| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Papierosy!
Autor Wiadomość
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sami10 napisał/a:
niektórzy rodzice dają swoim dziecią raz pociągnąć (ale to jest naprawdę głupia metoda)
wtedy dzieci się oduczą raz na zawsza


Czyli jednak nie taka głupia Smile.

Ja nie palę, bo po co? Jak już czymś szpanować, to inteligencją Razz. Choć to znacznie mniej ludzi docenia Razz.
Ba, i tak mam problemy z astmą... Więc nie, podziękuję Smile.
A tak w ogóle to jesteś głupia, jeśli chcesz palić, bo inni palą... To jest zabawne, naprawdę Smile.

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Przez wdychanie dymu jesteś biernym palaczem, grożą Ci podobne choroby
jak zwykłemu palaczowi.

Podobno bierny palcz ma gorzej bo ... palący ma filtr w papierosie (który nic nie daje <lol>) a osoba wdychająca dym papierosowy (ta niepaląca) jest nie przyzwyczajona a po drugie nie ma filtru ... hm ...

Jedno jest pewne że przebywanie w otoczneiu osób palących nie jest zdrowe

tak ale nie wiem jak ich przekonać a paza tym trudno mi nieprzebywać z nimi np jak jedziemy samochodem czy oglądamy razem film a tak w ogóle to zawiesiłam w moim pokoju tabliczkę z piktogramem "nie palić" i za wejście z papierosem kara:3zł zarobiłam już 6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niezły sposób sami. Ale nie u mnie, ja bym nie zarobiła, bo moja rodzina nie pali Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 20:30   

Witam.
Sami: Dobry pomysł. Kingo: Filtr daje Coś, bo nie byłby potrzebny, gdyby nic nie dawał. Nie byłby filtrem. Wink Tak, bierny palacz jest jeszcze bardziej narażony niż palacz czynny.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale Wy macie szczęście że u Was w domu nie ma dymu Sad ja muszę to niestety znosić jak kura jajko Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sami10, więc, prawdopodobnie, będziesz żyć krócej... Ew. jakiś taki mały raczek Ci się rozwinie Wink.

A u mnie takie coś by nie wypaliło. Każdy by sobie wchodził i nie płacił Smile.

Ja >naprawdę< nie rozumiem, po co ludzie palą papierosy... Czyżby to jakiś atrybut? A może przesłanie? W pewnym sensie ta czynność to masochizm Smile.

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
havranek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 53
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

filtr na fajkach w zasadzie nic nie daje, tylko daje poczucie bezpieczenstwa. i tak cały syf przenika do płuc. palacze długoletni mają wieksze stezenie tlenku wegla we krwi co przy pierwszym powaznym zatruciu tlenkiem wegla powoduje śmierć. człowiek normalny żyjący w mieście nie palacy ma około 5%tlenku węgla palacz ma go już10-12%.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1735338
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 07:06   

Witam.
Ci, którzy w domach mają piece (i palą w nich), również mają większe stężenie CO we krwi.
Inteligencjo: Po prostu szpan, i dlatego muszę powtórzyć: Chora młodzież. Szpan albo namawianie. Może udowanianie sobie jaki to ja dorosły, bo zapaliłem papierosa na ulicy i starsza pani spojrzała się na mnie jak na menela pragnącego w ciemnym zaułku ukraść jej torebkę i podciąć gardło jednym z noży, których mam 10 pochowanych we wszystkich kieszeniach? Powodów jednak jest więcej, ale i tak jeden bardziej idiotyczny od drugiego.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szlugi są złe. trójące, psują zdrowie, uzależniaja, są DROGIE.... cholera sam niewiem dlaczego pale.
Osobiście wole palić fajke, kupie sobie jakiś dobry burżuazyjny tytoń i pyka..... pyk pyk pyk z fajeczki.......

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Czw 02 Gru, 2004 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o jeja i tak kiedys sprubujesz ale lepiej jeszcze z tym poczekac

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
Gość
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 18:05   

ale ja lubię palić :( mam 15 lat. ale tylko czasem, najwyżej raz na dwa tygodnie
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie pale, bo po co mi to? mam sie marnowac tylko dla szpanu? Po za tym sa drogie, wiec nawet nie mam ochoty przeznaczac calego mojego kieszonkowego na szlugi, po ktorych jeszcze wszystkie ubrania smierdza.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA napisał/a:
ja nie pale, bo po co mi to? mam sie marnowac tylko dla szpanu? Po za tym sa drogie, wiec nawet nie mam ochoty przeznaczac calego mojego kieszonkowego na szlugi, po ktorych jeszcze wszystkie ubrania smierdza.


Hmm ja niemam dla kogo żucić palenia.. a dla siebie samego mi sie niechce.. i tak 30 niedożyje.....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA NIE PALE BO NIE CHCE SIE TRUC I ŚMIERDZIEĆ FAJKAMI . MOJI KOLEDZY Z KLASY PALĄ NIE ROZUMIE TEGO ALE TO ICH SPRAWA ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Vellana Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 05 Gru 2004
Posty: 46
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ehh, papieroski.. Aż zachciało mi się zapalić! Ale nie zrobię tego, w końcu nie palę od dwóch tygodni.. Może uda mi się trzymać przy tym dłuuużej! Trzymajcie kciuki..

_________________
Szeptem na ucho powiem że
Że ja, ja się tego wyrzekam...
Wyrzekam bo...
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
Jak ty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4228666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |