| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Przyjaźń damsko-męska
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 15:44   

Ja wierzę... na wczasach mialam przyjaciela byl swietny niestety mieszka poza Białymstokiem i tylko do siebie dzwonimy... w sumie to sie w nim nawet troszke zabujalam ale mysle jednak ze taka przyjazn jest mozliwa... chociaz w wielu przypadkach jest to trudne. Mr. Green
Przejdź na dół
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 18:48   

Witam.
Szczerze się przyznam, że tego "IMO" nie zauważyłem, gdyż było z malej litery. Proste przeoczenie. Jednakże, mnie na polskim uczono, że jeśli coś mówię to warto dać argumenty za tym.
Pozdrawiam
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wierzę w taką przyjaźń, zazwyczaj lepiej się z chłopakami dogaduje... nie ma bezsensownych kłótni itd Wink ogólnie mam 2 przyjaciół-chłopaków. I jest ok;]

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, myślę, że miłość damsko - męska jest bardzo normalnym "związkiem" między ludzkim. Jest tak samo jak przyjaźń damsko - damska, bądź męsko - męska.
Myślę, że mogę tak powiedzieć bo sama mam przyjaciela od 14 lat, więc... tak, wierzę... Kwiat

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
Nokia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 37
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 14:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Między mężczyzną a kobietą nie istnieje / nie może istnieć, wg mnie czysta przyjaźń, jest to raczej rodzaj niezobowiązującego chodzenia ze sobą i ciągłego powtarzania, np. w smsach- "och, jak dobrze miec taką/ takiego przyjaciółkę/ela jak Ty!"
~ale to tylko moje zdanie oparte o osobiste doświadczenia~
Bo w sumie fajnie miec kogos takiego- zawsze ci pomoże a i przytuli !! Tak poprostu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taka prtzyjazn jest jak najbardziej mlozliwa, z autopsji wiem ze nie trzeba nie wiem najpeirw ze soba chodzic aby potem stac sie przyjaciolmi, mam przyjaciela traktuje go jak brata on mnie jak siostre i do niczego nigdy miedzy nami nie doszlo a jednak przyjaznimy sie juz ponad 10 lat Smile

_________________
Miłość jest egoizmem we dwoje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 08:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA tez wierze w taka przyjazn,tylko...czasem potrafi sie ona przemienic w milosc... Ale mam wielu przyjaciol facetow=P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Vellana Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 05 Gru 2004
Posty: 46
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No coz, ja absolutnie wierzę, bo większość moich przyjaciół ma płeć męską. Smile I raczej nic nie wskazuje na to, że mogą się we mnie zakochać albo ja w którymś z nich.
Pozdrawiam.

_________________
Szeptem na ucho powiem że
Że ja, ja się tego wyrzekam...
Wyrzekam bo...
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
Jak ty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4228666
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę. Czemu? Odpowiedź jest proste: zawsze prędzej czy później coś z tego wynika. Nawet jeśli na zewnątrz to tak nie wygląda to jedna z osób od środka coś napewno czuje. Dlatego chłopaków nauczyłam się nie nazywać przyjaciółmi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*Neona*
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 14:23   

A ja w to wierzę. Jedna z moich sporo starszych ode mnie koleżanek ma przyjaciela, który jest chłopakiem. Znają się już przez dłuższy czas i jest dobrze.
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 22:32   

a ja w to nie wierzę. długo by pisać... mam różniste doświadczenia z dziewczynami ale o zadnej nie mogę powiedzieć że jest zwyczajną kumpelą.
Powrót do góry
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja absolutnie nie wierze w taka przyjazn:] nie mam moze za duzo latkow ale przezylam juz to i owo:] i kilka takich przypadkow poznalam...
moim zdaniem taka przyjazn istniec nie moze... bo spotykajac sie, rozmawiajac i spedzajac ze soba duzo czasu zawsze choc jedna z tej pary odkryje ze wiele laczy go z ta druga osoba i ze to nie jest juz tylko przyjazn lecz milosc... jednak pojawia sie klopot gdy uczucie to jest nie odwzajemnione... i zazwyczaj traci siem przyjaciela/olke... ktory niestety nie moze dac nic wiecej poza przyjaznia:]

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 09:39   

no dokładnie i potem dawna przyjaźń może przerodzić się w ostry konflikt. znam kilka takich przypadków.
Powrót do góry
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja juz sama nie wiem czy mam wierzyc w taka pryjażń... Ale wydaje mi sie że raczej istnieje... Dlaczego miałaby nie istenieć... Mam spooko kolege może przyjaciela i wcale nie czuje do niego nic wiecej i znam także takie przykłady kiedy to dziwczyna z chłopakiem sie tylko przyjażni ... To prawda że przyjaŸń może sie przerodzic w miłoœc no ale nie zawsze tak jest... Więc ja sie zdecyw\dowałam i wierze w taka przyjaŸń ...

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 15:47   

Kicia91 napisał/a:
A ja juz sama nie wiem czy mam wierzyc w taka pryjażń... Ale wydaje mi sie że raczej istnieje... Dlaczego miałaby nie istenieć...


wynika to zwykle z różnic w psychice dziewczyn i chłopaków.

Kicia91 napisał/a:

Mam spooko kolege może przyjaciela i wcale nie czuje do niego nic wiecej i znam także takie przykłady kiedy to dziwczyna z chłopakiem sie tylko przyjażni ... To prawda że przyjaŸń może sie przerodzic w miłoœc no ale nie zawsze tak jest... Więc ja sie zdecyw\dowałam i wierze w taka przyjaŸń ...


nawet jeżeli ty nic do niego nie czujesz to nie znaczy że z jego strony nie ma żadnego uczucia. dla większości chłopaków dziewczyna jest albo "miłością" albo też znaczy bardzo niewiele. trudno znaleźć jakiś stan pomiędzy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |