| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Wychowanie i Kary cielesne
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestes pewna ze dla zwrocenia uwagi?
mi tez sie zdazylo kilka razy (od brata bure dostalam)
a u mnie w domu? nie nie bylo bezstresowego wychowania =/

pozatym w takim momencie byś chyba dziecka nie chciała bić
to wtedy już byłby totalny bład

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te Lolku ty niezapominaj że masz dopiero 15 lat i opierdzielenia starych zostaw mnie, na twoim miejscu najlepszym wyjśćiem jest mordka w ciup i siedzieć cicho, wysłuchać co maja do powiedzenia i puścicć to ewentualnie uchem. A nie pyszczyć jak to potrafisz.
Pozatym jakby pietnastolatka zwracała mi uwage też bym ja zbył Razz

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 17:28   

swoją drogą czyż nie Kasi sie obrywa za bezczelność brata biggrin
wątpie by rozmawiał ów w sposób wyrafinowany z rodzicem po tym jak mówi tutaj...czytaj nie potrafi mówić inaczej niż wylgarnie i prymitywnie..."jeżeli trzyma rodzica za jaja" to dostaje ta osoba która swą rączka jaj nie sięga, kto pozostaje?
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
Te Lolku ty niezapominaj że masz dopiero 15 lat i opierdzielenia starych zostaw mnie, na twoim miejscu najlepszym wyjśćiem jest mordka w ciup i siedzieć cicho, wysłuchać co maja do powiedzenia i puścicć to ewentualnie uchem. A nie pyszczyć jak to potrafisz.
Pozatym jakby pietnastolatka zwracała mi uwage też bym ja zbył Razz

taaa
szczegolnie ze Ciebie nie ma.. cholernie czesto..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 18:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prosze nie odpowiada na tego posta w emocjach pozwól by opadly a potem sie zastnó dłuzej zanim napiszesz że nie mam pojecia jak sie czujesz i jak jest naprawde i w ogóle [cenzura] wiem.

panienka_wierzba napisał/a:

wrocilam nie wiem po 22? nie pamietam ktora byla godzina
po dlugich namowach matki pierwsyz i jedyny raz w zyciu przeprosil
bo widzial ze przesadzil
i to sporo

Ale fakt fatem że 22 to jest przegięcie z twojej strony



panienka_wierzba napisał/a:

red napisał/a:
Cytat:
Też nieżadko powoduje kłótnie
jednak niby nie ja je zacyznam (choc nie moge powiedziec ze jestem niewinna ani nic, bo sie zdaza..) rzuca sie rpzedewszystkim w domu moj ojciec.. o wszystko..
w momentach w których nie daje sobie rady rzuca epitetami..


a zastanów sobie dlaczego nie daje rady ?? może prze zto że druga strona jest tak samo uparta i niezdolna do kompromisu . Albo może ma problemy o ktorych nie wiesz . Uwierz mi tak naprawde mozesz znać człowieka całe życie a nie wiedziec co on naprawde czuje i co przezywa.

nie chcialam ale moze jednak..
o wszystkich problemach w domu, nawet o tych o ktorych szczerze nie chcialabym wiedziec, bo mnie to tylko przytlacza, wiem
matka kiedy tylko ma okazje ciagle o nich wspomina
w kolko, caly czas, z cyzm sobie powoli nei daje rady, bo ja nie chce zeby ona mnie obarczala tymi problemami, ale co mam jej powiedziec? nie chce znac Twoich/Waszych problemów?

kurde dziewczyno nie rozumiesz to ignorancja eskapizm z twojej strony jak chcesz by było lepiej ty MUSISZ !!!! poznac te problemy i stawić im czoło a nie uciek w płacz w kąt !


panienka_wierzba napisał/a:

uparta, niezdolna do kompromisu.. napewno po czesci, musze przyznac, nie jestem idealna ani niewinna, ale nie znasz mojego ojca..

Zakładasz cos z góry skąd wiesz może znam doskonale taki typ człowieka ??
panienka_wierzba napisał/a:

o powyzszym przykladzie kiedy wyszlam o którym wspominałam, w tym momencie ojciec zrobil mi haje o to, ze miałam włączony głos w wiezy, i ze leciała jakas muzyka (cicho, bo przy nim nie wolno nawet lekko głośniej puścić)..

Sczeże jak ojciec przychodzi praktycznie zdarty nerwami i zmęczeniem z roboty to nie puszczam muzyki choć mogę i to głośno z czystego szacunku bo wiem co to cholernie cieżka praca i odpowiedzialnośc za innych i stres tym wywołany wiem jak sie wtedy ta druga osoba czuje. Już się kompletnie obrazisz ale za dzo tez w tobie egoizmu niby zalezy ci na ludziach ele tego egoizmu tez jest dużo. Może czas sie skoncentrowac na rodzinie a nie znajomych?
panienka_wierzba napisał/a:

rozwinęła się krótka rozmowa, prawie odrazu zamieniona w kłotnie, następnie zostałam za to wyzwana od kur* dziwek, szmat i innych takich.. nie chcialam tego przytaczac ale tego wymagalaby sytuacja, bo nie warto o czyms wspominac a potem nie konczyc..
tak i uwazasz ze to ja przesadzam.. jak nie znasz cales sytuacji to prosze, nie madrzyj sie.. bo czasami to nie pomaga..

Skad wiesz że nie znam takich sytuacji znowu coś z góry zakładasz ,ale fakt faktem że z tymi epitetami mas 100% rację nie powinien tak się odnosić.
panienka_wierzba napisał/a:


Cytat:
twój ojciec to głupek nie potrafiacy logicznie rozmawia i uciekajacy sie do epitetów bo nie stac go na nic innego
zeby nie bylo.. ale po czesci niestety tak mysle.. ale jedynie po czesci..

Puki myślisz tak chociaz po czesci nigdy nie będzie porozumienia i nie dosc że znszczysz tak samo siebie to i twoich bliskich . Sprobuj sie najpierw wczuć w PRAWDZIWĄ sytuację ojca z JEGO problemmami a dopiero potem wykłucac. Szczsże moim zdanie terapia z nagraniem kłutni to akurat u ciebie dobry pomysł pozwoli ci spojżeć na sytuację z boku trochę bardziej obiektywniepuki tak nie zrobisz poprawy nie bedzie
Pan_Feanor napisał/a:
Te Lolku ty niezapominaj że masz dopiero 15 lat i opierdzielenia starych zostaw mnie, na twoim miejscu najlepszym wyjśćiem jest mordka w ciup i siedzieć cicho, wysłuchać co maja do powiedzenia i puścicć to ewentualnie uchem. A nie pyszczyć jak to potrafisz.
Pozatym jakby pietnastolatka zwracała mi uwage też bym ja zbył Razz

to też zły punkt widzenia ale fakt faktem że pietnastolatka ktora jeszcze odpowiedialnosci nie zakosztowała potrafi doprowadzic do szłau nawet spokojnego rodzica a co dopiero sestresowanego faceta w kryzysie wieku średniego z wpojonym mniemaniem gdzie jest prawdziwe miejsce kobiety.
Ale Feniek fakt fakte że nad odnoszeniem sie do siostry musisz popracowac , szacunek to reakcja zachodzaca na zasadzie wymiany a nie wymuszenia!

Tsej napisał/a:
swoją drogą czyż nie Kasi sie obrywa za bezczelność brata biggrin
wątpie by rozmawiał ów w sposób wyrafinowany z rodzicem po tym jak mówi tutaj...czytaj nie potrafi mówić inaczej niż wylgarnie i prymitywnie..."jeżeli trzyma rodzica za jaja" to dostaje ta osoba która swą rączka jaj nie sięga, kto pozostaje?


fak faktem że tez poczesci tak moze być ojciec PODŚWIADOMIE może uważac że stracił nad starszym dzieckiem kontrole i młodszemu trzeba śrubę przykecić by nie powtuzyło się to.

I pamietajcie że wiele zalezy od podświadomych mechenizmów z których nie zdajecie sobie sprawy i nie zdacie dopuki nie spjzycie na sytuację z boku bardziej obiektywnie i bez emocji i myslenia w kategori "ja"
panienka_wierzba napisał/a:
Pan_Feanor napisał/a:
Te Lolku ty niezapominaj że masz dopiero 15 lat i opierdzielenia starych zostaw mnie, na twoim miejscu najlepszym wyjśćiem jest mordka w ciup i siedzieć cicho, wysłuchać co maja do powiedzenia i puścicć to ewentualnie uchem. A nie pyszczyć jak to potrafisz.
Pozatym jakby pietnastolatka zwracała mi uwage też bym ja zbył Razz

taaa
szczegolnie ze Ciebie nie ma.. cholernie czesto..

Kasia prosze musisz przestac myslec o ty że tylko ty wiesz jak jest napradę , nikt inny nie wie i tylko twoja prada jest prawdą ostateczną. Czesto się okazuje że inni wiedza wiecej niż możemy to sobie wyobrazić. Doceń innych piszesz o poszanowaniu inności to ja poszanuj poszanuj zdanie innych zastanów sie nad ich racjami a nie kieruj emocjami tylko


Bardzo przepraszam ale jesli czujesz sie moim tekstem dotknięta Sad

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 18:49   

Cytat:
Kasia prosze musisz przestac myslec o ty że tylko ty wiesz jak jest napradę , nikt inny nie wie i tylko twoja prada jest prawdą ostateczną. Czesto się okazuje że inni wiedza wiecej niż możemy to sobie wyobrazić. Doceń innych piszesz o poszanowaniu inności to ja poszanuj poszanuj zdanie innych zastanów sie nad ich racjami a nie kieruj emocjami tylko
hej stary nie za bardzo sie angażujesz ...w dodatku tak publicznie? biggrin, jak sie spotykacie na codzień to jej poprostu to pwoiedz prosto w profil...a nie przed wszystkim dzieci stadem ...nieco to podejrzane
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie zrozumiales sensu wielu moich wypowiedzi
no ale coz, trudno
anoi racja, po czesci zostalo to wyjasnione na gadu
nie wiem czy chce rozmawiac w tak upubliczniony sposob o swoich klopotach i sytuacji rodzinnej

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak jakis problem jest opisany publicznie to tez tak odpisuje.
Ale ok koniec z tym.

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 23:02   

poprostu zaczynało to przechodzić w coś bardzo prywatnego:D
ja rozumiem ze pragniesz sie wyżalić poskarżyć...wręcz udowodnić że jesteś osobą która wcale nie ma łatwego życia a mimo to potrafisz tryskać wręcz zarażalną radością, jednakże
Cytat:
Kasia prosze musisz przestac myslec o ty że tylko ty wiesz jak jest napradę , nikt inny nie wie i tylko twoja prada jest prawdą ostateczną. Czesto się okazuje że inni wiedza wiecej niż możemy to sobie wyobrazić. Doceń innych piszesz o poszanowaniu inności to ja poszanuj poszanuj zdanie innych zastanów sie nad ich racjami a nie kieruj emocjami tylko
ale to jednak jest już prywatne, zbyt wylewne, wkażdym razie może i błędne mam odczucie ale nie o to chyba chodziło czyż nie?
no ale jak na gg sobie dośpiewaliści szczegóły to to w porządku no i mam nadzieje ze tłumenie pomogli ludzie bo czy ja to wątpie bo ja zwykle gmatwam ;D nio...z czupryną w chmurach kary cielesne są jednak niezbędne(w okazjonalnych momentach i do tego odpowiednich) bo gdy ich brak to powstaja cholerne gnoje co to tylko na poduszce w lektyce, maja trzy nianie i pięciu służących...swoja droga do mojej szkoly zdaweął ejden taki bystrzak co przyszedł z facetem w garniaku na test próbny, to że zdał go najlepiej to mniej wazna sprawa(do szkoly tej nie poszedł a innej) ale ów smokingowiec podłozył poduszeczke pod dupke jaśnie panicza i podsunął mu krzesełko...gdy nauczycielka wyprosiła tego gościa myśląc ze to jego ojciec i tak go tytuując ...ów odpowiedział "pani wybaczy, lecz nie jestem tatą tego oto zacneog młodzieńca lecz jego guwernerem " biggrin..

jak to mówi nasty
<ściana>
ja powiem

<sufit>
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 23:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehehe
jaja sobie robisz tsej?Razz
serio?
rotfl - myslalem ze takie zeczy dzieja sie tylko w kreskowkach o niezwykle bogatych dzieciakach Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 23:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej wiesz co wpieniasz mnie Smile pierdzielisz jak jakiś pracownik pomocy telefonu zaufania z 15 letnim stażem lecz tak naprawde bardzo malo wiesz Smile Nie żebym był złośliwy ale poprostu stweirdzam fakt. Złość z twej strony nic tu niepomoże :]

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 14 Maj, 2005 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
ale to jednak jest już prywatne, zbyt wylewne, wkażdym razie może i błędne mam odczucie ale nie o to chyba chodziło czyż nie?
w rzeczy samej

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 08:59   

he he eh...wpieniam ? ...to nie o to w tym wszystkim chodzi..cąłym zakichanym życiu , by jedynie dopiec sąsiadowi> żeby dostał "cegłą w łeb, żeby mu okradli sklep"?
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to aby czynić innym tak jakbyś chciał aby inni czynili tobie drogie dziecko Twisted Evil

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 20:14   

więc jeszcze droższe dziecko(tfu) uczyń mnie jako i ja tobie...prosze bardzo:D
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |