| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
sperma a mutacja...
Autor Wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O raju, sperma w 6 klasie!! To ja chodzę do 6 klasy i jeszcze miesiączki nie mam, a tym czasem chłopak ma?? Jeju, do czego to wszytko doprowadza! O ile dobrze wiem, to chłopcy wolniej dojrzewają od dziewczyn. No ale cóż, życie lubi płatać figle, ale to trochę nie tak, jak powinno być...

A jeszcze podam przykład. Mam przyjaciela w klasie, Tomka. On już ma mutację itp. Mam też kilka koleżanek w klasie, np. Paula, Jagoda itp. które jeszcze się w ogóle nie zaczęły rozwijać. Jak to jest, że one pewnie dostaną okres może pod koniec gimnazjum albo coś w okolicach, a kolega dostanie spermę w 6 klasie? Eeee, trochę tak dziwnie, ale niech już będzie. Oczywiście to przypuszczenia, bo ja im w gatki nie zaglądam Razz

Ps. Ale jestem dumna, mam 3 gwiazdkę!! To się Mikołaj pośpieszył Razz

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 07:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh co prawdza nie jestem fachowcem w tych sprawach,ale po czytaniu postów można po pierwszym spojrzeniu wiedzieć,że każdy dojrzewa w innym wieku,np. ja mam już włosy pod pachami,za to mój kolega nie ma ich i ma strasznie dziecięcy głos Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 09:08   

Skoro chłopcy dojrzewają rzekomo w 6 klasie, no to nie wiem, ja mam jakieś nieudane formy życia. 5 panów jest ode mnie wyższych, z tego tylko 3 ma mutacje. A jest to klasa 2 gimnazjum. Ale mniejsza z tym. Razz

Mycha - schematy są takie, że dziewczynki dojrzewają mając 10,11 lat, a chłopcy mając 12,13. Jednak sama widzisz, że to są tylko schematy, że w rzeczywsitości jest inaczej.
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 15:17   

Witam.
Skasowałem posty adam(o) i jeden Gabrielen. Adam(o): Ostrzegam. Nie widzę najmniejszego powodu do takiego zachowania.
Pozdrawiam
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Weim Gaba, że to jest tylko schemat, ale tak zawsze czułam się najlepsza, razem z moimi koleżankami które też już są w "wyższych sferach" dojrzewania. Jak usłyszałam że chłopaki są lepsi od nas, to sę jakaś gorsza poczułam Razz Tylko nie mówcie, że nie ma w dojrzewaniu lepszych i gorszych, bo ja to wiem. Ale tak nam było lepiej, że my już jesteśmy albo prawie lesteśmy kobietami, a tu chłopaki nas wyprzedzają. Trochę tak dzownie, ale cóż...

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 06:37   

W praktyce (a przynajmniej tak mnie na biologii uczyli) dziewczyny dojrzewają szybciej niż chłopcy. Przechodzimy to dłużej najprawdopodobniej, skoro jednak chłopak zaczyna szybciej dojrzewać niż Ty. Ale z drugiej strony - może on wcześniej jak na chłopaka, a Ty trochę później?
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT ,dlaczego usunąłeś i który post usunąłeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 14:17   

Witam.
Usunąłem Twój post w stylu "nie fikaj mi tu", odpowiedź Gabrielen i Twój kolejny post, gdyż uważam, iż takie osobiste wycieczki są wyjątkowo nie na miejscu. Naprawdę, jeżeli coś Ci się w Gabrielen nie podoba, jest od tego Prywatna Wiadomość.
Pozdrawiam
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz KoT, ja wcześnie zaczęłam. Włosy na wzgórku i biust zaczęły mi rosnąć ok. 1,5-2 lata temu. A teraz brakuje mi tylko miesiączki, bo wszystko inne mam. Poprostu trafiają się chłopcy, ktorzy są na równo z dziewczynami. A więc: "Trzeba się pogodzić z losem, nie zawsze jesteśmy najlepsi."

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 18:51   

Jesteście. Komórka jajowa jest największą komórką w organizmie. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz KoT, spostrzegawczy jesteś. Wink Ale powiem szczerze, że jeżeli komórka jajowa ma ok. 0,2 mikrona, i jest największa, to ja sobie nie wyobrażam jaka maleńka musi być np. krwinka albo plemnik itp. (rozmiary - źródło: zeszyt do WDŻ biggrin).

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 22:02   

Mycha - boże, przestań. Ja mam 14 lat i dopiero niedawno zaczęłam tak ''prawdziwie'' dojrzewać. Rolling Eyes Poczekaj jeszcze 4 lata, nie dostaniez okresu to idziesz do lakerza, jejku, czy to takie trudne. Poza tym to nic przyjemnego i chętnie bym się zamieniła z osobą bardzo chcącą być już kobietą, blech. :/ I niech to nie wygląda tak, jakbym na Ciebie wrzeszczała, bo sama tak miałam. Ale już mi przeszło, heh....

adam(o)_1991 - wyslij mi PW o co ci chodziło bo Cie nie rozumiem :/

Tak baj de łej.

Mycha - wiesz, to fajnie, że niektózy chłopcy wczesniej dojrzewają. Przynajmniej są bardziej wartościowi i nie myślą tylko schematowo: "sex, sex, sex" tak jak niektórzy (...). Dobra, kończe ględzić. Razz
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gaba - plis, nie takim tonem... chociaż wiem, tłumaczyłaś się że nie chcesz wrzeszczeć, ale to tak wyglada. I z czym i ja mam właściwie przestać? Ja mam już tego dość! Wszyscy mi wypominają to, że mam wszystkiego dość i chcę mieć wszystko za sobą. To jest moje życie. Ja już mam dość wszystkich PMSów i innych g*** (sorry ale jestem wkurzona) i kropka! Sorry jeżeli to zabrzmiało jakoś obraźliwie, ale jestem wkurzona bo mnie wszystko boli i jestem wykończona.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |