mój!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4402968
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie boje :
1. Obcych
2. Ze kiedys sie obudze i zdam sobie sprawe ze mam paraliz senny :/
3. Ze kiedys dostane zakrzepu tetnicy plucnej :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 20 Kwi, 2005 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
mroweczka napisał/a:
A ja się panicznie bałam zawsze i boję cały czas...wojny...Wiem,że dla niektórych to się może wydawać oczywiste,że wojny nie będzie ale ja cały czas się boję jak pomyślę o tym...Albo gwałtu...Też się starsznie boję Rolling Eyes Bo przecież...w ogóle mi sie myśleć o tym nie chce może to niektórym wydawać się śmieszne ale nie dla mnie...JUż wolałabym chyba być na miejscu zabita niż zgwałcona...
Dobra nie smutajmy sie Smile Życie jest piekne Razz


a wiesz że gwałty mogą być przyjemne? mówie ci to ja oglądająca dużo prawdziwych histori o gwałtach, jak patrze na te laski to one sie normalnie cieszą z całowania:D
[i to mówi ta która ma rape me w podpisie?Wink]

Kurtowi nie chodziło o gwałt fizyczny. Poza tym piosenkę już usunęłam, bo własnie zdałam sobie sprawe z tego,jak to moze wygladac. A moj lek przed tym nie ma nic do piosenek Nirvany Smile .
Nike007 napisał/a:
Ja sie boja i bede się bała gwałtu. Dla mnie to jest nawet gorsze od śmierci, kiedy to się już staje to jest poprostu tragedia. Ten ból psychiczny...

O dokladnie..Ja bym wolała,zeby ten facet najpierw mnie zabil a potem zgwalcil :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Sro 20 Kwi, 2005 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeśli ktoś twierdzi że gwałt może byc przyjemny, to chyba faktycznie widział to tylko na filmach...
i rację mają ci, którzy porównują gwałt do śmierci
jest to najgorsza rzecz jaka może spotkać kobietę(a zdarza się że tez mężczyznę). Juz nigdy potem nie będzie tak samo. Masz zrujnowane życie psychiczne Winisz wszystko i wszystkich, a najbardziej siebie (dlaczego ja, dlaczego byłam w tym miejscu, dlaczego spojżałam, dlaczego .... Sto tysiący dlaczego)
NIe masz jak się bronić, nie masz jak uciekać, nie masz jak krzyczeć, nic nie możesz... bo ktoś np trzyma ci nóż na szyi, a ty uważasz życie za wartość cenniejszą. Póżniej szybko zmieniasz zdanie i stwierdzasz, że lepiej byłoby nie żyć, niż żyć z tą raną...
Nie możez sie odnaleźć Nie masz komu o tym powiedzieć Juz nikomu do końca nie zaufasz
twoje życie intymne już nigdy bie będzie normalne, bo gdzieś kiedyś w podświadomości będzie wychodziło TO zdarzenie
Owszem Ta rana z czasem sie zabliźnia, ale zabliźnia nie znaczy znika
to się wlecze przez całe życie, tak jak np. na zmianę pogody boli miejsce po operacji czy złamaniu...

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 21 Kwi, 2005 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam takie gówienko (nazywam je ,,Dysk mocy; moc: Nie cierpię Disco-polo!'')z takiego smoczka (taki grzdynks nam fundnęły dziewczyny z okazji dnia chłopaka) i ma mocno podkręconą niebieską żaróweczkę. Spróbójcie z takim mrygadłem iść po ciemku. to działa jak migawka optyczna (chyba) i pokazuje w spowolnieniu rzeczywistość. Zachwianie równowagi połączone z efektem migania klatek jak w starych filmach= super wrażenia! Zapewnione.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Kwi, 2005 22:56   

boje sie że moje marzenia się spełnią ...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |