| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Na temat - My, czyli jacy jesteśmy
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 10:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aj dawaj dawaj słodkiego =D poderwij oj poderwji (a w jakim wieku? =>) bo wiesz, ja juz mam 4 na oku Wink blehehee ^^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 17:53   

.....


[no ile, 15 mają
[ale gdzieś ostatnio czytalam że facet ma umysł rozwinięty o dwa lata mniej do przodu niż ciało więc wychodzi 13^^]
na oku to mam oj.. [cenzura] ale tak na poważnie to chyba tych 3..... wiesz że słodki gra na perkusji? odczuwam respekt^^]

[boże co za offtop:), można usunąć jak wierzba przeczyta]


dopisek - ale tak na poważnie to moge wam opisać w tym opowiadaniu jakiś podryw może sie uda
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 13:24   

A z tymi Agami no włąsnie mieszaja sie moze jakos ponumerowac jak mowi elfka ?
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 13:50   

No wiesz przydałoby się, chyba, że ToJę, bedziemy nazywać Toją, Ciebie Aga12, a Agę90 Agą90 tak będzie chyba najlepiej
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nieee...głupiio..zresztš AguSia ma na imię Agata,a nie Agnieszka Razz A poza tym...juz trrochę dużo jest nas w tym opowiadaniu,więc..może nie wprowadzqjcie całego forum biggrin?

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 04 Sty, 2005 19:47   

na Agusię90 mwówmy aguta lub Agata bo tak ma na imie, na mnie mozna Aga 12, a na Toję-toja
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 21:34   

Ej teraz w ksaizce piszecie ze jakas Aga ja nie wiem jaka to ej kurde trzeba jakos numerowac czy co!
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 19:40   

Ej no... o jakiej Adze mowiliscie teraz w opowiadaniu moze by tak mowic ToJa, Aga12, Agata .. no bo juz sie nie polapuje! Rolling Eyes
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cos sie jakos tera znie umiem podpasować do książki.
Może pozniej sie nieco dołącze, obecny temat mi jakos nie pasuje Wink hehe
noi ten, jak takie lof story robicie to aj łont tu =) bwehehe Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 20:28   

ciagle sfatana jest Idda.... moze koniec tego love story co? bo to sie nudne robi... ciagle miloscmilosc bleh..
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla nas nudne,ale zobacz-nastolatki lubią takie książki...im więcej miłości,tym lepiej się będzie sprzedawać...jeśli ktoś czytał "Angus,stringi i przytu;anki" to może byśmy zamieszczały co jakiś czas humoro w typie tej książki właśnie?? Tam jest bardzo fajnie i zabawnie wszystko opisywane.No,a poza tym,to teraz oprócz miłosci mamy jeszcze magię i satana biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 23:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no właśnie musi sie coś dziać a nie tylko buzi buzi jakies wredoty i potwory tyz musza byc Razz z ta magia to moze lekka przesada ale coz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 00:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kabama napisał/a:
no właśnie musi sie coś dziać a nie tylko buzi buzi jakies wredoty i potwory tyz musza byc Razz z ta magia to moze lekka przesada ale coz Razz


A propos magii-to fajnego Ci góru wymyśliłam biggrin biggrin Diablooos biggrin

No więc tak...na razie damy spokój temu czemuś,co się nazywa miłosć,ale to nie znaczy,ze nikt w nikim nie będzie zakochany.Tylko po prostu cisza będzie o tym biggrinI damy się ponieść fantazji(nie erotycznej,nie ,zboczylaski : P XD)I nie wiem.piszta,co chceta biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 00:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej no jakie guru nie no Razz tu ma byc niezalezna jednostka Razz hehehe bekowe to normalnie kurna ja to mam wyobraźnie Razz wada wrodzona Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 12:04   

Hehehehe ta magia zdeczka odmiła naszą książkę, a z jedna erotyczna scena by sie przydała Idda lubi być swatana to dajmy jej tą przyjemność straty dziewictwa =P
Kabama zrobiłam z ciebie szatana na ziemi co ty na to =)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |