| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Kościół...

Dlaczego chodzisz do kościoła ?
Każą mi rodzice.
20%
 20%  [ 45 ]
Z własnej woli, wierzę w Boga i Kościół.
19%
 19%  [ 42 ]
Nie chodzę.
22%
 22%  [ 49 ]
Ponieważ, kiedy nie chodzę mam poczucie winy... przecież wierzę w Boga, ale w Kościół nie.
8%
 8%  [ 18 ]
Myślę, że trzeba.
11%
 11%  [ 26 ]
Czasami w kościele, z kolegami/koleżankami można się dobrze bawić...
8%
 8%  [ 19 ]
Z innego powodu.
9%
 9%  [ 20 ]
Głosowań: 137
Wszystkich Głosów: 219

Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 10 Gru, 2006 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sissa11 - Skoro raz się nie da, a raz się da, to nie wiem czy wiesz, ale według wskazań Kościoła miejsca dla Ciebie w niebie nie będzie.

Ależ jak Ja to gdzieś usłyszałem "Bóg miłosierny, to wybaczy" : )
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 10 Gru, 2006 12:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No żesz, tak sobie pomyślałem, że jak Sissa nie pójdzie do nieba, to ja będę na nią skazany przez całą wieczność. Całkiem zmyślne są te kary boskie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 10 Gru, 2006 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Patrz, a jak pójdzie to Ja będę... I tak źle, i tak niedobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 10 Gru, 2006 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co, jeśli się okaże, że ma demoniczną siostrę bliźniaczkę?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 14:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Moje uznanie bardzo MNIE obchodzi i wystarczy. A co do państw, jeśli jedno ma takie prawo, a drugie inne, to znaczy, ze jedno z nich ma złe przepisy. Mam pytanie, jak odróżniasz sekty od nie-sekt, jeśli nie po ich metodach działania?

oh ale inni ludzie twoje uznanie mają w dupie Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<robi piękne oczy> Proszę, nie kłóćcie się chociaż tu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 11 Gru, 2006 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla Ciebie wszystko, kochanie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 21 Gru, 2006 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja na ogól nie chodzę..

w boga wierze ze istnieje ale uwazam ze rownie dobrze moge sie do niego modlic wszedze....bo on jest wszechoobecny...nie mieszka TYLKO w kosciele - jest wszedzie wokol nas i widzi co robimy..kiedy sie modle w domu, czy na spacerze on napewno tez to slyszy pozatym wtedy duzo łatwiej mi sie skupic i odczuc z nim tą więz a w kociele nie czuje sie zbyt dobrze, pozatym inni ludzie mnie rozpraszaja...
zreszta nie lubie regułek ktore w kosciele sie odmawia ja lubie sobie wyjsc do lasu i pomodlic sie glosno do boga o tym co czuje, mysle wlasnymi slowami...

myslcie o tym co chcecie, moze to glupie ale jak mamjakis problemi czuje ze musze sie komus wygadac to tak robie...i msle ze jest to duzo lepsze od pojsca do zwyklego kosciola bo tam to ja sie i tak tylko nudze i marzne...przez cala msze zwykle mysle tylko o tym co zjem jak wroce do domu albo kiedy wreszcie koniec...wiec jesli nie daje mi to radosci to po co mam sie zmuszac? rodzice tez mnie do tego nie zmuszaja bo sami nie chodza zbyt czesto

czasami sie przejde kiedy odczuje taka potrzebe ale zwykle jest to tylko na jakies 20-30 min, nawet nie na cala msze...albo pojde tylko na czesc w ktorej graja na gitarze zeby posluchac bo wychodzi im to naprawde slicznie..
czasami sie przejde tez do innych kosciolow chrzescijanskich bo nie tylko katolickie istnieja ale tez protestancje, babtystyczne - to są wszystko koscioly chrzescijanskie i wierza one praktycznie w to samo co my, jesli sa jakies roznice to niewielkie...w takich kosciolach jest duzo mniej osob i odczuwa sie wieksza wpsolnote i radosc bijąca od tych ludzi, chodze, poznaje, szukam...mysle ze to jest dobre;)

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Pon 05 Lut, 2007 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gościówa napisał/a:
myslcie o tym co chcecie, moze to glupie ale jak mamjakis problemi czuje ze musze sie komus wygadac to tak robie...i msle ze jest to duzo lepsze od pojsca do zwyklego kosciola bo tam to ja sie i tak tylko nudze i marzne...przez cala msze zwykle mysle tylko o tym co zjem jak wroce do domu albo kiedy wreszcie koniec...wiec jesli nie daje mi to radosci to po co mam sie zmuszac?


zgadzam sie. ja tez w kosciele to mysle w co sie ubiore, jakie rzeczy mi sie w sklepie podobaly, lub wymyslam opowiadanie na polski. wole w domu lub jak ide do szkoly pogadac z Bogiem, o swoich problemach, a nie klepac w kolko to samo na mszy w kosciele.

do tych wszystkich ksiezy zniechecil mnie ksiadz ktory uczy mnie religii. on na lekcji klnie w zywe oczy. wyrazy typu "k*rwa", "jeb*c", czy "pier*olic" sa na porzadku dziennym. opowiada kawaly typu : "dlaczego wlosy na pi*dzie sie kreca ? bo nie wytrzymuja w takim smrodzie!" i takie tam. jak zapytalismy go dlaczego tak klnie, przeciez jest ksiedzem to on na to "wy mozecie ta ja nie ?". jak bylam na mszy ktora on odprawial, ale kazanie glosil inny, to on se siedzial rozwalony jak w barze i gapil w sufit, ziewal i gadal z ministrantem. to chyba nienormalne zachowanie jak na ksiedza ?

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 05 Lut, 2007 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mała 13 napisał/a:
do tych wszystkich ksiezy zniechecil mnie ksiadz ktory uczy mnie religii. on na lekcji klnie w zywe oczy. wyrazy typu "k*rwa", "jeb*c", czy "pier*olic" sa na porzadku dziennym. opowiada kawaly typu : "dlaczego wlosy na pi*dzie sie kreca ? bo nie wytrzymuja w takim smrodzie!" i takie tam. jak zapytalismy go dlaczego tak klnie, przeciez jest ksiedzem to on na to "wy mozecie ta ja nie ?". jak bylam na mszy ktora on odprawial, ale kazanie glosil inny, to on se siedzial rozwalony jak w barze i gapil w sufit, ziewal i gadal z ministrantem. to chyba nienormalne zachowanie jak na ksiedza ?


No raczej nie.
I na pewno ksiądz bez powołania.
Szkoda gadać, aż wierzyć mi sie nie chce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Wto 06 Lut, 2007 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Memi napisał/a:
aż wierzyć mi sie nie chce.


no to uwierz. tak bylo naprawde. nic nie zmyslam.

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
kinia_10 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 29
PostWysłany: Sro 07 Lut, 2007 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę, bo mam taką potrzebe, ale również jak się ulokuję w fajnym miejscu to mozna pogadac i ładni ministranci sa Wink

_________________
"...bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Sro 07 Lut, 2007 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kinia_10 napisał/a:
i ładni ministranci sa

Łeee tam... u nas brzydcy ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 08 Lut, 2007 06:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kinia_10 napisał/a:
Ja chodzę, bo mam taką potrzebe, ale również jak się ulokuję w fajnym miejscu to mozna pogadac i ładni ministranci sa Wink


sama sobie zaprzeczasz..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 08 Lut, 2007 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja raczej za bardzo wierząca nie jestem. Chodzę żeby potem nie mieć nieprzyjemności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |