| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Jak spędzacie soboty?
Autor Wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 12:01   Jak spędzacie soboty? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak spędzacie soboty? =]
Ja wychodzę na dwór, zachodzę po Martę i Mariolkę i idziemy na Czerwonke (taki opuszcozny dom). tam się umawiamy wczesniej z kolegami (zazwyczaj ejst ich z 10 =/) i śmiejemy się, gadamy, ewentualnie wypijemy piwo/trzy piwa/szczesc piw =D hee. i jest faza. a jak przychodze z domu to najpeirw siadam do kompa i sobie gadam na gg i siedze na forum, a potem ide czytac ksiazke i spatku. =] standardowy plan soboty. =p
a jak u was? pozdro

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 12:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a soboty, spedzam jak kazdy inny dzien.. spotkanie ze znajomymi, wiekszosc dnia z chlopakiem, czasem gdzies jade..


Ostatnio zmieniony przez nasty_girl dnia Sob 28 Sty, 2006 13:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 13:12   

wstaje gdzieś o 6.30 - 7, na 8 mam trening na stadionie leśnym na który zabieram psa, trening trwa z 4 godziny, na 13 jednem w domu bo wracam piechotą, potem obiad, potem z psem, czytam książke / siedze w kompie i tak o 18 do 20-21 średnio ide na starówke sie przejść z mamą czy koleżanką a potem z psem jak wróce
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 13:14   

Moja sobota nie jest zaciekawa Razz
Wstaje koło 10.00 śniadanko, myjumyju i komputer przez cały dzień Razz
Żadko kiedy w soboty sie spotykam z kumplami..
Powrót do góry
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stokrotka napisał/a:
Moja sobota nie jest zaciekawa Razz
Wstaje koło 10.00 śniadanko, myjumyju i komputer przez cały dzień Razz
Żadko kiedy w soboty sie spotykam z kumplami..


Ja mam zupełnie taki sam plan dnia Wink

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rano o 10 mam próbe naszego zespołu, jakoś tak wracam około 15 na obiad. o 16 wychodzimy na miacho, albo na stacha (staszic park) lub jeszcze na basen opuszczony. i ostro fazujemy heh. ale to zalezy czasem siedze z facetem i znajomymi i kumpla. albo u faceta to różnie bywa:) potem koło 22:00 siedze sobie na kompie do 1.. Smile notak bywa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no kiedys chodzilam na capoeire w soboty z rana, ale teraz odpada
przerwałam, musiałam
znaczne znowu dopiero od nowego polrocza
a poza tym to hm.. do katowic bardzoc zesto w soboty jezdze, na giełde, spotykam sie ze znajomymi, chodze zwykle na jakies imprezy w sobote, a jesli nie to zawsze pozostaje sesja RPG wieczór? wieczorem jestem w domu
albo czytam książke
albo siedze na komputerze
albo oglądam telewizor
albo szyje, albo maluje, albo inne [cenzura]

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie sobota jest nudna w stosunku do piatku... w piatek wracam ze szkoly, jem obiad, szybko szybko sie myje, ide na probe teatru. Tam siedze albo do 18:30 (jesli sa nauki, ide do kosciola na msze potem na nauki (ostatni piatek bylo statni raz, dzis mam bierzmowanie Razz)), a jesli nie ma nauk, to do 19:30 - 20:00... potem nie wracam do domu, tylko od razu ide na pizze, czy 'fąfla' do pizzerii. W domu jestem cos po 22:00, a i tak mam opierduche ze sie spoznilam ;P
Sobota rozni sie tym, ze zamiast proby mam niemca (2 godziny), nie ide do szkoly. Czasem jak mi sie uda zrobie jakies lekcje, a glownie sie nudze... wieczorem znow do pizzerii, chyba ze wyjade do Poznania, czy gdzies albo mam gosci ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 15:33   

Zależy od wielu czynników, głównie mojego stanu po piątku jak i zmeczenia po calym tygodniu Wink
Zwykle są to 4 wresje ;p
1. Obrywam telefonem o 7 rano i dostaje lakoniczna informacje, że mam się ubierać bo zaraz wpadną po mnie.
2. Śpie do 1 w poludnie wstaje pol przytomny, ide na spacer/uruchamiam kompa i tak do wieczora. Wieczorem albo znowu gdzies ide albo siedze w domu Razz
3. Najzwyczajniej wstaje o normalnej godzinie 9.30 - 10 rano ide z ekipą pograc w siatkowke, pozniej cos i tak z tego wyniknie ;p
4. Zdarzenia losowe
Powrót do góry
Girl Zone Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 12 Wrz 2004
Posty: 111
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja wstaję, jem śniedanko, zbieram manatki i na trening,
po treningu siedze przed salą i gadam z koleżankami.
potem ide do domu i na kompa i tak gdzieś do wieczora, chyba ze matka nakoże sprzątanie albo ide na miasto. nudna sobota...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9927062
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 17:15   

Przeważnie:
- budzę się w granicach 9-10 i czytam cosik fajnego w łóżku
- czasem idę pograć z kolegami, a to w nogę, a to w kosza, a to w pingla - co wypadnie
- po południu znów idę z kolegami, tym razem tylko się poszwendać albo pograć w karty :]
- wracam do domu i zasiadam na kompa, popykam w coś fajnego i pogadam z ludźmi ;]
- znów poczytam coś fajnego
- idę spać ;]
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 17:33   

Cytat:
Himitsu zmarł. Jego zmęczony życiem umysł w końcu się poddał. Po długiej i rozpaczliwej walce o swoje życie i upragnione szczęście. Niech spoczywa w pokoju i niechaj mu ziemia lekką będzie.

<jeb>
amen
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 18:14   

R2 napisał/a:
Cytat:
Himitsu zmarł. Jego zmęczony życiem umysł w końcu się poddał. Po długiej i rozpaczliwej walce o swoje życie i upragnione szczęście. Niech spoczywa w pokoju i niechaj mu ziemia lekką będzie.

<jeb>
amen

"Nie komentuj rzeczy, których twój umysł nie jest w stanie ogarnąć, człowiecze" :]


Ostatnio zmieniony przez Girl Zone dnia Wto 10 Maj, 2005 18:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 18:31   

Wstaje później niż zawsze, czasem rano spotkanie z facetem, a popołudniu sesja RPG, mam tak od niedawna, więc jeszcze nie uświadomiłam Łukasza, że będzie musial się przyzwyczaić =/
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wstaje sobie pozno, cos kolo 10/11, pozniej sprzatam chate, musze odrobic lekcje (:/), pozniej do kompa, a poznij (wreszcie0 jakis maly wypad ze znajomymi.
ale ogolnie to soboty mam przerazilwie nudne, a szczegolnie kiedy jest zima

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |