| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ach to lato :/
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 21 Kwi, 2005 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mojego faceta akurat zaros na twrzy musi regularnie znikac.. Smile ale w zyciu bym mu nie pozwolila wygolic klaty(no w sumie nie mial by co na niej golic) czy pod pachami.. jeszcze niech se wloski zafarbuje, pojdzie do solarium i bysmy jak lezbijki wygladali..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Kwi, 2005 22:25   

Na twarzy znika dopiero po kilku dniach, bo j lubie jak drapie =], a co do innego golenia to on chyba by mnie wyśmiał gdybym mu się kazała zgolić
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 07:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aja wlasnie kaze codziennie golic bo nastepnego dnia najbardziej drapie:d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 09:36   

Hmmmm... ja chyba jakaś masochistka jestem =/, co jak co, ale najbatrdziej obrzydzają mnie włosy u faceta na plecach...
Powrót do góry
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 14:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wreszcie jakis mod zareagowal i usunal nie potrzebne posty.A wiec moj problem polega na tym, ze po pierwsze sie wstydze owlosenia a po drugie mnie samego odpycha.A ostatnio widzialem taka reklame w TV o jakies golarce bez ostrzy tylko ze babka sie ja depilowala, czy ja tez bym se mogl taka kupic i jej uzyc?Czy faceci maja jakas inna skore?
ps. co to metroseksualista?
bo slyszalem o homo, bi, ale o metro!? <--- to taki kto robi to cos w metrze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adam(o)_1991 napisał/a:
Wreszcie jakis mod zareagowal i usunal nie potrzebne posty.A wiec moj problem polega na tym, ze po pierwsze sie wstydze owlosenia a po drugie mnie samego odpycha.A ostatnio widzialem taka reklame w TV o jakies golarce bez ostrzy tylko ze babka sie ja depilowala, czy ja tez bym se mogl taka kupic i jej uzyc?Czy faceci maja jakas inna skore?
ps. co to metroseksualista?
bo slyszalem o homo, bi, ale o metro!? <--- to taki kto robi to cos w metrze?


Załamałam sie ale odpowiem = =

Wieeec ... Co do tej golarki bez ostrzy ... to najpewniej mowisz o DEPILATORZE ...
To takie cudeńko co wyrywa włosy z cebulkami ... Boli niemilosiernie ale mozna sie przyzwyczaić ...
Faceci są " bardziej gruboskorni " Razz nie no na serio to mamy taka sama skore

Metroseksulaisci są to osoby przesadnie dbające o wygląd ... meżczyzni uzywajacy masy krmow ... czasami pudru etc etc ... depilujacy cos ie da itd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 14:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz to kup sobie ta golarkę dla kobiet Laughing I wstydzisz sie owłosinia?<dziwne...muszę Ci poiedziec że większości dziewczyn podoba się owłosienie u chłopaków>
A mężczyźni to mają nawet bardziej mocniejszą skóre od kobiet więc to chyba niezły pomysł...<buhahahahahahaha><sorry nie moge sie powstrzymać Wink >

I metroseksualista to mozna powiedzieć taki ktoś różniący sie od innych i troche pedał:/

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?


Ostatnio zmieniony przez ajeczka11 dnia Pią 22 Kwi, 2005 14:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy takiej wiekszosci ... mi np nie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Nie wiem czy takiej wiekszosci ... mi np nie Razz


no wiem,ale on wg. mnie jest trochę dziwny no bo facet który sie ni goli? Mój ojciec sie nie goli i moze to przez to nie lubię mężczyzn którzy sie golą,bo to chyba nie FACECI!

ALe to tlyko moja własna opinia Wink

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehehe Smile no racja ... są gusta i gusciki :> wsyztskim sie nie dogodzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ajeczka11 no zarost na twrzy to wiadomo.. chyba ze ktos zapuszcza brodke czy wasy.. no ale zeby facet sie golil pod pachami czy na klacie to jest jakies takie nie do konca normalne..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na klacie nie no ... = =

Ale jesli by sie ogolił w okolicach genitaliów to bym go takmodrazu pedałem nie nazwała Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi wystarczy ze facet zarost na twrzy goli.. a reszte wlosow na ciele niech ma naturalnie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ajeczka napisał/a:
Mój ojciec sie nie goli i moze to przez to nie lubię mężczyzn którzy sie golą,bo to chyba nie FACECI!


Mój ojciec tez sie nie goli...ale czy uważasz facetów,którzy się golą za kobiety? może to jest po porstu niewygodne?
A offtop usunęłam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ajeczka11 no bo niektorzy faceci se zapuszczaja brode albo wasy.. to jest normalne a inni sie gola .. kwestia gustu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |