| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Film
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 30 Kwi, 2005 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja piłe jak narazie jedynie na komputerze oglądałam
dlatego mysle nad kinem

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 10:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Film. ja se kręce filmy. Bezbudżetowe. Na rzie mam kilka odcinków o kolesiu skleconym z lego technic. hłe, hłe.niedługo se kupię kasetę i będe kręcił podwórkowego Jackass'a. Uwielbiam ten program, tak samo jak i Viva la Bam oraz Wild Boyz.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<rotfl> Razz Ja to takie niskobudzetowki Razz Na podwrku krece Razz
jeszcze scenografi szczatki zostały Razz deski i takie tam biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakie k**** niskobudżetówki!??!?! Ja kręce BEZBUDŻETÓWKI! Kapisz? Jedyne koszty to: jednorazowo, kamera of korz oraz raz na jakiś czas taśma do kręcena filmu.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 12:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crakken napisał/a:
Jakie k**** niskobudżetówki!??!?! Ja kręce BEZBUDŻETÓWKI! Kapisz? Jedyne koszty to: jednorazowo, kamera of korz oraz raz na jakiś czas taśma do kręcena filmu.


Yy ... = =") czytanie ze zrozumieniem .... ja mowilam o sobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Maj, 2005 20:29   

Czy ktoś tu mowił o Labamie? Ja nie mam MTV, ale ile odcinków udało mi się obejrzeć tyle obejrzałąm i musze stwierdzić,z e kocham ten program La BAM RLS, tylko jego domowe filmiki nie są tak niskobudżetowe jak na domowe filmiki
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 07:21   

poszukajcie sobie związku filmowego "skurcz" albo "plan9"
tj "bułgarski pościkk" , i jakieś krótsze z planu9
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 08:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aaa kocham bulgarskie poscikki i inne Wink
yhyhy boskie

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Em... nie La Bam, tylko ,,Viva La Bam!''. Jak nie oglądałaś przynajmniej jeszcze/lub Jackass'a i/lub Wild Boyz to się nie wypowiadaj. No dobra, nie bierz tego tak do siebie. Chodziło mi o to że to równie wypaśne programy. Prekursorem ich obu jest właściwie Jackass. Później Ekipa się rozłączyła. Część zespołu(większość) poszła do Viva La Bam jako ekipa Bam'a a Stev-O oraz Chris Pontius poszli doWild Boyz. Ciekawe tlko co teraz porabia Johnny Knoxville...

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 21:26   

Jak mam sie wypowiadac po głębszym obejrzeniu to moze podać numer telefonu do Bielsatu zeby załątwiali jakieś lepsze programy na naszą klablówę... nawet Cartoon Network mi obcięli chamy jedne =(
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 21:00   

johnny gra drobne role w filmach przeważnie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |