| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
ŻAŁOBA
Autor Wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 15:03   

panienka_wierzba napisał/a:
jeszcze 40 tematów na ten temat?
zrobią z Papieza naklejke na jabola?

Naklejek nie, ale slyszalem, ze sa juz koszulki...
Przejdź na dół
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Koszulki to przeciez juz od dawna sa. Nawet sam jak Papiez byl w Polsce sobie takowa zakupilem. Co do fragmentu o tych 40 postach to po czesci sie zgadzam.

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paulinka-blondynka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 32
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To dlatego jest takie 'wielkie halo' ,bo wszyscy kochali i sznowali papieża....

Ale on jest teraz u Boga,w niebie... na pewnoi jest mu tak dobrze,czuje się bezpiecznie i na pewno nie cierpi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1945616
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, papież nie cierpi. Cierpią jednak ludzie, którzy czytają takie tematy na forach.
Jeśli ktoś jest niewierzący czy nie docenia roli JPII, to niech przynajmniej uszanuje uczucia innych. Takie rozrzucone tematy można pozbierać w jedno miejsce. Trudno taki temat przyrównywać do innych.
Zrobię forum np. Ważne wydarzenie i z głowy. Forum przeznaczy się na tematy na topie i po kłopocie.
A koszulki czy gadżety związane z papieżem były i będą. Komercja kwitnie i tego nie zmienimy. Papież za to nie odpowiada. To samo było z HH i ze wszystkim, co jest aktualnie na topie.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 17:50   

tak tylko ciekawe czemu nikt nie napisał nic o Papieżu chociażby na forum kiedy żył tylko kiedy był umierający wszyscy tak żałują i chwalą:/:/:/
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 18:08   

Tak to jest,ze za zycia zwykle nie docenia sie czlowieka...Smutne,ale prawdziwe.
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 18:37   

kradziejka napisał/a:
tak tylko ciekawe czemu nikt nie napisał nic o Papieżu chociażby na forum kiedy żył tylko kiedy był umierający wszyscy tak żałują i chwalą:/:/:/

Bo dopiero wtedy zaczęli podsumowywać to czego dokonał.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akceptacje ? czego ?

EDIT : Jasny gwint ? o co idzie z tą akceptacja ? czemu sie automatycznie dodaje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 22:28   Re: nie wiem czy są tu same 12 latki ????? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TOXIC napisał/a:
Ludzie ogarnijcie się troche i zastanowcie - widocznie nie docieniacie tego co Wielkie, widocznie WAS TO PRZERASTA !!!!!!!! więc nie komentujcie tego wogóle!!! pokazujecie tylko swą głupote - widzę że ktoś tu popiera wierzbe i jej pomysł na naklejki z wizerunkiem JPII na jabolach - zastanów się dziewczyno co ty wogóle piszesz, jak jesteś bezbożna to nie komentuj tego !!!!!!!!!!! Twoim zdaniem co ludzie mają robić ?????? bawić się na dyskotekach ????????? widocznie należy się jakaś pamięć po nim, to logicznie że ludzi ogarnął wielki smutek,po utracie największego człowieka w hitorii ludzkośći, a to że ciebie nie ogarnął to już nie moja sprawa !!!! zastanów się !!!!!


za przeproszeniem
ja pierdooole
dziewczyno prosze nie mow o mnie ze mnei to przerasta albo ze jestem głupia
bo ktos w Twoim wieku (19 lat prawie jak dobrze pamietam) nie potrafi czytać ze zrozumieniem to to jest do cholery głupota.
jeszcze raz w morde kuźwa przecyztaj wsystkie moje posty na temat papieza i sie wypowiadaj
bo mnie do kurewskiej szewskiej pasji doprowadzasz za przeproszeniem

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 22:57   

Koszulki byly, ale teraz dopiero zyskaly na popularnosci.
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 23:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja wszytstko rozumiem, tylko irytuje mnie to, ze musze byc w zalobie na sile, bo zostaje zmuszona przez media. ok. nie umniejszam osoby, nie umniejszam znaczenia i wszystko inne i tez sobie wczoraj z frigg wstapillysmy do koscilola (mimo tego, ze jestesmy neiwierzace i antykoscielne), ale naprawde irytuje mnie to zmuszanie do zaloby,
rozumiem tv publiczna, ale bez pzresadym, zeby wszytskie stacje komercyjne przez 24 h nadawaly i robily "szou" tyo juz naprawde mam ochote strzelac, niecierpie jak sie mnie do czegos zmusza.
chcesz sie umartwiac, to sie umartiwaj ale nie wciskaj na sile wszystkim tego umartwiania,.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 07:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z nid
a co do poprzedniego postu to przepraszam że wybuchnęłam
ale wypraszam sobie

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 10:41   Re: nie wiem czy są tu same 12 latki ????? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TOXIC napisał/a:
Ludzie ogarnijcie się troche i zastanowcie - widocznie nie docieniacie tego co Wielkie, widocznie WAS TO PRZERASTA !!!!!!!! więc nie komentujcie tego wogóle!!! pokazujecie tylko swą głupote - widzę że ktoś tu popiera wierzbe i jej pomysł na naklejki z wizerunkiem JPII na jabolach - zastanów się dziewczyno co ty wogóle piszesz, jak jesteś bezbożna to nie komentuj tego !!!!!!!!!!! Twoim zdaniem co ludzie mają robić ?????? bawić się na dyskotekach ????????? widocznie należy się jakaś pamięć po nim, to logicznie że ludzi ogarnął wielki smutek,po utracie największego człowieka w hitorii ludzkośći, a to że ciebie nie ogarnął to już nie moja sprawa !!!! zastanów się !!!!!

Spokojnie, nie denerwuj się... To prawda, że co niektórzy mocno przesadzają z komentarzami, ale to jest niestety cena wolności słowa... Confused

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 13:43   

Tak, wielki człowiek ... na zawsze pozostanie w naszej mapieci... przynajmniej w mojej i w sercu. Zaluje ze nigdy sie z Nim nie spotkałam ani nie wyslalam listu.Sad
rozumiem Cię Toxic... a Wierzba troche przesadziłas ale jak powiedział EU jest wolnosc słowa.
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech.... papiez umarl.... wielka tragedia dla narodow - ale mimo wszystko uwazam, ze zatapiajac sie w zalobie, pokazujemy to, ze niezbyt dobrze sluchalismy papieza - On chcialby, abysmy radowali sie, iz osiagnal zycie wieczne - to tak patrzac z religijnej strony, jednakze niezwykle ludzką rzeczą jest zaloba.... U nas w szkole był apel - na pierwszej lekcji polonistka kazala nam przeczytac wiersz.. akurat tak sie zlozylo ze wszystkim skojarzyl sie on z papiezem i Jego smiercia (Testament - Słowackiego [czy jakos]) i kiedy uczennica czytala go na glos na prosbe nauczycielki, kiedy zaczynala 2 akapit, rozplakala sie :/ i pani tez :/ i potem nauczycielka wyszla mowiac, zebysmy zrobili cos innego, przyniosla magnetofon i sluchalismy nagrania z papiezem w roli glownej [z czasow kiedy byl jeszcze mlody] - i nie wiem jak to sie stalo - ale sam sie rozryczalem :/ smutna sprawa... Crying or Very sad

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |