| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Moje fotki
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 20:58   Moje fotki

Zamieszczę kilka fotek na dobry początek. Proszę(zwłaszcza tych,którzy mają o fotografii jakieś pojęcie Wink ) o skomentowanie zdjęć, napisaniu co robie źle itp... Przyjmę każdą krytykę Very Happy
http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show_big&gall_id=54&alb_id=1716&foto_id=1&off=0&search_exp=&order=created&user_albums=&album_pass=&prev=0&next=0
http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show_big&gall_id=54&alb_id=1716&foto_id=2&off=0&search_exp=&order=created&user_albums=&album_pass=
http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show_big&gall_id=54&alb_id=1716&foto_id=3&off=0&search_exp=&order=created&user_albums=&album_pass=
http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show_big&gall_id=54&alb_id=1716&foto_id=4&off=0&search_exp=&order=created&user_albums=&album_pass=
http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show_big&gall_id=54&alb_id=1716&foto_id=5&off=0&search_exp=&order=created&user_albums=&album_pass=
http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show_big&gall_id=54&alb_id=1716&foto_id=6&off=0&search_exp=&order=created&user_albums=&album_pass=
Przejdź na dół
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi podoba się tylko "Aniołek" i "Ogrzej mnie".
Ciekawie wykorzystałaś ciemność oraz płomień świecy.
Reszta zdięć jest nudna i chaotyczna, robiąc zdięcia w tak "pospolity" sposób daleko nie zajdziesz Wink .

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 22:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aniolek
Fajny nastroj ... Taki tajemniczy ... ciekawi mnie co jest dalej noo no fajnie :>

Dłoń
Widac ze eksperymentujesz ... Nie podoba mi sie zbytnio ... moze jakby bylo cos wiecej niz same palce

Talizman
Takie jak dla mnie srednie

Ogrzej mnie
Interesujace ... podoba mi sie Smile

Slimaczek
Ja mam chyba slabosc do slimaków biggrin dla mnie bomba biggrin

Stokrotki
Byłoby fajne gdyby nie ten cien Smile trzebabyło inaczejs stanąc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 08:40   

Dziękuje bardzo za opinie i proszę o jeszcze Very Happy. Ten cień zauważyłam po zrobieniu zdjęcia, więc je także wrzuciłam Wink
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 15:22   

Uważam że Stokrotki są ładne Razz
Fajne zdjęcia, a to ze świeczką to widziałam, znaczy podobne biggrin
Powrót do góry
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dosyc ladne, ale brakuje w nich charakteru.. taka moja opinia.
wzorowalas sie na czyms, co juz kiedys zobaczylas? w telewizji, gazecie?

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 09:56   

Nie,nie wzorowałam się. Nigdy się nie wzouje, bo uważam że to nie fair. Poprostu robiłam je pod wpłyem chwili Wink Dzięki za opinie. Dobrze by było, jeśli wypowiedziała sie jeszcze mała,kradziejka i ci ''specjaliści" od fotografii na naszym forum Wink
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 11:21   

jeśli chodzi o zdjęcia czarno białe to pomysł ze świeczką jest dość dobry [ale oklepany] i zabardzo nie wiem co chciałaś przekazać bo nie ma tam gry cieni, nie ma kontrastów, więc o co chodziło? jeśli o przejścia pomiędzy kolorami tzn gamę szarości to też nie jest ona zbyt duża aniołek stoi zablisko,
zdjęcie dłoni i talizmanu nie mają dla mnie sensu bo nie wyrażają niczego konkretnego, ot zwykła powyginana dłoń lub coś co ni w pięć ni w dziesięć nie wiem co to jeśli nie przeczytam podpisu
jeśli chodzi o ślimaka to mam pytanie jakim obiektywem mu robilaś to zdjęcie i z jakiej odległości że stoi on tak równo centralnie na środku [ to da się jeszcze potem wyciąć uciąć przesunąć] i nie boi się ciebie? zwykle one się chowają ale też jest troche to dziwne bo o ile tło za ślimakiem rozmazane wskazuje na to że właśnie zwierzę jest głównym elementem zdjęcia to te skały pod ślimakiem i kawałek zagiętego liścia rozmazane być juz niepowinny bo to głupio że stoi on na załóżmy kamyczku który w połowie ma prawidłową ostrość
a jeśli chodzi o stokrotki to ten cień sprawa pierwsza i sprawa druga - czy one wszystkie mają być na pierwszym planie jako wątek przewodni czy tylko na największa [najwyższa] ? bo jak ta najwyższa to powinnaś ja bardziej wykadrowac w sensie że tylko ona jest wyraźna reszta z lekka rozmazane bo tak głupio ta wyraźna tamta nie i niewiadomo o którą chodzi a co za tym idzie co to zdjęcie ma przekazać

dziękuje za uwage
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 15:31   

To tak: zdjęcie ślimaczka robiłam w zeszłym roku, więc nie odpowiem Ci na te pytania,bo poprostu nie pamiętam. Tzn odległość była niewielka,a zdjęcie robiłam na leżąco (Razz). W stokrotkach chodziło mi o tą najwyższą,ale jak widać zdjęcie jest nieudane. Kiedy robiłam zdjęcie aniołka i zdjęcia dłoni ze świeczką byłam pogrążona w sumtku, i ten właśnie smutek chciałam wyrazić. Dziękuję,że zechciałaś ocenić moje zdjęcia Wink A i jeszcze tak tylko wspomnę, choć wydaje mi sie ze to jasne: jestem początkująca w tej dziedzinie Smile
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ślimaczek jest super ale reszta jakoś do mnie nie trafia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 12:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

slimak i aniolek wymiataja.
dobrze zrobione.
dobra obrobka
jest fajnie:)
kradziejka duzo powiedziala.. ja wiecej niemusze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |