| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Co to jest dojrzałość seksualna?
Autor Wiadomość
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
skutecznosc prezerwatywy wynosi 98% ...

no chyba ze uzywasz jakis przeterminowanych z kiosku..

No, pomyliłam się trochę. XD Ale zawsze są te 2%. ;p

_________________
Mój fan
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:43   

Cytat:
Mówię o tym, że stosowanie jednego zabezpieczenia <chodzi mi teraz o prezerwatywę> daje pewność tylko 30-40%

"troche" sie mylisz
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mornariel napisał/a:
Hm... a może wiem...? XD

Jakbym wiedziała, że coś "nawaliło" <ale odrazu po tym> to bym pędziła po pigułkę "po"<chyba wiadomo jaka? XD>



A jesli minęły by 72 godizny i dopiero wtedy byes sie zorientowała ze cos jest nie tak ??

Btw ... TO po co piszesz ze nie wiesz jak NIBY wiesz = =
No to slucham co bys zrobila ?


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Czw 05 Maj, 2005 22:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:44   

No wiesz te 2 to są przeterminowane, jakieś nawalone, ze tak powiem przy transporcie czy coś... a z reguły nieumiejętnie założone...
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gwałtowny poczatek ... Czasmai niektorym przychodzi na mysl załozenie 2 naraz ( Totalna glupota ! ) = = i sie przecieraja = = Roznie to bywa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Mornariel napisał/a:
Kinga napisał/a:
Mornariel napisał/a:
Kinga napisał/a:
Hę ?
Mowisz o czym dokladniej ?

Mi chodizlo co zorbilabys gdyby ... hym zdarzyła sie ciaza Razz

Mówię o tym, że stosowanie jednego zabezpieczenia <chodzi mi teraz o prezerwatywę> daje pewność tylko 30-40%

Gdybym zaszła...? To naprawdę nie wiem. :p


Nie wiesz ? ... to gdzie tu dojrzałość ? Razz

Hm... a może wiem...? XD

Jakbym wiedziała, że coś "nawaliło" <ale odrazu po tym> to bym pędziła po pigułkę "po"<chyba wiadomo jaka? XD>



A jesli minęły by 72 godizny i dopiero wtedy byes sie zorientowała ze cos jest nie tak ??

Btw ... TO po co piszesz ze nie wiesz jak NIBY wiesz = =
No to slucham co bys zrobila ?

Skoczyłabym z mostu. <żart>

Tak za bardzo to niew iem. Nie jestem w stanie przewidzieć jak się wtedy zachowam. :p

_________________
Mój fan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mornariel napisał/a:
Skoczyłabym z mostu. <żart>

Tak za bardzo to niew iem. Nie jestem w stanie przewidzieć jak się wtedy zachowam. :p


Zaprzeczasz samej sobie ... mowiac ze nie wiesz ... pozniej ze moze wiesz .. i znow ze nie wiesz ...

Tak wiec skoro nie wiesz ... to nie ma tu mowy o zadnej dojrzałości ... czy gotowości do wspolzycia ...


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Czw 05 Maj, 2005 22:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:51   

No wiecie mozecie nie cytować?
Po drugie no w sumie to trudno przewidzieć, ale trzeba być przygotowanym na to, ze wszystko zawiedzie, bo przecież nie bedziesz robić wszystkiego naraz, bo ci organizm przy połowie wysiądzie...
Powrót do góry
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie napisałam, że "może wiem". Nie wiem, bo nie umiem przewidzieć samej siebie. :p

_________________
Mój fan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobzem nie cytujem Razz

Ale przed rozpoczeciem wpsolzycia warto by sie zastanowic : A co jesli ?

Z tym zawodzeniem ... to faktycznie rozne sa przypadki losu


A warto ... warto ... sie zastanowic wlasnie sporubowac przewidziec ...
Postawic sie w takiej czy innej sytuacji ... bez takiej przyszłosciowej wyobrazni ...
Myslenia ... nie warto zaczynac wspolzycia ...


EDIT :

JAK wół napisałaś "Hm... a może wiem...? XD " = =
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 23:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kinga no warto - ale powiem ci ze z tego co widze to takie toretyczne wyobrazenia, rozwazania 'a jesli', przewidywania to czesto w praktyce mozna o kant [cenzura] potluc...dlatego warto sie zabezpieczac i miec rzeztelna wiedze o tym a nie polegac na wyobrazni zanim fakt stanie sie faktem:)

dodam od siebie, ze mimo tego, ze czuje sie dojrzala do wspolzyca (co czynie juz od lat kilku) nie wiem co bym zrobila, gdybym teraz zaszla wciaze...moge przewidzic, ze bedzie fajnie i ze urodze...ale nie wiem czy tak bedzie bo w ciazy jeszcze nie bylam....a nie bylam bo sie dobrze zabezpieczam - jak dojrzeje do ciazy to sie z niej uciesze....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 07:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli sie rozpoczyna wpolzycie, to wie sie jakie moga byc tego konsekwencje, a jezeli ktos nie jest gotowy na wychowanie dziecka w razie wpadki to jest chyba jescze nie gotowy na to..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
kinga no warto - ale powiem ci ze z tego co widze to takie toretyczne wyobrazenia, rozwazania 'a jesli', przewidywania to czesto w praktyce mozna o kant *ciach* potluc...dlatego warto sie zabezpieczac i miec rzeztelna wiedze o tym a nie polegac na wyobrazni zanim fakt stanie sie faktem:)

dodam od siebie, ze mimo tego, ze czuje sie dojrzala do wspolzyca (co czynie juz od lat kilku) nie wiem co bym zrobila, gdybym teraz zaszla wciaze...moge przewidzic, ze bedzie fajnie i ze urodze...ale nie wiem czy tak bedzie bo w ciazy jeszcze nie bylam....a nie bylam bo sie dobrze zabezpieczam - jak dojrzeje do ciazy to sie z niej uciesze....


Tak tak zgodze sie Smile ... Zabezpieczanie to oczywiscie musi byc ( dla nie wsyztskich jest to oczywiste = =") ) ... Co do wyobrazen ... tzn myslenia " A jesli ... " to jest przydatne ... teoretycznie ... w praktyce wychodzi roznie
Ale spotkałam pare osob ... Ktore troche jak kolezanka uwazały ze sa gotowe ... rozpoczeli wspolzycie ... i było naszczescie TYLKO podejrzenie ciazy ... spozniony okres jakies tam inne sprawy ... wtedy pytałam ich czy zastanawiali sie nad takimi konsekwencjami ... czy brali je wogole pod uwage ...
Powiedzieli : " No przeciez sie zabezpieczalismy "

WIec Nyu :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

owszem nasty - trzeba wiedzic jakie sa konsekwencje (miedzy innym po to jest antykoncepcja)...ale tak na dobra spawe podejscie do ciazy i dziecka moze sie zmienic wraz z ta wpadka....mnie sie wydaje ze ja bym urodzila i wychowywala wedle swoich mozliwosci...ale na 100% tego nie wiem, nie wiem dlatego, ze widzialam juz jak takie przypadki weryfikuje proza zycia...bo wpadka jak to wpadka bywa szokiem...nawet dla 40 letnich kobiet...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |