| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Allternative Jackass
Autor Wiadomość
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 16:03   Allternative Jackass Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niedługo zaczxynam kręcić TAF*, pt. ,,Allternative Jackass" gdzie wszystko będzie
(*Totalnie Amatorski Film)
,,alternative'', nawet imiona aktorów w które wcieliy sie z kolegami. A tymczasem mam prośbę. Czy macie jakieś powalone/głupie/pokręcone/a prze de wszystkim łatwo dostępne pomysły na numer?

PS. film będzie w ersji VHS więc raczej nie będzie sznas aby go zobaczyć. Sorka.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wsiądź na motor i wbij do Tesco xDD.
Zacznij jeździć po nim, porozawalaj działy, meble .itd.
To mogłoby być dobre biggrin.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wyjdzcie o polnocy na balkon i zacznijcie spiewac japonska serenade ;D
moj kumpel kiedys tak zrobil.. tyle ze spiewal po hiszpansku ^^" i mial na sobie same slipy :p i byl oczywiscie w stanie nietrzezwym ;)

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Emmm... pomysł, jako-taki niezły ale prosiłem o coś bardziej przystępnego. Z resztą nie jestem bogaty tak jak Bam Margera. On to sie może wygłupiać... A po za tym u nas w mieście mogę najwyżej do biedronki albo do Intermarche.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 16:19   

Crakken napisał/a:
Emmm... pomysł, jako-taki niezły ale prosiłem o coś bardziej przystępnego. Z resztą nie jestem bogaty tak jak Bam Margera. On to sie może wygłupiać... A po za tym u nas w mieście mogę najwyżej do biedronki albo do Intermarche.

Tym lepiej Cool. Im mniejszy sklep, tym większy rozpiździaj Cool.
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Emh... Ja pisałem o tym ile bym musiał bulić kary jak bym taką rozpierduchę zrobił. Zresztą nawet nie mam motocykla...

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm.. to chodzcie po domach i udawajcie swiadkow jechowy. Razz

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 18:11   

Jak jeszcze chodziłam z Piotrkiem, to ja, on i jego znajomi mieliśmy praktycznie codziennie schizy. Pewnego dnia ukradliśmy (za 2 zł, haha ^^) wózek z ALBERTA i jeździliśmy nim po mieście :> Dzieci się uhahały ^^ Potem wózek wrócił na miejsce, a my happy do domu. Razz
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crimson Lady napisał/a:
hm.. to chodzcie po domach i udawajcie swiadkow jechowy. Razz

Nie kpij z tej religii, moja babcia była świadkiem Jechowy. Ale w sumie... To by można se jajca robic... A co do aluzji z wózkiem: skojarzyło mi się z Jackass'em. Bam Margera lubił tak robić. Siedział w wózku, ktoś go rozpędzał a wózek walił w krawężnik i bam wlatywał na trawnik. Dostanie się burę ale mozna sprobować. Inna sprawa że wózek będzie totalnie zdezelowany po paru takich rundkach...

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crimson Lady napisał/a:
hm.. to chodzcie po domach i udawajcie swiadkow jechowy. Razz



To naprawde nie jest zabawne...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 19:24   

owiń sie srajtaśmą i przejdź po mieście Cool
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie zas wczoraj nawiedziali
czy tam przedwczoraj
co miesiac czy dwa przychodzą
zawsze pytają czy moge sobie dobieral literature (lul) a potem wciskają jakąś gazetke

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
mnie zas wczoraj nawiedziali
czy tam przedwczoraj
co miesiac czy dwa przychodzą
zawsze pytają czy moge sobie dobieral literature (lul) a potem wciskają jakąś gazetke


Ale co w tym złego?
Czy stanie ci się coś jeśli przeczytasz tą gazetkę i trochę zmądrzejesz??
A nawet jeśli się tym nie interesujesz wystarczy grzecznie odmówić.
Zresztą nie mieliśmy pisać o filmie?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no niby nie
ale to takie troche denerwujące
a czym zawsze, niektore rzecyz msuze przyznac niezle mnie smiesza, ale niektore nawet ciekawe
osobiscie to ja tam w boga nie wierze, wiec to dla mnie tylko takka 'szmatka lekturka' i tyle
ale babki mnie juz dobrze znaja to moglyby przestac te regułki gadac przez 3 lata ciagle

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 20:37   

Crakken napisał/a:
Crimson Lady napisał/a:
hm.. to chodzcie po domach i udawajcie swiadkow jechowy. Razz

Nie kpij z tej religii, moja babcia była świadkiem Jechowy. Ale w sumie... To by można se jajca robic... A co do aluzji z wózkiem: skojarzyło mi się z Jackass'em. Bam Margera lubił tak robić. Siedział w wózku, ktoś go rozpędzał a wózek walił w krawężnik i bam wlatywał na trawnik. Dostanie się burę ale mozna sprobować. Inna sprawa że wózek będzie totalnie zdezelowany po paru takich rundkach...

Ale mi niekoniecznie o to chodziło Razz Tylko poprostu jeździliśmy tym wózkiem (ja w środku z 4 osobnikami, haha ^^) po mieście, a że ludzie się patrzyli jak na dzieci z Jarosławia to już inna sprawa. Wink

* a wózek stracił tylko jedno kółko Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |