| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
JAK KTOŚ MOŻE TO NIECh PRZECZYTA
Autor Wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2004 00:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to nie jest grzech a co do wczesniejszego postu to emotki mogą byc w koncu za rok też swięta Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
???


Dołączył: 05 Lut 2004
Posty: 27
PostWysłany: Czw 05 Lut, 2004 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jasne zę to nie jest grzech przynajmie dla mnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 06 Lut, 2004 02:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jestem znawcą doktryny kościoła katolickiego.
Jednak z tego co wiem, w kościele katolickim masturbacja jest uznawana za grzech.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 06 Lut, 2004 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiecie co ... tak sie patrze na to wszystko i już sama nie wiem co mam sadzić czy to grzech czy nie. jak siem odwaze do zapytam ksiedza:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PAWEL

Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 4
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2004 16:32   MASTURBACJA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesc Wam Wszystkim:-)) Do pewnego czasu uwazalem masturbacje za grzech-a nawet jesli nim jest-to przeciez niewyrzadzam tym nikomu szkody!!!Komu to przeszkadza??Lepiej chyba radzic sobie w ten sposob niz dopuscic sie gwaltu na jakies dziewczynie??Bo to dopieri jest GRZECH!!Mam 24 letka.masturbuje sie nawet bywa ze codziennie i ciesze sie zyciem!!Przewaznie masturbuje sie pod kolderka-na dobranoc ale polecam ta przyjemnosc w jakims bezpiecznym miejscu np gdzies z dala od ludzi w lesie albo na polance!!!Mamy wiosne.lekki powiew wiatru,jeszcze niema tylu owadow-nic tylko korzystac z dobrodziejstwa natury i czerpac radosc z rozkoszy pod chmorka!!Naprawde warto!!

_________________
zycie jest piekne i tylko jedno!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PAWEL

Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 4
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2004 16:40   Re: JAK KTOŚ MOŻE TO NIECh PRZECZYTA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nieznajoma napisał/a:
prosze powiedzcie mi czy masturbacja to grzech bo ja już sama nie wiem
czekam na odpowiedzi
Czesc:-)0 MASTURBACJA nie jest grzechem!!!Jest naturalna reakcja organizmu ktory pozbawiony jest mozliwoasi wspolzycia!!Wiecej informacjii na powyzszy temat na stronce www.onanizm.pl POZDRAWIAM

_________________
zycie jest piekne i tylko jedno!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2004 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masturbacja jest napewno grzechem i to ciężkim. I jak ktoś sie masturbuje i wie ze to grzech i sie z tego nie spowiada to ma swiętokradztwo--tak nam ksiądz na religii mowil
I ja się z tym zgadzam. Ale moim zdaniem jak ktos sie masturbowal , a nie wiedzial ze to grzech to chyba nie ma wtedy rzechu ze sie z tego nie spowiadal.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Gość
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2004 17:16   Re: JAK KTOŚ MOŻE TO NIECh PRZECZYTA

nieznajoma napisał/a:
prosze powiedzcie mi czy masturbacja to grzech bo ja już sama nie wiem
czekam na odpowiedzi
Czesc Wszystkim Powiem tak:Wg kosciola masturbacja jest grzechem ale ja gdzies wewnatrz siebie czuje ze muj organizm potrzebuje takiej rzeczy wiec o czym tu jeszcze myslec???Napewno trzeba przestrzegac zasad etyki i niewolno tego robic publicznie-kazdy ma prawo do wlasnych pogladow i niemusi patrzec na cos czego nietoleruje!!Ale indywidualnie MASTURBACJA jest najnormalniejsza na swiecie potrzeba!!
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2004 17:24   

Nina_006 napisał/a:
Masturbacja jest napewno grzechem i to ciężkim. I jak ktoś sie masturbuje i wie ze to grzech i sie z tego nie spowiada to ma swiętokradztwo--tak nam ksiądz na religii mowil
I ja się z tym zgadzam. Ale moim zdaniem jak ktos sie masturbowal , a nie wiedzial ze to grzech to chyba nie ma wtedy rzechu ze sie z tego nie spowiadal.....
Czesc Nina Owszem masturbacja jest grzechem!!Ale w takim razie ksiadz ktory Ci mowil o tym to co by mial do powiedzenia na argument ten ze ksieza chodza w sasiednich miejscowosciach do agencjii towarzyskich!!!Ich nie dotyczy czystosc??Czy tak sie od dawnych czasow utarlo ze to grzech i tak klepia na ambonie a prywatnie nie jeden ma dziecko!!!Niestety 10 przykazan gdzies sie zagubilo w naszym zyciu ale jesli nikomu nie czynie krzywdy to z jakiej racji ma to byc grzech??A ksiadz ktory ma dziecko w jaki sposob ma byc dla mnie wzorem??Pozdrawiam
Powrót do góry
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pią 04 Cze, 2004 08:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masturbacja jest grzechem według kościoła.
Ale ja wiem że wiele osób które się masturbują, nie mówią o tym księdzu, w czasie spowiedzi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Pią 04 Cze, 2004 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie myślałem że masturbacja ma coś wspólnego ze wzrokiem.
Mi się też pogorszył ale to sam przyznaję że od zbyt długiego wpatrywania się w ekran.

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 04 Cze, 2004 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Emce
masturbacja nie powinna miec nic wspólnego z wadą wzroku ani brakiem potencji Smile a tak pozatym zastanów się zanim cos napiszesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 14:28   ....grzech czy nie grzech... o to jest ytanie... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też słyszałam że mastrubacja to grzech, ale osobiście uważam że to nie jest raczej grzech... możesz się zapytać katechetki na osobności czy to grzech...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 18:41   

jeżeli ktoś jeszcze się waha to odpowiadam MASTURBACJA WG KOSCIOLA KATOLICKIEGO JEST GRZECHEM... i prosze zeby nie pisano wiecej ze tak n ie jest ... pytanie brzmialo czy masturbacja jest grzechem a nie co o niej sadzicie ...jesli ktos mi nie wierzy niech spyta ksiadza lub poruszy to zagadnienie na jakims forum katolickim ... nie nalezy wstydzic sie z tego spowiadac .. ksiadz tez czlowiek i obowiazuje go tajemnica spowiedzi ..
Powrót do góry
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 20:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale kościuł zakazuje seksu przed małżeńskiego to jednak trzeba jakos zaspokajac swoje potrzeby
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |