| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy dobrze trafiłam??...........
Autor Wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 15:36   Czy dobrze trafiłam??........... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiecie, weszłam włąśnie do działu ,,Regionalne" i myślałam że tu spotykają się użytkownicy naprzykład z jakiegoś regionu a tu guzik. Tu są prawie same przepisy! No to ja trochę pokręcę(jesli sie zgodzicie) i zmienie ten dział(dokładnie chciałabym zeby tak bylo)na takie regionalne jak sobie JA wyobrażam. Oczywiście nie wykasuję waszych postów ani nic takiego tylko dodam swój i chcę zebyscie wy tez tu pisali i zakladali podobne tematy. No więc kto jest z województwa kujawsko-pomorskiego niech sie zglosi!

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 16:07   Re: Czy dobrze trafiłam??........... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
Wiecie, weszłam włąśnie do działu ,,Regionalne" i myślałam że tu spotykają się użytkownicy naprzykład z jakiegoś regionu a tu guzik. Tu są prawie same przepisy! No to ja trochę pokręcę(jesli sie zgodzicie) i zmienie ten dział(dokładnie chciałabym zeby tak bylo)na takie regionalne jak sobie JA wyobrażam. Oczywiście nie wykasuję waszych postów ani nic takiego tylko dodam swój i chcę zebyscie wy tez tu pisali i zakladali podobne tematy. No więc kto jest z województwa kujawsko-pomorskiego niech sie zglosi!



hahahahaha xDD niezły hardkor Razz
Jak zapewne zauważyłaś jesteśmy w działe Kącik kulinarny.
Tutaj rozmawia się na temat róznych potraw a nie skąd się jest xD.
I nie musisz nam robić takiej łaski, jak chcesz to sobie kasuj te posty xDDD

_________________


Ostatnio zmieniony przez codi dnia Pią 22 Kwi, 2005 16:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yyyy ... Tyle ze dział regionalne ... nalezy do działu kącik kulinarny ... Patrz


Dzieci OnLine Strona Główna -> KĄCIK KULINARNY -> Inne działy -> Regionalne

Wiec tu piszemy tylko o przepisach

popatrz jeszcze na to

"Regionalne Ostatni Post: Czy dobrze trafiłam??......
Przepisy charakterystyczne dla regionu, w którym mieszkacie.
Moderator Ona89 "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 16:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czytałaś nazwę kategorii?? Jeśli nie to ni ją napiszę: "Kącik kulinarny"!!!!! Tu piszemy WYŁĄCZNIE PRZEPISY!!!!!! Temat jest bez sensu, więc go zamykam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |