| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Niewinne picie...
Autor Wiadomość
d098(niezal)
Gość
PostWysłany: Wto 26 Paź, 2004 21:31   

a ja nie piję i nigdy alkoch. nie tknołem bo mi to do szczęścia potrzebne nie potrzebne i mam zamiar tak do 18tki (to tylko 8 miechów jeszcze) ale i tak myśle że nie będe zbyt często pił bo nienawidze zapachu alkocholu...
Przejdź na dół
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj,wydało się,że więcej na tym forum pije,niż nie pije...nie ladnie,nie ładnie:Dbiggrinbiggrin...ja nie piję....czasem wezmę przy obiedzie łyka od rodziców....tak,to na żadnych imprezach nie,na sylwestra nie....a zresztą na sylwka najlepsze jest PICCOLO!!!!!biggrinbiggrinbiggrin(Naprawdę Cool:D-żartowałam:D)Ale Piccolo jest dość dobre...ostatnio za dużo się go napiłam i poczułam się jak pijana (bąbelki?biggrin)A co do nadawczyni postu-to chyba rzeczywiście zaczyna się u Ciebie uzależnienie....ale mam nadzieję i trzymam kciuki,że z tego wyjdziesz i,ze będziesz pić tylko okazyjnie,jak reszta (a raczej przerażająca:D większosć)forum albo w ogole nie będziesz pićbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja czasem sie cos napije;p na jakiejs imprezce...dyskotece szkolnej w klubie;p(ach ci nauczyciele...nic nie widzą). Nieraz tato pozwala mi sobie wlac troche do szklanki;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 23:20   

Bez przesady, ja w pierwszej klasie liceum niemal codziennie byłem nawalony, a teraz strasznie rzadko piję (brak czasu i kasy). Alkohol nie jest zły. Pozwólcie dziewczynie cieszyć się życiem.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 23:22   

Otwieracz ty się lepiej nie odzywaj. A po za tym trochę przedawkowałeś alkolohol o czym świadczą twoje wypowiedzi.
Powrót do góry
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 15:57   

Nie rozumiem czego się czepiasz. Jak ktoś chce pić, to niech pije.
Powrót do góry
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak z gruubsza alkohol to trucizna i niektórzy z tego tytułu całkowicie go zaniechają. Ja jednak wole korzystać z życia. Ale z umiarem, wszystko jest dla ludzi i wszystko jest przez ludzi. Po prostu alkohol nalezy pić umiarkowanie i w towarzystwie bowiem do tego się nadaje najlepiej. Oczywiscie istnieją wypadki, przez które ludzie zaczynają pić na umór bo mają jakieś zgryzoty. I to jest ta zła strona. No, może należałoby poruszyć problem pijaństwa wśród młodzieży :P

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 23:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena napisał/a:
Mam 13 lat i pije, ale bez przesady, nie co sobote. Jak jakas imprezka sie trafi fajna, sylwek, jasne, ale raz w tygodniu? Moim zdaniem to po prostu szpan.


eeeee? szpan? a jak mi alkohol smakuje to też szpan? w takim razie szpanuje jedząc pizzę.
Ja chleję, ostatnio niewiele bo szkola i w ogole, ale w wakacje chlalem duzo. Coz, glownie to browarki choć wódką tez nie gardze [a tequilą to juz w ogole nie Twisted Evil ]. Piję bo lubię, poprostu piwo jest dla mnie czymś lepszym niż choćby coca-cola, ale pije takze momentami zeby sie poprostu upic, no bo co, smisznie wtedy jest w towarzystwie. Taka odskocznia od rzeczywistości, ja wiem mozna sie swietnie bawic bez alko, ale jak to słusznie ujął poprzednik, wszystko dla ludzi ;P mozna czasem sie zabawic
btw - mam 14 lat
Tak wiem, szpanuje, juz nie bede, przepraszam ze to napisalem ;(

cos tam jeszcze napisac mialem ale zapomnialem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RaV Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 12
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 00:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uu.. Ja piję i trudno mi się czasem bawić bez tego, dlatego pochwalam ludzi którzy nie piją alkoholu. Jest to ich wybór i jest on bardziej słuszny od mojego. Chociaż wiekszość noblistów tworzyła "po spożyciu" to tego nie polecam:) Wszystko jest jednak dla ludzi. Tylko jeśli się już chce pić, to trzeba wiedzieć co można a co nie.

_________________
Created a kingdom. Reached for the wisdom. Failed in becoming a God.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
710301
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 12:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

koprofag napisał/a:
Nena napisał/a:
Mam 13 lat i pije, ale bez przesady, nie co sobote. Jak jakas imprezka sie trafi fajna, sylwek, jasne, ale raz w tygodniu? Moim zdaniem to po prostu szpan.


eeeee? szpan? a jak mi alkohol smakuje to też szpan?

Koprofag ale tu chodzi o takie osoby które piją ''na chama''...żeby pokazac innym jacy oni są "na modzie" biggrin Piją chociarz nie smakuje im piwo..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 12:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

można pić, żeby sie "najebać", alkohol ma to do tego, że można go pic zawsze, zeby zapic smutki, zeby świętować jakieś przedsięwzięcie, żeby się rozweselić lub poprostu żeby sie wlasnie upic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak baj de wej to sa jeszcze ludzie, którzy nie piją bo im religia zabrania..smutne :(

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
buli Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moglbym pic i pic i pic i pic, z tymze brzydze sie innymi napojami niz tanie wino (z powodu ceny), no ewentualnie Starogardzka z kradziezy 15 zyka literek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie szanuje, nie pije tanich win
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ssiesz..jak można nie pic tanich win? :(

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |