| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Dziewictwo: wstyd czy duma???
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm IMO smiesznym jest chwalenie się tym, że się już straciło dziewictwo - powiem inaczej [tak bardziej artystycznie] - mnie to nie kręci - wszak dziewice są smaczniejsze ;] Ja osobiście chciałbym mieć żonę-dziewicę - choć nie gra to zbyt wielkiej roli - ale mimo wszystko ;]

_________________
www.normsart.glt.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

spontaniczny=bezmyslny Razz i to jest dobre?

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:

tja, spontaniczny seks jest trendy, nie?


Nie wiem czy jest trendy, ale ja nie mam zamiaru tego planowac wiec bede improwizowala, ale jak narazie mi sie do tego nie spieszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 06:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hyhy Shaleniec mam wrazeni ze nie masz pojecia o czym mowisz, ze mowisz o sexie, a mysisz o zbieraniu ziemniakow ale ok ;]

Co do tego dziewictwa- ani to powod do dumy, ani do wstydu pod warunkiem, ze zachowane zostaly pewne granice - 25-letnia baba jest dziewica bo czeka na tego JEDYNEGO, 13- letnia mala pipa pieprzy sie za gume do zucia ;] Ja osobiscie wsrod moich znajomych nie mam jakichs oporow przed zatajaniem prawdy czy wykrecaniem sie z odpowiedzi jak ktos mnie np spyta ;p ale nie, zebym wyszla na ulice i zaczela sie wydzierac ;]

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 08:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie mam pojecia o czym mowie?
no coz, poprostu ja zamierzam stracic dziewictwo po slubie, przynajmniej teraz tak sobie postanowilam. jakas inna dizewczyna moze sobie uprawiac seks kiedy chce, ja nie wnikam..
a spontaniczny=bezmyslny, bo ona powiedziala, ze to sie stanie u niej pod wplywem chwili.. tj. nie ebdzie myslec o konsekwencjach.. tj. ebdzie bezmyslna Razz

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 08:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moze chodzilo jej po prostu o to
ze nie będzie z facetem ustalać dokladnie kiedy gdzie w jakies sytuacji i wogole
zawsze będą w pewnym stopniu zabezpieczeni
będą o tym rozmawiac
ale po prostu nie będą tego dokładnie omawiać (to znacyz zrobimy to za tydzień wieczorem w moim domu na moim łózku gdy moi rodzice pojadą do sklepu i będziemy to robić pol godziny, użyjemy gumki, zrobimy świece, po kolacji etc..)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 08:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nio chyba, za tak.. Smile bo ja to zrozumialam, ze gdzies bedzie na zabawie i zo0bacyz ladnego kolesia i wiadomo co dalej:P

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 08:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm : >
lul ^^
nie no wiesz, tak jest i to czesto
a jesli chce to coz, nie mozna jej powstrzymywac =D
jesli to jej marzenie (tylko uważaj na pijanych facetów, mogą nie podołać Wink )

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 09:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol, ja mieszkam w hajnówce , takiej małej mieścinie i dookola sa wioski i tam sa organizowane takie ruskie przytupajki i tma jeżdzą chlopacy Razz i kazdy ma prezerwatywe na wszleki wypadek .. strach sie bac Neutral

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

twoje dziewictwo jest dla ciebie powodem do dumy? Becze z ciebie. Jego brak tez? Becze z ciebie jeszcze bardziej. Bedzie, to bedzie, byl, to byl, i tyle w kwestii dyskusji.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 18:45   

Przepraszam za słownictwo, ale ch** mnie obchodzi wasze i w ogóle cudze dziewictwo.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Przepraszam za słownictwo, ale ch** mnie obchodzi wasze i w ogóle cudze dziewictwo.


generalnie otwieraczu - jesli cibie to nie intrersuje to przeciez nie musisz tu wchodzic, przeciez nie ma przymusu Smile
i nie [cenzura] mi tutaj bo mnie sie nie chce edytowac. dziekuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
oczywiscie nie z przypadkowym chlopakiem! No i chce miec zabezpieczenie...tylko tyle, a dnia ani godziny nie planuje bo to ma byc spontan


chodzilo o to zeby nie planowac dokladnie dnia ani godziny, a moim marzeniem NIE JEST zrobienie tego na jakiejs wiejskiej zabawie z jakims pijanym gostkiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najlepiej to se rozpisac i rozrysowac, i zanotowac wszystkie szczegoly wczesniej zeby nie bylo zadnych nie spodzianek, jescze ustalic pozycje itd..


<sciana>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to moje napisanie , ze sie chwale tym, ze ejstem dziewicą to byla ironia -_-'

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |