| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka
Autor Wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 10:20   Piłka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak wiecie piłka nożna jest najpopularniejszy sportem w polsce.
Więc trudno żeby ktoś w nią nie grał.
I trzeba o tym pogadać xD.
Ja tam czasami pykam z kolegami na podwórku w pilecke xD.
Teraz wy napiszcie co uważacie o tym sporcie.
Gdzie gracie?
A może ktoś do jakiegos klubu należy ?
Pisać, pisać Mr. Green .

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 10:30   

Bajer :].
Dzisiaj już idę pykać z kolegami, rozgromimy każdego kto nam wejdzie w drogę Razz.
Utworzyłem z nimi taką amatorską drużynę, nazwaliśmy się KC Menele (skąd ta nazwa? nie wiem Razz) Ale w żadnym zwykłym klubie nie gra żaden z nas (bo by nas wykopali prędzej, niż by przyjęli ;]).
Co do warunków grania... idealne :] U mnie w mieście, w OSiR Skałka (OSiR-y lub MOSiR-y są w wielu miastach, to i myślę, że każdy wie, co znaczy ten skrót Razz) są cztery boiska. Dwie murawy (ale jedna na stadionie klubu Śląsk Skałka Świętochłowice, gdzie grać raczej nie można), jedno żwirowe i jedno betonowe, małe. Tak że grać jest gdzie... to i się korzysta ;].
Powrót do góry
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 10:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś grałem w jednym toruńskim klubie, ale zrezygnowałem. Ostatnio piłka coraz bardziej mnie kręci aczkolwiek kiedyś był to mój najbardziej ulubiony sport xD No i najczęściej gram na wuefie lub z kumplami na boisku niedaleko mojego miesca zamieszkania =]

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 13:32   

Hehehe to typowo męski temat ale sie wypowiem Razz
Bardzo żadko gram w gałę... czasem grywam w budzie na przerwie, czasem z chłopakami na podwórku.
My w Hajnówce też mamy OSiR =] Jestm tam jedno boisko i basen =] Ja chodze tam na WFie np. biegać na bierzni Razz
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 15:47   

Skoro Sttokrotka sie wypowiedziała,to ja tesh mam do tego prawo Rabbit W piłke nożną ostatnio często gramy na wf'ie w drużynach dziewczyny kontra chłopaki Very Happy oczywiście przeważnie wygrawają chłopaki,ale srać to Razz Czasami grywamy też na przerwach jak korytarz nie jest ''nadzorowany'' Smile
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w pilke nozna gralam hohoho, kupe czasu temu, i to nawet sobie trenowalam ze starszymi chlopakami heh
teraz to w ogole w nia nnie gram, tym bardziej na betonie, bo jak sie wyrznie na betonie, to sa nie male rany.
wole siatkowke Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 21:21   

o bogowie trzymac mnie za frędzle dziewczyny grają w piłke przeciw chłopakom, jeżlei wogule istnieje taka rywalizacja to te chłopakit o cioty !
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
o bogowie trzymac mnie za frędzle dziewczyny grają w piłke przeciw chłopakom, jeżlei wogule istnieje taka rywalizacja to te chłopakit o cioty !


No też tak myslę Razz .
Ale jeśli te dziewczyny ograły chłopaków to można by podyskutować o tym xDD.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 08:59   

nie dyskutować ...płakać
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 14:06   

A o Chinach słyszeli?
Męska reprezentacja to cioły, jakich nigdzie indziej nie uświadczysz. Zaś kobieca to ponoć jedna z najlepszych reprezentacji świata Razz.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 14:47   

wsród kobiet to sobie moga być najlepsze : D zważając jeszcze na jeden fakt, jak one wyglądają
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 16:26   

Tsej napisał/a:
wsród kobiet to sobie moga być najlepsze : D zważając jeszcze na jeden fakt, jak one wyglądają
Wyglądają jak chinki ze skośnymi oczami Razz Nic nadzwyczajnego Razz d(^,^)b
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym w zyciu nie chciala trenowac pilki noznej na powaznie. Kiedys widzialam, jak dziewczyny mialy tak umiesnione nogi i bary, ze gdyby zaslonic im twarz, to z budowy wygladalyby jak chlopak.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |