| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
O Marihuanie ...
Autor Wiadomość
Fruźka Optymistka
Gość
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2003 22:57   O Marihuanie ...

Nie czytałam wcześniejszych wpisów na temat "zielonego" bo mi się nie chciało zresztą i tak wyczytałabym tu tylko jakieś bzdury typu "marihuana uzależnie" etc. Nie mam zamiaru namawiać nikogo i przekonywać do satysfakcji jaką czerpie się z palenia trawki tylko chciałam wyjaśnić parę kwestii związanych z tym tematem. Otóż ja zaliczyłabym Marihuane raczej do "używek" niż do NARKOTYKÓW (nie lubię tego słowa, eh). Marihuana może uzależnić człowieka psychicznie a nie fizycznie. TZN. Paląc zioło przez dłuższy czas kiedyś Ci się to znudzi i sięgniesz po coś mocniejszego... Tak jest najczęściej a to dlatego że po trawkę sięgają osoby słabe, najczęściej małolaty pragnące zaimponować swoim ziomkom. Ja sama mam 14 lat... Jestem dziewczynką z dobrego domu, świetnie się uczę, zachowanie mam wzorowe... Jednym słowem grzeczna dziewczynka. Nie mam zamiaru palić trawki przynajmniej w najbliższym czasie. Fakt może czasem mam ochotkę ale mogę mieć dobry humorek i dobrze bawić się bez tego... Jestem jeszcze malutka i lalki mi na razie wystarczają... Od czasu do czasu wypiję Reds'a albo Heinekena i to jest mój cały ALKOHOLIZM. Mam dostęp do zioło, oczywiście... W dużych miastach (jestem z Wrocławia) mamy łatwiej... idziesz przed szkołę i wystarczy że zagadasz do jakiś dresiarzy z łysymi pałkami i załatwią ci "zielone" ale z dilerami lepiej nie zaczynać bo z tego są same kłopoty. Można samemu wychodzować sobie konopie albo załatwić od zaufanego ziomka Smile Jeśli ktoś czytał Tolkiena to zna ten motyw... Tam Frodo z Gandalfem codziennie palili ziele fajkowe i mieli później taką faze że biegali za elfami i doszli do jakiegoś Mordoru (przynajmniej Frodo). Uważam że PALENIE TRAWKI nie jest złe tylko trzeba do tego dorosnąć. Podejście Polaków do tej sprawy jest zbyt brutalne... To jest narkotyk! Dlaczego? Yyy... Bo tak mówili na "jedynce" i tego typu akcje. Co ta pani zza biórka może o tym wiedzieć... Acha! Jeszcze jedno... Ja też nic o tym nie wiem i to co tu piszę to nie są jakieś ubzdurane teorie kolegów ćpunów z dworca tylko moje własne poskładane informacje... Ej, powiedzcie co o tym myślicie... Pewnie nikt nie będzie po mojej stronie Razz
Przejdź na dół
lolek

Dołączył: 10 Sie 2003
Posty: 9
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2003 00:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz troche racji to fakt

Moje zdanie jest takie

"Wszystko dla ludzi ale z umiarem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2003 10:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z toba mala dziewczynko 14 letnia ktora siedzi w domq i bawi sie lalkami .
Moim zdaniem trawe powinno sie zalegalizowac tak jak i fajki Wink
przeciez to "prawie to samo " Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2003 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakby coś to nie JA to pisałam Rolling Eyes
Hehehe biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |